Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nie będzie dywidendy

Nie będzie dywidendy

WitekT 26 Czerwca 2005 16:03

0 0
Polska Telefonia Cyfrowa prawdopodobnie nie wypłaci dywidendy, ponieważ nie porozumieli się jej figurujący w KRS udziałowcy.

Chcieliśmy przeznaczyć na dywidendę 910 mln zł, ale nie zgadzał się na nią Deutsche Telekom. Nie było w tej sprawie zgody w zarządzie i radzie nadzorczej. Można przypuszczać, że na WZA będzie podobnie i nie będzie dywidendy - powiedział prezes Elektrimu Piotr Nurowski.

Zgromadzenie wspólników PTC, które zdecyduje o ewentualnej wypłacie dywidendy, zaplanowane jest na 30 czerwca. Zysk netto PTC wyniósł w 2004 roku 937 mln zł.


Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~messer  2005-06-27 07:16:00  host: aty57.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No to teraz sojusz polsko - niemiecki wyjdzie Polakom bokiem :/

  • 0

    2. ~Eralub  2005-06-27 09:10:00  host: 195.94.216.178

    to dobrze, że nie wypłacą, Deutche Telekom dobrze zrobił, lepiej te pieniądze zaiwestować by usugi choć najlepsze były jeszcze lepsze. A Elektrim no cóż, niech sam się postara swoją własną pracą o zyski

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-144-16-135.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy wg Ciebie usługa Apple Pay odniesie w Polsce sukces?

[Aktualizacja] Apple Pay od jutra w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet