Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nie będzie Samsunga Galaxy S III na MWC 2012

Nie będzie Samsunga Galaxy S III na MWC 2012

LuiN 1 Lutego 2012 15:57

0 0

galaxy s 3 Samsung poinformował, że następca topowego modelu Galaxy S II nie zostanie zaprezentowany na targach Mobile World Congress 2012 w Barcelonie. Na targach pojawią się inne "ekscytujące produkty mobilne", a Galaxy S III będzie miał swoją prezentację na oddzielnej imprezie.



Holenderska strona Mobile Cowboys twierdzi, że prezentacja Galaxy S III odbędzie się dopiero w kwietniu. W 2011 roku to właśnie targi Mobile World Congress były okazją do prezentacji Samsunga Galaxy S II.




Decyzja Samsunga może świadczyć o braku gotowości produktu, bardziej jednak prawdopodobne jest to, że mamy do czynienia posunięciem strategicznym. Apple iPhone 5 trafić ma do sprzedaży podobno już w lipcu - a jaki telefon, jeśli nie właśnie Galaxy S III wskazywany jest jako jego główny konkurent? Premiera Galaxy S III na krótko przed premierą nowego iPhone'a mogłaby nieco popsuć plany marketingowe Apple'a.

Według wcześniejszych plotek, Galaxy S III będzie miał 4,5-4,8 calowy ekran HD, czterordzeniowy procesor taktowany zegarem 1,5 - 1,6 GHz i aparat fotograficzny 12 Mpix. Nie zabraknie też zapewne urządzenia w wersji LTE.

Źródło tekstu: GSMArena, wł     

Dodaj do:
w sumie: 29
  • 0

    12. ~JOKER  2012-02-01 17:51:13  host: z22-16.opera-mini.net

    @5 niby fani apple kupia kazdy shit... jestes conajmniej zenujacy na jakiej podstawie wypisujesz takie rzeczy??? czy wszyscy posiadacze apple musza byc kojarzeni z fanboyami, chorzy, zazdrosni ludzie ale glupota w twoim przypadku jest niuleczalna. ludzie w UK czy Francjii nie maja takich problemow...ale Polska to polska...

  • 0

    13. ~Mucus  2012-02-01 17:59:43  host: host109-145-223-57.range109-145.btcentralplus.com

    @joker lepiej bym tego nie napisal... Pouzywaj najpierw potem sie wypowiadaj...

  • 0

    14. ~JOKER  2012-02-01 18:10:48  host: z22-16.opera-mini.net

    Mucus czego? Co źle napisalem nie zajarałem sie 5 calowym samsungiem z 4rdzeniami czy to ze napisalem że nie wszyscy tryskają inteligencja... moze inaczej to wytlumacze mam kolegów w UK na wakacjach bylo sie tu i uwdzie i nigdzie nagonka na produkty apple nie jest taka jak w Polsce, a wiec cos jest nie tak prawda??

  • 1

    15. ~  2012-02-01 18:11:27  host: ip-78-30-103-204.free.aero2.net.pl

    11, można być hejterem jak się ma pieniędzy jak lodu a jak się ma plewy w kieszeni to ma się lowenda z ekranem 1,8 cala.

  • 0

    16. ~JOKER  2012-02-01 19:04:49  host: z31-14.opera-mini.net

    To idz do pracy i zarob jakies $$$ a nie placz ze nie masz pieniędzy...proste nie?

  • 0

    17. ~  2012-02-01 19:09:21  host: ip-78-30-111-212.free.aero2.net.pl

    16, telefonem typu lowend biznesu nie zbiłem to i high endem nie zbije..

  • 0

    18. ~JOKER  2012-02-01 19:12:27  host: z31-14.opera-mini.net

    A co ma telefon do pracy??

  • 0

    19. ~  2012-02-01 19:21:23  host: ip-78-30-111-212.free.aero2.net.pl

    18, wiele, ale ty tego nie zrozumiesz, mieszkasz w mieście na utrzymaniu rodziców.

  • 0

    20. ~JOKER  2012-02-01 19:31:13  host: z31-14.opera-mini.net

    nie rozumiem i musisz mi to wytlumaczyc. Z low endem nie znajdziesz pracy czy bedziesz mniej zarabial ??

