Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nie brakuje chętnych na nowego Xiaomi Mi 5S

Nie brakuje chętnych na nowego Xiaomi Mi 5S

orson_dzi 27 Września 2016 08:20

3 0

Xiaomi Mi 5S nie został jeszcze oficjalnie zaprezentowany, a na specjalnej stronie zarejestrowały się już miliony chętnych na jego zakup.



Już ponad 1,82 mln osób zarejestrowało się w kolejce po nowego Mi 5S. Premiera smartfonu ma odbyć się dzisiaj. Urządzenie zaoferuje specyfikację z najwyższej półki, wliczając w to podkręcony procesor Qualcomm Snapdragon 821 i podwójny aparat fotograficzny. Smartfon ma kosztować ok 300 dolarów.


Zobacz: ABC Data pierwszym oficjalnym dystrybutorem smartfonów Xiaomi w UE
Zobacz: Wejście smoczka?




Źródło tekstu: gizmochina; wł     

Dodaj do:

Tagi: xiaomi mi 5s | xiaomi

w sumie: 24
  • 0

    5. ~Janekkkk  2016-09-27 09:05:08  host: 89-74-34-124.dynamic.chello.pl

    http://tlp.is/b9t

  • 2

    6. ~Badum  2016-09-27 09:05:17  host: user-94-254-177-69.play-internet.pl

    No widzisz, mam mi4 z miuipolska i żadnego syfu nie mam.

  • -2

    7. ~medyk Suisse do Badum  2016-09-27 09:10:42  host: 199.204.164.109.static.wline.lns.sme.cust.swisscom.ch

    to sie tylko ciesz, bo w moim przypadku to do odblokowania bootloadera wymagane byly smsy na chinski numer, zaden manual z miuipolska nie pomagal, nic, softu nie dalo sie niormalnie wgrac a nawet po wgraniu wersji EU bylo to samo.

    Albo wiec kupujesz od oficjalnego dystrybutora albo ryzykujesz nerwy i stracony czas. Ale po mojej przygodzie wyleczylemn sie z chinskich eksperymentow - wole doplacic do flagowca sprawdzonego producenta ...bo za darmo w zyciu to tylko jest ...

  • 2

    8.  2016-09-27 09:22:24

    Do @medyk, plastikowe "flagowce" brawo Ty ;)

  • 2

    9. ~qq  2016-09-27 09:26:25  host: 83.230.121.2

    Jak się wgra soft od miuipolska/xiaomi.eu telefonik staje się bardzo sympatyczny. Ale niestety te chińskie romy (nawet global) to porażka - za dużo zbędnego syfu mają.

  • 2

    10. ~Janekkkk  2016-09-27 09:48:55  host: 89-74-34-124.dynamic.chello.pl

    @ 7 Te ich telefony nawet super działają z Chińskim romem, no ale co się dziwić medyk nawet Polskiego nie zna to gdzie tam chiński ....

  • -2

    11. ~Medyk Suisse do @8  2016-09-27 09:49:27  host: 199.204.164.109.static.wline.lns.sme.cust.swisscom.ch

    akurat nie narzekam , po pierwsze za note 3 pro mi oddali dokladnie 289CHF a LG V10 dostalem za darmo - pewnie im przedstawiciel handlowy dal, ale duzo elektroniki kupuje w tej firmie.

    Flagowiec nie flagowiec - zdarza mi sie ze wypiore w 95 stopnaich z fartuchami albo rozwale... Spokojnie

  • -1

    12. ~Medyk Suisse do @10  2016-09-27 09:51:03  host: 199.204.164.109.static.wline.lns.sme.cust.swisscom.ch

    tak gwoli scislosci - przymiotniki piszemy mala litera - polskiego nie Polskiego, forum jest od wymiany opinii a nie grammar nazi, moj ty purysto jezykowy. Przyganial kociol garnkowi, a sam smoli.

  • 2

    13.  2016-09-27 10:01:49

    mam w domu już 3 telefony od Xiaomi i w romach global lub xiaoomi.eu jest zdecydowanie mniej bloatware niż w urządzeniach samsunga (w tablecie od Samsunga jest ze 20 aplikacji, których nie używam bez możliwości odinstalowania, w Xiaomi może 5 aplikacji związanych z ich chmurą). Urządzenia mają doskonałe wsparcie. MI3 (flagowiec z 2014 roku) śmiga od kilku miesięcy na Androidzie 6.0. Co 2 tygodnie są aktualizacje, które poprawiają optymalizację i często wnoszą istotne poprawki/nowe funkcjonalności. No i stosunek ceny do jakości. Snapdragon 650 2GB RAMu FHD i bateria 4000mAh zamknięte w metalowej obudowie za 550zł. W tej cenie są w naszych sklepach tylko zabawki dla dzieci szumnie zwane smartfonami okrojone ze wszystkiego co się da.

  • 2

    14. ~abc  2016-09-27 10:04:47  host: 212.160.172.85

    Widzę, że kolega Medyk Suisse jest 'duszą towarzystwa' na forach o Xiaomi ;-)

  • 0

    15.  2016-09-27 10:12:13

    A powiedzcie mi taką rzecz, jak to jest z tym spamem u innych firm? Miałem styczność z jakimś tańszym Lenovo wziętym na AliExpress i zglupialem. Teoretycznie menadżerem zadań wywalilem mu co się dało i to, co wyglądało podejrzanie, a on dalej uparcie wyrzucał reklamy na cały ekran co pol minuty. To zależy od sprzedawcy w jakiś sposób?

  • 2

    16.  2016-09-27 10:25:29

    jeśli kupisz telefon od przypadkowego sprzedawcy to możesz mieć tzw syf-rom w którym będzie to co chciał mieć sprzedawca i raczej nie da się tego łatwo wywalić (chyba ze wgrasz oryginalny rom od producenta). To samo można zrobić z każdym oprogramowaniem (w europejskich telefonach też ibstaluje się np szpiegowskie oprogramowanie i sprzedaje na Allegro jako telefon szpiegujący). Kupując w sprawdzonych sklepach np. Goldway, Gearbest, ibuygo, banggood itp na 100% takich niespodzianek nie spotkasz

  • -2

    17. ~Medyk Suisse do @16  2016-09-27 10:50:01  host: 199.204.164.109.static.wline.lns.sme.cust.swisscom.ch

    niekoniecznie od przypadkowego sprzedawcy. Ja w Szwajcarii kupilem od sprzedawcy o wielkosci morele.net czy komputronik i po pierwsze nie dalo sie zdjac blokady bootloadera w zaden opisany sposob, po drugie po podmianie w koncu przez stworzenie folderu i wgraniu innego ROMu - nic sie nie zmienilo. Spamy, spamy i spamy. Same chinskie spamy, samoczynne odpalenia kart ze spamem, wygaszacze ekranu ze spamem - porazka... Ile sie mi dostalo wczoraj od idiotow hejterow i trolli.

    Co sie okazalo - sprzedawca w Szwajcarii kupil 10.000 sztuk od MI w Chinach i nie zadbal o cokolwiek - one sa brandowane na rynek chinski. A ze kraj bogatszy to sie czesc klientow zrazi do marki i tak dalej.

  • 0

    18.  2016-09-27 11:04:05

    Czy wiadomo coś, o matrycy aparatu, jasności obiektywu i cenie w Polsce?

  • 0

    19. ~vainglorious  2016-09-27 11:16:13  host: 188.146.35.83.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @medyk Suisse: tej nocy się to okazało?

  • 0

    20.  2016-09-27 11:18:19

    @18 Wszystko już wiadomo;
    http://tlp.is/b9u

  • 1

    21. ~Olek  2016-09-27 11:21:56  host: mps.maqsimum.pl

    "...miliony chętnych..."
    "Już ponad 1,82 mln osób zarejestrowało się w kolejce..."
    :D

  • 0

    22. ~Tom  2016-09-27 12:25:27  host: user-94-254-241-165.play-internet.pl

    Co Ty Medyk jesteś k...A polskim dystrybutorem Xiaomi, że tak jedziesz po Xiaomi zakupionym w Chinach a polecasz polskiego dystrybutora? Jak ktoś będzie chciał wydać o 1/4 więcej na telefon to wyda, nie musisz tego wykrzykiwać we wszystkich komentarzach. Masz problem ze sobą lub ze swoim telefonem to go rozwiązuj a nie uzewnętrzniasz się tutaj.

  • 0

    23. ~do 22  2016-09-27 12:42:17  host: 199.204.164.109.static.wline.lns.sme.cust.swisscom.ch

    ja juz nie mam tego syfu i nie mam problemu. A powim ci - podejrzewajac mnie o dystrybucje tego smartfonopodobnego produktu prawie mnie obrazasz.

  • 0

    24.  2016-09-27 12:52:26

    Miałem zainstalowany wygaszacz ekranu z jakimś wodospadem. Po okresie próbnym zaczął się spam na cały ekran. Trochę zajęło mi jaka aplikacja robi taki syf. Inne darmowe aplikacje też pokazują reklamy ale nie tak namolnie. Jeżeli coś takiego zaszyte jest w ROMie to współczuje.

Dodaj swoją opinię