Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nie było szturmu

Nie było szturmu

WitekT 31 Sierpnia 2005 09:28

0 0

Ryszard Pospieszyński i Jonathan Eastick, członkowie zarządu desygnowani przez Vivendi Universal, nie podjęli próby siłowego wejścia do siedziby PTC.

Wedle ich stanowiska są oni jedynymi legalnymi członkami zarządu największego polskiego operatora GSM. Tomasz Holc, aktualnie urzędujący członek zarządu PTC ds. administracyjnych podtrzymał stanowisko zarządu związanego z Deutsche Telekom i Elektrimem: panowie Eastick i Pospieszyński są osobami prywatnymi. Tylko aktualny wypis z Krajowego Rejestru Sądowego może poświadczyć, że są członkami zarządu firmy.
Według Pospieszyńskiego i Easticka natomiast wystarczy, że w piątek sąd uchylił decyzję o zmianie wpisu w rejestrze, w wyniku którego Eastick i Pospieszyński zostali wykreśleni z listy członków zarządu. Obaj członkowie starego zarządu zapowiadają złożenie doniesienia do prokuratury o utrudnianiu im podjęcia pracy.

Źródło tekstu: Rzeczpospolita     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-158-195.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy używasz smartfonu z rysikiem (takim, jak np. w Galaxy Note)?

Galaxy Note 9 na renderach

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet