Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Niebieski Galaxy Note 7 na wyłączność sieci Play

Niebieski Galaxy Note 7 na wyłączność sieci Play

orson_dzi 17 Sierpnia 2016 11:19

3 3

samsung galaxy note 7 Play startuje z przedsprzedażą Galaxy Note 7. Smartfon w kolorze niebieskim będzie przez pewien czas na wyłączność operatora.



Niebieskiego Note'a 7 będzie można kupić tylko w sieci Play do końca września. Do zamówień przedsprzedażowych, do wyczerpania zapasów, do zestawu ze smartfonem dodawane będę gogle Gear VR 2.




Galaxy Note 7 jest dostępny od złotówki w najwyższych abonamentach za 245 zł miesięcznie. Co ciekawe, pomimo rynkowej ceny wynoszącej 3799 zł, w ofercie bez umowy promocyjnej Play sprzedaje go za 5339 zł. Możliwość czasowego użytkowania smartfonu i wymiany go w ramach programu Fair Play, to wydatek 399 zł.

Zobacz: Cennik Samsunga Galaxy Note 7 w sieci Play

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Play; wł     

Dodaj do:

Tagi: play | samsung galaxy note 7

w sumie: 23
  • 1

    4.  2016-08-17 11:44:01

    Ja tam zadowolony jestem z mojej 6-letniej E52 ;-)
    Szkoda, ze nie można porządnych baterii już do niej kupić ;(

  • 1

    5. ~X  2016-08-17 11:49:42  host: apn-46-169-102-0.dynamic.gprs.plus.pl

    Im wyzsza cene ustala startowa, tym szybciej na wolnym rynku zostanie zweryfikowana i obnizona. Ale 5339 to smiech, gruszkami sie chyba zadlawili i przez to taka cena :)

  • 2

    6.  2016-08-17 12:05:02

    W cenniku jest to cena "bez promocji". Czyli jak dostaniecie go za złotówkę, to wtedy "kwota ulg przyznanych w momencie zawierania umowy" będzie zawierać 5338 zł ceny telefonu bez promocji. Plus rabat na abonament, aktywację... i już wiecie skąd tak wysokie kary za zerwanie umowy przed czasem :) Jakieś 7 tys. pewnie sie uzbiera.

  • 0

    7. ~B  2016-08-17 12:12:59  host: n29-06-06.opera-mini.net

    245 zł miesięcznie ? Ktoś jest chory ? A Note 7 do 5 dla niektórych nie jest wystarczającym argumentem, może później jak trochę potanieje. No i są chińskie telefony jak OnePlus 3 i inne.

  • 0

    8. ~Cyk cyk  2016-08-17 12:16:03  host: n13-10-06.opera-mini.net

    Wg mnie, nie ma takiej klasyfikacji okreslajacą tę głupotę. Chyba źe, jest jakiś nowy elektroniczny model głupoty.

  • -1

    9.  2016-08-17 12:56:31

    Portale technologiczne już naganiają. Ciężko im będzie przebić tę wazelinę jaką wylali przy okazji SGS 6 i 7

  • -1

    10.  2016-08-17 13:05:36

    Dali do pieca, nie ma co ukrywać ;)

  • 0

    11. ~Cyk cyk  2016-08-17 14:00:19  host: n30-02-09.opera-mini.net

    Panowie, co x tym "badziewiem" zrobić, jak mam duźo foto w formacie eml. A za 2 lata to połowa formatów znowu przez następne telefony będzie nieodtwarzana. Nawet conwertery nie pomagają!!!! I trzeba kypić nowy model za ile tys. ...........?

  • -1

    12. ~olaf  2016-08-17 14:09:41  host: eri229.neoplus.adsl.tpnet.pl

    podoba mi się ta niebieska wersja, ale szkoda, że nie można jej dostać w innych sieciach. póki co zostanę w moim abonamencie bez dodatkowych kosztów w TM, bo te ceny mnie przerażają! ;O

  • 0

    13. ~vainglorious  2016-08-17 14:51:05  host: 188.146.72.58.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @Cyk cyk: czemu konwertery nie pomagają?

  • 0

    14. ~Static  2016-08-17 16:55:57  host: user-94-254-193-154.play-internet.pl

    @4 ale Ty koleś jesteś zacofany. Pewnie jeszcze modemem 56k lączysz się z internetem. Masz szrot a narzekasz że baterii do tego czegoś nie można dokupić. Masakra

  • 0

    15.  2016-08-17 17:09:50

    14 - z Internetu mobilnie korzystam - aktualnie karta jest w Huawei E5573, ale chyba do Samsunga wrócę - ma dłużej "trzymającą" baterię ;-)
    A telefon służy mi głównie do dzwonienia. Mój post to sarkastyczny (może mi się nie udało - sorry) komentarz do problemów "cenowych" jakie macie...

  • 0

    16. ~  2016-08-17 19:55:57  host: 195.248.254.249

    O jezu jezu boska oferta z boskiego play. Przepraszam a gdzie jest komitet kolejowy bo chciałbym się zapisać na 2 niebieskie note 7 w abonamencie za 250 zł. Dziękuję ci Play za oferte 500+ dzięki tobie nie wydam tego na alkohol i razem z żoną będę się lansować. Na zawsze twój - klient.

  • 0

    17.  2016-08-17 19:57:28

    W ofercie ze starterem Play cena jest już bliższa rynkowej - 4 269 zł.

  • 0

    18. ~rukki  2016-08-18 08:58:03  host: user-94-254-129-200.play-internet.pl

    Do wszystkich narzekających na zbyt wysokie ceny : Ludzie jak was nie stać na telefon klasy Premium to nie narzekajcie na cenę Jest to produkt przeznaczony dla osób lepiej zarabiających których stać na taki wydatek Co z tego że przepłacają Co z tego że z Chin czy na aukcjach internetowych jest taniej Ich to nie interesuje Taka osoba idąc do klubu też może napić się Żubrówki białej czy innego Krupniku ale nie chce Wybiera droższy alkohol bo ją na to po prostu stać Efekt później jest podobny na drugi dzień Takze jedni upijają się za grosze inni za gotówkę Proste Nikt później nie liczy ile by mógł zaoszczędzić Także krzykacze na tym forum zastanówcie się wcześniej zanim coś napiszecie Pozdrawiam

  • 0

    19. ~vainglorious  2016-08-18 12:14:27  host: 188.146.186.233.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @rukki: co do zasady oczywiście racja. ale w abonamencie premium za 250 zl w 2016 roku to mogli by dorzucic gratisem jakis pakiet na rozmowy miedzynarodowe, troche internetu w roamingu itp. wielu i tak nie wykorzysta tego, ale jak premium to premium.

  • 0

    20. ~Darek  2016-08-18 22:18:39  host: 195.116.187.216

    A kto pamięta jak w sprzedaży poza abonamentowej na stronie jednego z operatorów za IP 5 stała cena 7499 zł. ??

  • 0

    21.  2016-08-18 22:19:58

    @20, Darek - to musiał być Plus :)

  • 0

    22. ~Tomasz Z.  2016-08-23 09:18:18  host: ip-191-145.ists.pl

    Fikcyjna oferta na stronie Play!!!
    Witam,
    Takie info gdyby ktoś chciał kupić w przedsprzedaży Samsunga Galaxy Note 7 w sieci Play.

    Oferta jest na stronie od 16.08 do chwili obecnej. Od czwartku próbuje kupić ten tel. I nie ma takiej możliwości. Na stronie od czwartku 18.08 do chwili obecnej jest Fikcyjna oferta. Bo jak nazwać ofertę handlową, której nie da się kupić.
    Ponadto mimo że jest to fikcja i że i tak nie da się tego telefonu kupić to w trakcie trwania przedsprzedaży non stop zmieniają taryfy w której teoretycznie można nabyć ten tel. Na początku było 21 taryf do wyboru, następnie przez 4 dni nie było żadnej taryfy do wyboru, następnie przez dwa dni 3 taryfy do wyboru a dzisiaj jest tylko jedna!!!
    Ponadto poziom obsługi na infolinii, firmowym czacie, facebooku na maksymalnie niskim poziomie jeżeli chodzi o kompetencje, wiedzę i możliwości pomocy!!! Kilkanaście razy rozmawiałem i pisałem z różnymi osobami i za każdym razem te osoby były zdziwione że coś jest nie tak. To ja jako klient musiałem im udowadniać że oferta jest fikcyjna i nie da się jej kupić – szok!!!

    Nie dość że od 6 dni reklamują ofertę, której nie da się kupić, co już jest wprowadzeniem klienta w błąd. Co wg prawa Handlowego jest wysoce naganne i są na to paragrafy.

    Nie dość ,że zmieniają warunki oferty handlowej w czasie jej trwania (przypomnę że trwa ona od 16 – 30 sierpnia, gdzie przez pierwsze 3 dni było 21 wariantów abonamentów, następne 4 dni strona kompletnie nie działała, następnie przez dwa dni były 3 warianty abonamentów i strona nadal nie działa, a teraz jest jedna oferta abonamentu i nadal nie można kupić tego tel)

    Nie dość, że pozioma wiedzy i kompetencji na infolinii, czacie i na facebooku (zarówno na profilu Play jak i na profilu rzecznika prasowego Play) jest porażająco niski.

    To jeszcze nie zadadzą sobie trudu żeby sprawdzić czy strona działa!!!

    Czy to możliwe ż

  • 0

    23. ~Tomasz Z.  2016-08-23 09:19:26  host: ip-191-145.ists.pl

    Czy to możliwe że w dzisiejszych czasach na tak konkurencyjnym rynku Play może sobie pozwolić na takie traktowanie klientów? Może wystawiać Fikcyjną ofertę zakupu produktu i usługi? Czy to możliwe, że tak bezkarnie Play może oszukiwać Ludzi?

    Może jako dziennikarze moglibyście coś z tym zrobić. Bo wg mnie jest to wysoce naganna praktyka i należy coś z tym zrobić.

Dodaj swoją opinię