Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nic nie wiemy o antenach w koronie Jezusa w Świebodzinie - twierdzi Kuria

Nic nie wiemy o antenach w koronie Jezusa w Świebodzinie - twierdzi Kuria

msnet 23 Kwietnia 2018 22:18

6 8

chrystus bts

Na szczycie figury Chrystusa w Świebodzinie jest instalacja odgromowa, o żadnej antenie nie wiadomo - twierdzi Kuria Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej.

Jak poinformował Fakt, w koronie na szczycie figury Jezusa w Świebodzinie znajduje się aparatura do nadawania sygnału internetowego. Jednak ksiądz Andrzej Sapieha, rzecznika Kurii Diecezjalnej w Zielonej Górze, w swoim oświadczeniu dla portalu money.pl twierdzi, że to zupełnie coś innego.

Proboszcz parafii pw. Miłosierdzia Bożego powiedział mi, że na szczycie monumentu znajduje się instalacja odgromowa, nic mu nie wiadomo natomiast o umieszczonych tam antenach - powiedział rzecznik Kurii.

Proboszcz Jan Romaniuk dodał również, że w okresie, gdy pełni on swój urząd, to jest od lipca 2014 r., parafia nie zawierała żadnej umowy na umieszczenie tego rodzaju urządzeń na figurze Chrystusa.

Kuria zaprzecza, jakoby parafia czerpała jakiekolwiek zyski z urządzeń, które znajdują się na szczycie figury. Parafia nie otrzymuje również żadnych dochodów z takiego tytułu - zapewnił ksiądz Sapieha.




To teraz pytanie do naszych czytelników. To co widać w koronie Chrystusa (zdjęcie na początku wiadomości), bardziej przypomina to?

instalacja odgromowa(źródło: pkt.pl)

Czy może jednak to?

maszt bts

Zobacz: Chrystus z BTS-em w Świebodzinie

Co znajduje się na szczycie figury Jezusa w Świebodzinie?

Instalacja odgromowa
7.69%
Antena do nadawania sygnału internetowego
43.53%
BTS (stacja nadawczo-odbiorcza sieci komórkowej)
36.77%
Coś zupełnie innego
5.63%
Nie wiem/nie mam zdania
6.38%

Wszystkich głosujących: 533


Źródło tekstu: Money.pl     
Źródło zdjęć: Wikipedia

Dodaj do:

Tagi: bts | Świebodzin | chrystus | internet | antena

w sumie: 66
  • 0

    50. ~  2018-04-24 14:25:21  host: 77.111.247.4

    Fota z innej perspektywy: http://tlp.is/h5b

  • 0

    51. ~Mam marzenie  2018-04-24 15:42:40  host: 89-74-62-39.dynamic.chello.pl

    Aby pielgrzymować do Chrystusa Króla, do Świebodzina właśnie.

  • -1

    52. ~Tresko  2018-04-24 15:46:18  host: a24-06-11.opera-mini.net

    Podobno na cmentarzach bedzie można instalować anteny. To nikomu nie będą promienie lte szkodzić. Tylko żeby źywi nie zaczeli protestowac, bardzo waźne

  • 0

    53. ~Czerwony 7, a przyszłość Czarna  2018-04-24 15:48:32  host: a19-04-03.opera-mini.net

    51). Ale to Twoje całe życie jest jedną wielką pielgrzymką - działaj jak należy i będzie dobrze.

  • 0

    54. ~mkkot  2018-04-24 16:00:08  host: host167-244-211-80.static.arubacloud.pl

    @45 a dlaczego nie? http://tlp.is/h5g

  • 0

    55. ~erry  2018-04-24 16:24:06  host: host-126-67.mt.pl

    Jezus jest Polakiem. Tak gadali w kościele a jak gadajom w kościele to musi być to prawda.

  • 0

    56. ~  2018-04-24 16:40:09  host: 031011131038.dynamic-zab-06.vectranet.pl

    @42: Crismon: Proszę księdza: Waćpan coś przeczytałeś, ale niewiele i po łebkach. Poczytaj Waść Izajasza 44.9-20 gdzie tacy bogowie wytworzeni przez człowieka z drzewa czy metalu nawet jeśli mają wygląd ludzki są tylko bałwanami.

  • 0

    57. ~Czerwony 7, a przyszłość Czarna  2018-04-24 16:40:40  host: a19-04-03.opera-mini.net

    55). To Ty przysnąłeś w tym kościele i to zdrowo
    ;-)
    zapewne chodziło o granice międzyludzkie, narodościowe, które nie mają znaczenia gdy zmartwychwstał.

  • 0

    58. ~Czerwony 7, a przyszłość Czarna  2018-04-24 16:46:45  host: a19-04-03.opera-mini.net

    56). Nie trzeba nawet znać pisma, a jest to uwidocznione w Pierwszym Przykazaniu ,,Nie będziesz miał bogów cudzych przede Mną".

  • 0

    59. ~=%=  2018-04-24 17:24:32  host: a29-02-09.opera-mini.net

    @55. Z tego co piszesz wynika że chodzisz do takiego samego koscioła co twój tatuś. A masz inne wiadomości z twojego koscioła???

  • 0

    60.  2018-04-24 19:04:39

    @56 Ja tylko tłumaczyłem innym co oznaczał cytat z @39. Proszę czytaj ze zrozumieniem :) I nie jestem księdzem.

  • 0

    61.  2018-04-24 19:25:34

    Nawet w faktach TVN dziś o tym było :)
    Wiele hałasu o nic.

  • 0

    62. ~ReVoLTE  2018-04-25 04:43:24  host: user-94-254-167-160.play-internet.pl

    Nie rozumiem tego szumu. Jest to jest. Jak się nie zgadzają to źle a jak tutaj się zgodzili to też źle.
    Niektórzy wymyslaja idiotyczne teorie po to żeby dowalić religii, którą w Polsce jest od ponad tysiąca lat.
    Dziwne, że z islamistow i Żydów jakoś nikt nie ma odwagi głośno sobie żartować.

  • 0

    63.  2018-04-25 12:56:02

    @62 Nie rozumiesz bo nie masz rozumu. Natomiast podszywanie się pod innych użytkowników i wypisywanie typowych dla ciebie bzdur masz opanowane.

  • 0

    64.  2018-04-25 13:05:20

    iphoneski - jak o nic? proboszcz nie wie nic. jego przełożeni nie wiedzą nic... A stacja jest... Jeśłi jest stacja, to korzysta z częstotliwości. Jeśłi korzysta, musi mieć pozwolenie radiowe... Itd., itp. To nie jest takie nic...

  • 0

    65. ~alberto  2018-04-25 13:16:57  host: user-94-254-163-134.play-internet.pl

    Stacja nadaje na pasmach, które w PL są dostępne bez opłaty przy zachowaniu odpowiedniej mocy nadawania. W Uke nie ma żadnych zgłoszonych radiolinii, stan na koniec marca 2018.

  • 0

    66. ~alberto  2018-04-25 13:18:27  host: user-94-254-163-134.play-internet.pl

    źródło http://tlp.is/h5u

  • 0

    67. ~  2018-04-26 18:54:00  host: user-94-254-177-60.play-internet.pl

    CUD k..wa! Normalnie CUD!!!

  • 0

    68. ~@  2018-04-27 12:14:58  host: 031011131038.dynamic-zab-06.vectranet.pl

    Już wszystko wiemy- kto kłamał:
    http://tlp.is/h6p

  • 0

    69.  2018-04-27 12:35:04

    68 - dobrze, e kłamstwo to grzech łatwy do rozgrzeszenia... ;-)

Dodaj swoją opinię