Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nie będzie w tym roku prywatyzacji Ukrtelecom

Nie będzie w tym roku prywatyzacji Ukrtelecom

WitekT 18 Lutego 2005 13:11

0 0
Ukraiński rząd potwierdził, że nie zamierza w tym roku prywatyzować państwowego monopolisty na rynku telefonii stacjonarnej - Ukrtelcom. Plany takie miała poprzednia administracja.

Sprzedaż miała zapewnić operatorowi zastrzyk finansowy, który pozwoliłby podjąć walkę o klientów na coraz bardziej konkurencyjnym rynku. Przychody, choć rosną, to bardzo niewiele - w III kw. 2004 r. o zaledwie 7%. Przy rosnących kosztach trudno będzie o stabilne wyniki finansowe telekomu w najbliższym czasie.


Źródło tekstu: Telegeography, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-141-12.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy wg Ciebie usługa Apple Pay odniesie w Polsce sukces?

[Aktualizacja] Apple Pay od jutra w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet