Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Niebezpieczne rozmowy w reklamie

Niebezpieczne rozmowy w reklamie

WitekT 24 Sierpnia 2005 10:16

0 0

Brytyjski rząd rozpoczyna kampanię reklamową, która ma przypomnieć kierowcom, że korzystanie z telefonu komórkowego podczas jazdy samochodem jest wyjątkowo niebezpieczne.

W tym roku kampania reklamowa będzie emitowana w kinach. Przewidziano również osobną kampanię radiową. Krótkie, 10-sekundowe spoty będą emitowane w kinach w jednym z tygodni września i października. Kampania będzie kontynuowana w przyszłym roku na przełomie stycznia i lutego oraz w marcu.

Spot w ciekawy sposób prezentuje skutki korzystania z telefonu komórkowego podczas jazdy samochodem. Końcówce towarzyszy slogan wyłącz zanim zginiesz.
Kampania ma na celu utrwalenie wśród odbiorców nawyku wyłączania telefonu komórkowego w momencie wsiadania do samochodu.

Film reklamowy można pobrać stąd.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 2
 • 0

  1. ~MiKO  2005-08-24 11:46:43  host: user10.85.udn.pl

  Należy wywalić z samochodów relikwy przeszłości - skrzynię biegów i sprzęgło a dodać im sytem głośnomówiący.
  Takie straszenie wyłączniem niewiele da.

 • 0

  2.  2005-08-24 13:02:54

  Ale tu nie chodzi o przekonanie ludzi do korzystania z zestawów głośnomówiących, bo one nic nie dają, masz tylko wolne ręce, ale rozmową jesteś zajęty i tak. Ta kampania ma na celu przekonanie ludzi do nie korzystania całkowicie z telefonu podczas jazdy samochodem.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-255-17.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

W jaki sposób najczęściej oglądasz transmisje meczów piłki nożne podczas tegorocznego mundialu?

Jakość i płynność gry - tego online szukają kibice

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet