Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Niedostępność TELEPOLIS.PL - już po awarii

Niedostępność TELEPOLIS.PL - już po awarii

WitekT 6 Maja 2010 20:13

0 0
Dziś TELEPOLIS.PL nie był dostępny od 3 w nocy. Powodem była awaria jednego z serwerów.

Sytuacja jest już opanowana, choć na początku nie zapowiadało się na szczęśliwe zakończenie. Wszystko chodzi już prawidłowo, żadne dane nie zostały utracone.

W tym miejscu chcieliśmy serdecznie podziękować tym użytkownikom, którzy nie korzystają z Adblocka i czasem klikają na reklamy.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 150
  • 0

    133. ~Bodo  2010-05-07 15:57:44  host: 194.246.124.200

    słuchaj dareus wypowiedź jojo nie powinna być usunięta a moja tak no to gratuluje :) "w przeciwieństwie do błędów językowych nie świadczą o brakach intelektualnych autora wypowiadanych słów" -raczej brakach edukacyjnych hehe ale błysnołeś "które czytają również dzieci, nieświadomie ucząc się takich zwrotów" - tak ale wulgaryzmów niech się uczą masz racje :) // brak konsekwencji, przerost formy nad treścią, próba pokazania swojej wyższości, dobra ja spadam ale podejdz czasem do siebie krytycznie :) polecam. Mi z języka polskiego nic nie pomoże "dyslekcja" ale jestem dobrym matematykiem :)

  • 0

    134. ~dareus  2010-05-07 16:08:58  host: 195.14.4.43

    A co ma matematyka do tego? Ja akurat mam mgr matematyki stosowanej w dyplomie, więc źle trafiłeś. :-) Pisze się "błysnąłeś", a nie "błysnołeś". Na Twoim miejscu nie rozdzielałbym aż tak bardzo braków intelektualnych od edukacyjnych. A krytyczny ton obrałem celowo, bo ja mam z tej rozmowy, dalekiej wszakże od tematu, niezły ubaw, a Ty się wręcz pocisz pod wpływem emocji. :-)

  • 0

    135.  2010-05-07 16:17:37

    Bodo - BARDZO RZADKO używam obraźliwych stwierdzeń. W tym wypadku NIE ODNOSIŁY się one do inteligencji gorliwego, ODNOSIŁY się natomiast do jego BEZCZELNEGO zachowania. Zachowuje się tak jakby pozjadał wszystkie rozumy i jeszcze napada personalnie na Witka - "bo mu się newsletter nie spodobał", a teraz zapodaje świetne rozwiązania co do reklam. I pisze ten świetny doradca np., że można by wstawić reklamy na FORUM, podczas gdy w tym dziale już od jakiegoś czasu przynajmniej parę istnieje (!) a gorliwy na FORUM już wchodził, więc powinien to zauważyć. Nie widzę sensu w takiej pisaninie, która zaśmieca jedynie newsa. Jednak PRZEPRASZAM za moje "brzydkie" wstawki. ;-)

  • 0

    136. ~Bodo  2010-05-07 16:19:37  host: 194.246.124.200

    taaa niewygodne tematy za to omijasz szerokim łukiem np: "które czytają również dzieci, nieświadomie ucząc się takich zwrotów" - tak ale wulgaryzmów niech się uczą masz racje

  • 0

    137. ~Bodo  2010-05-07 16:21:42  host: 194.246.124.200

    jojo wiesz co podziwiam Cię za twoje przeprosiny :) mówie to szczerze bo nie wszystkich stać na takie gesty a to świadczy o wielkości człowieka pozdrawiam

  • 0

    138.  2010-05-07 16:25:06

    Bodo - piszesz tak jakbym był tu pierwszym, który użył wulgaryzmu/ów. Ja przynajmniej (część innych osób też) O ILE już ich użyje, stara się je wykropkowywać. A są tacy, którzy rzucą "k...a" i to ich cała "merytoryczna" wypowiedź.

  • 0

    139. ~Bodo  2010-05-07 16:30:25  host: 194.246.124.200

    jojo te posty są wtedy usuwane prawda ??

  • 0

    140. ~dareus  2010-05-07 16:39:20  host: 195.14.4.43

    :-)

  • 0

    141. ~Bodo  2010-05-07 16:43:38  host: 194.246.124.200

    140. no tak czego można się spodziewać po gimnazjaliście eh "Ja akurat mam mgr matematyki stosowanej w dyplomie" - oj człowieku kłamać też nie potrafisz // wiesz czego mi szkoda mojego czasu który zmarnowałem na bezsensowną dyskusje z tobą // a i tak nie przemyślisz swojego szczeniackiego zachowania // jojo wybacz że zaśmiecam temat już przestaje pozdrawiam

  • 0

    142. ~dareus  2010-05-07 16:54:03  host: 195.14.4.43

    Oj, Bodo. Żal mi Ciebie. :-) Akurat tutaj nie jestem w stanie Ci nic udowodnić i nawet takiego zamiaru nie mam. Ale bawią mnie wpisy niektórych oszołomów własnie takich, jak Bodo i śmieszne wnioski wyciagane jedynie po to, by w nieudolny sposób dogryźć komuś, dowartościowując wtedy siebie...

  • 0

    143. ~Adam  2010-05-07 20:10:16  host: apn-77-112-230-54.dynamic.gprs.plus.pl

    Cóż tak czytam to i naprawdę sądzę, że kimkolwiek Pan/Pani jest "dareus" to jestem pewien, że wykształcenia wyższego to Pan/Pani nie posiada. Poza tym radzę się udać do psychologa bo z przesadną nienawiścią to raczej dareus daleko nie zajdziesz. A to może zaszkodzić dalszej nauce poza gimnazjum.

  • 0

    144. ~Poll  2010-05-08 09:06:54  host: tr1-97.netfala.pl

    Ja używam Adblocka ale myślałem, że daje coś od siebie bez odsłon reklam . No cóż , nie wszyscy muszą się znać. Poprawie się na przyszłość.

  • 0

    145. ~ok  2010-05-08 13:05:13  host: 195.187.250.190

    usuwanie reklam z mojego ekranu sprawia mi przyjemność :)

  • 0

    146.  2010-05-08 17:20:36

    ok: a sprawi Ci przyjemność praca za darmo dla nas?

  • 0

    147. ~Marcia  2010-05-08 18:12:01  host: 109.243.193.210

    Widzę Bodo że Dareus cię porobił. Musiałeś się ostro spocić biorąc udział w tej dyskusji. Szacun Dareus.

  • 0

    148. ~martinezowiec  2010-05-08 20:26:32  host: c78-142.icpnet.pl

    WitekT Nigdy nie unikasz odpowiadania na pytania z komentarzy ale na to pytanie chyba ciągle nie odpowiedziałeś (jeśli gdzieś to zrobiłeś a ja to przegapiłem to z góry przepraszam!): Dlaczego został usunięty ten news: "Grupa TP anulowała rachunki rodzinom ofiar smoleńskiej tragedii." ????? Wiadomość okazała się być nieprawdziwa?

  • 0

    149. ~ok  2010-05-09 21:13:46  host: 195.187.250.190

    ja nikogo nie zmuszam do pracy za darmo dla mnie, a jeżeli umieszczasz treść za darmo i masz z tym problem - wprowadź opłaty i po temacie

  • 0

    150. ~vbs  2010-05-10 00:57:51  host: ehl79.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Właśnie niedawno trafiłem na tą awarię nie mogąc poczytać co tam nowego ciekawego w teleinformatyce się działo. Dobrze, że już po awarii i szczęśliwie się skończyło na nieutraceniu danych. Dobry backup nie jest zły :)

  • -1

    151. ~  2010-05-10 12:39:07  host: t11-09.opera-mini.net

    Znowu szczenięce dyskusje poza jakimkolwiek poziomem... Co ciekawe zawsze w nich uczestniczy jakieś jajko, reszta userów jest płynna :-) Szkoda czytać, tylko po co śmietnik tutaj robicie?

  • 0

    152. ~jeż  2010-05-11 07:36:47  host: 217.116.104.196

    Dobrze,że ta dyskusja się skończyła. Poziom jak w partii Samychbron, pod przewodnictwem Prezesa Lepichy. Gratuluję.

Dodaj swoją opinię