Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nie kupisz Galaxy S9 za 1 euro - Samsung ostrzega

Nie kupisz Galaxy S9 za 1 euro - Samsung ostrzega

orson_dzi 12 Czerwca 2018 13:28

3 1

smartfon 1euro

Samsung przestrzega przed oszustami, którzy oferują w Internecie Galaxy S9 za 1 euro.

Każdy, kto chociaż trochę porusza się po Internecie z całą pewnością nie raz wygrał masę tabletów, smartfonów, komputerów i konsol do gier. Wygląda na to, że w przypadku Samsunga skala problemu stała się dosyć duża, bo firma wydała specjalne ostrzeżenie w tej sprawie.




Za przykład może tutaj posłużyć np. strona internetowa 1europhone.com, na którą trafiłem bardzo szybko z odnośnika pod filmem w serwisie YouTube, bo wpisaniu w wyszukiwarkę frazy "Galaxy S9 1 euro". Oszuści nie tylko tworzą specjalne strony internetowe, ale umieszczają na nich fałszywe komentarze zadowolonych "klientów" oraz wykorzystują do tego spreparowane konta w serwisach społecznościowych.

Samsung przestrzega przed Galaxy S9 za 1 euro, a my przestrzegamy przed wszystkimi tego typu "promocjami".

Źródło tekstu: Samsung; wł     
Źródło zdjęć: 1europhonenullnull

Dodaj do:

Tagi: samsung galaxy s9 | samsung

w sumie: 11
  • 0

    2. ~Jaaa  2018-06-12 13:45:40  host: bbk238.neoplus.adsl.tpnet.pl

    to piszą, jak przekieruje Cię na inną stronęi podasz maila:

    where i can buy galaxy s9

    Aylin
    Hello! Welcome to Yourbet.
    Ty — zaktualizuj informacje
    1 eur

    Aylin
    Unfortunately, I cannot help in terms of your question. But I can assist you about our site.

  • 0

    4.  2018-06-12 14:34:32

    a za 2 ełro to kupię 2 samsungi czy samsunga i ajfona?

  • 0

    6.  2018-06-12 14:51:17

    Tiaaa ,kliknij w ten link w ciągu Xsekund a wygrasz samsunga s9" haha :D

  • 1

    7. ~delta  2018-06-12 15:12:10  host: 212.160.172.83

    Ktoś się na to nabiera?

  • 0

    8. ~syska  2018-06-12 16:06:33  host: 92.60.132.22

    dla mnie to od razu byłoby podejrzane bo przecież wiadomo, że te telefony tylko nie kosztują

  • 0

    9.  2018-06-12 16:36:59

    wcale bym się w sumie nie zdziwił gdyby gromada cebulaków kupujących na co dzień xiaomi się na to złapała i by myślała że w końcu złapali boga za nogi i będą mieli dobre markowe telefony :D

  • 0

    10.  2018-06-12 16:44:23

    @9: Ty pilnuj swojego "boga" Appla i jego syna Ajfona.

  • 0

    11. ~Niezgodna Niezadowolona 7  2018-06-12 16:45:23  host: n25-04-06.opera-mini.net

    Oszust oszustem, ale ile osòb u nas siè nabiera (w majestacie prawa) na abonament i fonik za 1zł..?
    Teraz to i lodòw za złotòwkè nie dajà
    ;-)
    9) zieeeew..!

  • 0

    12. ~Niezgodna Niezadowolona 7  2018-06-12 16:52:45  host: n25-04-06.opera-mini.net

    Cos musi spac, jakies licho w tych ajfonach, bo znajoma kiedys taki miała i pewnego dnia... oddała go na wymiankè z ogromnà stratà bez zawahania. Zastrzeliła mnie
    :-O

  • 0

    13. ~  2018-06-12 18:41:08  host: user-94-254-177-60.play-internet.pl

    Przestrzegacie przed tego typu promocjami? To po co wyświetlacie ludziom reklamy telefonów za 1zł? Hipokryzja?

  • 0

    14.  2018-06-12 18:57:32

    Niestety ale osoby starsze nie do końca wiedzą co i jak w sieci przez co tacy oszuści żerują, no i jest jeszcze grupa młodych nieogarniętych którzy myślą że w internetach dadzą im coś za bezcen - tych mi nie szkoda skoro nie chcą się uczyć.

    @9 co już jedzie do Ciebie iPhon za 1 €?

Dodaj swoją opinię