Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nie żyje Jacek Kalinowski

Nie żyje Jacek Kalinowski

WitekT 14 Czerwca 2016 11:38

24 6

jacek kalinowski Jacek Kalinowski, wieloletni rzecznik Centertela, Idei, Telekomunikacji Polskiej i Orange, zmarł dziś rano po krótkiej chorobie.



Jacek był mistrzem dowcipu. Wspaniałym, inteligentnym rozmówcą, który mimo gorących dyskusji nigdy nie chował osobistej urazy. Z bogatym doświadczeniem zawodowym, potężną wiedzą o otaczającym nas świecie i wielką umiejętnością barwnego opowiadania, był doskonałym kompanem i w pracy, i po pracy...




Jacku, dziękujemy Ci za wiele wieczorów spędzonych w Twoim towarzystwie. Będzie nam Ciebie cholernie brakowało!

Cała redakcja TELEPOLIS.PL składa wyrazy głębokiego współczucia rodzinie zmarłego.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: jacek kalinowski

w sumie: 28
  • 1

    13. ~pp  2016-06-14 16:05:37  host: olc233.internetdsl.tpnet.pl

    wielka szkoda, bardzo smutna wiadomość, szczególnie gdy odchodzą fajni ludzie

  • 1

    14. ~Rim  2016-06-14 16:26:40  host: 46.101.116.23

    Kondolencje

  • 0

    15.  2016-06-14 17:12:27

    12@ Masz rację

  • 0

    16.  2016-06-14 17:35:22

    @12, 15: wszystko zależy od kontekstu. Moim zdaniem to słowo pasuje w zestawieniu z poprzednim zdaniem. Chodzi o stratę dobrego znajomego, w stosunku do którego trudno napisać ugrzecznione pożegnanie. Jeśli odczuwamy taką stratę emocjonalnie, to właśnie będzie nam kogoś "cholernie brakowało". I już.

  • 0

    17. ~ehh2  2016-06-14 17:57:44  host: 88-199-232-98.tktelekom.pl

    na co zmarł ? ile miał lat ?

  • 4

    18.  2016-06-14 18:07:07

    Jest mi strasznie przykro, że zajmujecie się analizą naszych kobdolencji... Jestem tym po prostu zdegustowany. Zachowajcie odrobinę klasy i lepiej nic nie piszcie.

  • 0

    19. ~bolo  2016-06-14 18:17:19  host: 89-79-250-152.dynamic.chello.pl

    przy kondolencjach klasa tez jest wymagana niestety (cholernie, kobdolencji), analiza jest dosyć stonowana, bałem się większych wyskoków ale jest spokojnie, przeczytałbym za to w notce w skrócie o całej karierze/wykształceniu p. Kalinowskiego (bo był i Microsoft itp itd)

  • 5

    20.  2016-06-14 18:44:43

    bolo: rozumiem, że znasz nasze relacje z Jackiem i wiesz co można, co wypada, a czego nie?
    To mój ostatni komentarz w tym temacie.

  • 0

    21.  2016-06-14 19:25:30

    @18: w pierwszym odruchu miałem napisać, że niefajnie się czepiać w przypadku tak smutnej wiadomości.
    Bardzo szkoda człowieka... Krótka notka dostępna np. tu:
    http://tlp.is/a7e

  • 3

    22. ~Lisu  2016-06-14 20:19:07  host: public-gprs190804.centertel.pl

    Bardzo emocjonalny komentarz Redakcji. Użycie słowa "cholernie" całkowicie uzasadnione, właśnie jako wyraz emocji wywołanej niepowetowaną stratą. Odszedł człowiek młody, w pełni sił, przyjaciel Redakcji. Może zakończmy komentowanie i uczcijmy odejście pana Jacka wymowną ciszą..

  • 1

    23. ~  2016-06-14 20:22:15  host: user-94-254-128-91.play-internet.pl

    Szkoda, że młodzi ludzie umierają. Naprawdę wielka szkoda...

  • 1

    24. ~mirekb  2016-06-14 21:16:05  host: apn-46-169-11-0.dynamic.gprs.plus.pl

    glebokie kondolencje dla najblizszych Jacka

  • 2

    25. ~Gumis  2016-06-14 22:21:20  host: 217.96.254.38.ipv4.supernova.orange.pl

    Zegnaj Jacku bedzie nam Ciebie brakowalo koledzy kolezanki Orange Polska Wolumen

  • 0

    26. ~DeLorean  2016-06-15 10:37:41  host: user-31-174-130-65.play-internet.pl

    A co mnie to OBCHODZI ??? Taka kolej rzeczy ... PIENIĄDZE i ciepłe POSADKI życia wiecznego też NIE DAJĄ ... kłapał chapał i wykorkował ... normalka w tym uniwersum!

  • 0

    27. ~DeLorean  2016-06-15 10:42:05  host: user-31-174-130-65.play-internet.pl

    Niech Orange wyłączy na kilka godzin swoje nadajniki jako hołd swojemu KOLESIOWI jak on taki był cenny! ... lol ... to dopiero upamiętni tego ich KOLESIA, gdzie czołobijni tzw. "redaktorzy" i "dziennikarza" z tego portaliku zaraz sami sepuku i harakiri zrobią by dołączyć do kolego ... lol ... się rozpłynę we łzach (wzruszenie ??? :O ...)

  • 0

    28. ~DeLorean  2016-06-15 10:47:48  host: user-31-174-130-65.play-internet.pl

    @24. ~mirekb co to są GŁĘBOKIE kondolencje ??? głęboka rozpacz (która wyziera z tej notki czołobijnych "redaktorów" niczym potwór z otchłani) czy współczucie ... to jeszcze ujdzie ale głębokie kondolencje ??? wtf ???

  • 0

    29. ~Andrzej  2016-06-15 14:22:23  host: abbg175.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie byłeś Jacku z mojej politycznej bajki, ale byłeś dobrym profesjonalistą i jeszcze lepszym człowiekiem. Żal, wielki żal

  • 0

    30. ~rodzina Jacka  2016-06-15 22:52:32  host: 89-70-96-83.dynamic.chello.pl

    Znałem Jacka. Proszę uszanujcie ból rodziny, i nie piszcie komentarzy które sprawiają ból. Odszedł za wcześnie, niespodziewanie. Tam jest szczęśliwy, a My , cóż NA ZAWSZE POZOSTANIE W PAMIĘCI I W SERCACH. Żegnaj Jacku, za parę dni ostatni raz pójdziemy razem , gdy przyjdzie Nam Cię pożegnać (*)

  • 0

    31. ~gosciu  2016-06-16 13:52:26  host: out.frontex.europa.eu

    niesamowita strata - niejeden deal opierdolilismy na tepsie - ogromy smutek i zal - odpoczywaj w pokoju

  • 0

    32. ~Mikołaj  2016-06-16 17:45:01  host: 84-10-15-250.static.chello.pl

    Witku, to bardzo smutna wiadomość i z pewnością olbrzymia strata. Łączę się w bólu z rodziną i przyjaciółmi Jacka.