Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Niedługo MVNO w PTC

Niedługo MVNO w PTC

WitekT 26 Stycznia 2006 21:49

0 0
PTC prowadzi zaawansowane rozmowy z kilkoma podmiotami, które chciałby rozpocząć działalność jako wirtualni operatorzy telefonii komórkowej - poinformował Witold Pasek, rzecznik zarządu PTC.

Dodał, że z jednym z podmiotów rozmowy są finalizowane, ale nie ujawnił jego nazwy.


Źródło tekstu: Rzeczpospolita     

Dodaj do:
w sumie: 21
  • 0

    2.  2006-01-26 22:02:48

    czyzby onet.pl....a moze p4 :D

  • 0

    3. ~  2006-01-26 22:10:44  host: net1.esko.pl

    Czyżby stary zarząd miał byc tym MVNO?

  • 0

    4. ~  2006-01-26 22:41:54  host: dqd49.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A z ktorym zarzundem une podpiszum ty umuwe?

  • 0

    5.  2006-01-26 23:01:20

    Ciekawe, czy "operatorzy wirtualni" będą oferować usługi również w formie abonamentu, czy tylko, jak Heyah & Sami Swoi, poprzestaną na pre-paid'ach...

  • 0

    6.  2006-01-26 23:04:25

    umowe sie podpisze z oboma zarzundami ;)

  • 0

    7.  2006-01-26 23:24:26

    jak nie bedzie postpaid to lipa...nic sie nie ruszy!

  • 0

    8.  2006-01-26 23:31:30

    Coś czuję, że to będzie P4 i będą abonamnety!

  • 0

    9.  2006-01-26 23:35:15

    a ja stawiam że to będzie Onet.pl ;) ...

  • 0

    10.  2006-01-27 00:02:31

    ja też stawiam na onet bo ITI Polska jest powiązana z VIVENDI jeśli dobrze pamiętam... Czyli kapitał pokrewny...

  • 0

    11. ~PiotreK  2006-01-27 09:23:51  host: gate1.dka.pl

    No ciekawe, jakie ceny będą w tych MVNO :)

  • 0

    12. ~AndSa  2006-01-27 10:07:01  host: acte236.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Moze Ojciec Dyrektor cos szykuje? ;-)

  • 0

    13.  2006-01-27 10:15:38

    no jak nie ma kasy to zaraz wolaja wirtualnych... bedzie dobrze jak cena do sieci "virtual & mama" bedzie ok 30 gr a opza nie przekroczy 65gr z vat.... marzenia...

  • 0

    14. ~Sumek  2006-01-27 10:33:28  host: system8589174229.ptvk.pl

    Dlaczego marzenia? A w Tak Taku co teraz jest? 29 gr w sieci, na stacjonarne i do Heyah (szkoda tylko że w pakietach a nie stawka cennikowa jak w SS), 59 gr poza sieć. I to wcale nie marzenia.

  • 0

    15.  2006-01-27 10:57:23

    tak jak w cenniku jako podstawa tak bedzie choc co do tt to race pakiet bez limitu waznosci jest OK - swoja droga mam TT od poczatku roku wiec troszke mi zejdzie zanim do 59gr dojade ale zawsze ejst swiadomosc ze ma sie z miecha na meich taniej (happy i mozliwosc dolaczania do tej taryfy taniej lojal...) poscieszajace tylko ze chyba jak juz zjade do najnizszej to wtedy to bedzie droga choc watpie... raczej nigdy nie zjada ponizesz 59gr/zvat do all...

  • 0

    16. ~Longman  2006-01-27 11:45:46  host: eux202.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja stawiam ze chodzi o Polkomtela, ktoremu najwyrazniej odechcialo sie ostatnio swiadczyc uslugi w prepaidzie. Przetransferuja tych wszystkich z nowej platformy do wirtualnego ;-)

  • 0

    17.  2006-01-27 15:06:14

    a mi sie wydaje ze to Trwam Gsm sie spieszy przed wyborami. i wprwadza usluge taniej w sieci o nazwie "Miedzy nami moherami;)"

  • 0