  • 0

    21. ~  2012-02-01 19:36:12  host: ip-78-30-102-200.free.aero2.net.pl

    20, pracuję w ogrodzie, w lesie i innych trudnych warunkach terenowych w których nie spiszę się żaden Smartphone, lowend typu Solid jeszcze daje radę.

  • 0

    22. ~JOKER  2012-02-01 19:52:00  host: z31-14.opera-mini.net

    A no chyba ze tak. Wszystko teraz rozumiem.

  • 0

    23. ~Micus  2012-02-01 20:21:05  host: host109-145-223-57.range109-145.btcentralplus.com

    @JOKER Ale wlasnie ja sie calkowicie z Toba zgadzam... Tylko w Polsce iPhone jest beeee, i po czesci dlatego ze ludI nie stac. A te rdzenie Samsunga i 8 cali to smiesza mnie nawet... Ja subiektywie powiem ze od czasu jak mam IP Na plastyk Samsunga nie spojrze...

  • 0

    24. ~...  2012-02-01 20:52:30  host: 46.115.36.87

    @23 Weź swoje zabawki i idź się brandzlować gdzie indziej. OK? Gdybyś nie widział news jest o s3 a nie o ogryzku.

  • 0

    25.  2012-02-01 21:26:48

    Taki z 4,5 w HD był łyknął. Jakby trochę okroili ramkę to mógłby być podobnej wielkości do SGS 2.

  • 0

    26. ~Abdullah  2012-02-01 22:50:48  host: d194-179.icpnet.pl

    mi się wydaje że nie ma sensu robić smartów większych niż 4,5 .... to jednak mimo wszystko msi byćurządzenie kompaktowe dla mnie sgs II jest już idealny większego bym nie potrzebował ... filmy głównie oglądam i super to wychodzi na bateri ze 3 da sie spokojnie oblukać. co do IP jego użytkownicy cenią sobie jakość (samsung nie ustępuje jej wiele), dopracowanie, wydajność, jednak główną zaletą jest pewnie dostępność aplikacji i gier. bądź co bądź gry na andka faktycznie słabsze są niż na IOS jednak za te przywileje trzeba płacić i to słono i z zakupem IP wiąże się kilka niedogodności Wracając do SGS III ... ładnie wszystko pięknie byle nie wsadzili doń baterii 1600 mAh bo na s2 1 dzień trzyma to tutaj by 2 godziny pociągnęła tylko a i układ graficzny mogli by jakiś konkret wbić ;D

  • 0

    27. ~D  2012-02-01 23:28:57  host: 088156011232.olsztyn.vectranet.pl

    Samsung miażdży konkurencję? Sugeruję sprawdzić ile Samsung sprzedał SGS-ów, a ile Apple iPhone'ów w 2011 roku.

  • 0

    28. ~Luc  2012-02-02 00:37:11  host: 95.178.14.56

    @27 Ja Ci za to sugeruję żebyś sprawdził ile telefonów sprzedał Samsung, a ile Aple. Ile telefonów ma w swoim portfolio Samsung, a ile Aple. Jak już przejrzysz statystyki to zacznij się wypowiadać. Póki co to właśnie SGS2 został wybrany telefonem roku 2011 i jestem zdania, że w 100% zasłużenie. Korzystałem z Iphone 4, a teraz mam SGS2 i nie sądzę żebym wrócił na jabłko. Teraz testuję IPada2 i póki co mnie też nie zachwyca.

  • 0

    29. ~Mucus  2012-02-02 00:53:03  host: host109-145-223-57.range109-145.btcentralplus.com

    No i wlasnie apple miazdzy Samaunga majac 2 gora 3 iPhone'y a Samsug nascie badziewi... Luc zes sie nie popisal tym postem...

  • 0

    30.  2012-02-02 11:38:51

    A ja uzywam SGS Mark II i iP4 i kazdemu polecam podobna opcje :) W pewnych kwestiach jeden nie przeskoczy drugiego, wiec po co sie ograniczac...

  • 0