Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości NFZ wybiera operatora

NFZ wybiera operatora

sirmark 18 Maja 2013 12:08

5 2

Narodowy Fundusz Zdrowia ogłosił przetarg na świadczenie usług telefonii komórkowej oraz transmisji danych, a także dostawę urządzeń.

Zamówienie obejmuje świadczenie usług przez 24 miesiące dla 781 kart z taryfami głosowymi, 313 kart do mobilnego Internetu, 60 kart do bramek FCT oraz dostarczenie jednego łącza ISDN PRA 30B+D. NFZ przewiduje opcjonalne zwiększenie lub zmniejszenie liczby kart SIM. W ramach zamówienia dostarczone mają być także telefony, modemy i bramki FCT.

Zamawiający przedstawił dotychczasowe średnie zużycie poszczególnych typów usług w skali miesiąca.




nfz zuzycie uslug

Szacunkowa wartość zamówienia wynosi 1,09 mln zł. Termin składania ofert mija 19. czerwca.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: nfz | przetarg

w sumie: 27
  • -1

    10. ~Gyrosek  2013-05-18 15:38:06  host: 93.154.140.40

    i znów PTC rządzi

  • 0

    11. ~kkw  2013-05-18 18:03:01  host: 89-68-143-7.dynamic.chello.pl

    @6: Nie wiem czy to ma to tutaj znaczenie, tj. kto dokładnie będzie korzystał z tych usług, ale ponoć lekarze dość chętnie używają MMSów do przesyłania wyników badań (te mają różną postać).

  • 0

    12.  2013-05-18 18:55:40

    Darmowa porada ode mnie dla NFZ weźcie oferte Nju Mobile, ale jak znam życie zadecyduje wysokość łapówki i bardzo droga usługa :( Polska to kraj 3 swiata

  • 0

    13.  2013-05-18 18:58:11

    "W ramach zamówienia dostarczone mają być także telefony, modemy i bramki FCT." GRANDA!!!!

  • 0

    14.  2013-05-18 19:18:30

    wiadomo, że taniej kupic sprzet nie u operatora

  • 0

    15.  2013-05-18 19:19:18

    TO JEST KO-RUP-CJA

  • 0

    16. ~As  2013-05-18 20:26:53  host: 83-238-233-196.adsl.inetia.pl

    Co to ma być? 100 tysięcy minut na prawie 800 kart? To ma być oferta na prepiad? Bo wyjdzie arpu na 10-12zł. Wielki przetarg nie ma co....

  • 0

    17.  2013-05-18 20:43:16

    @11: chyba żartujesz sobie, nie chciałbym być w skórze lekarza który wysyła wyniki badań MMSem.

  • 0

    18. ~gex  2013-05-18 21:33:29  host: 81.219.84.18

    a co z państwowymi telefonami, tymi które będa wymieniane? gdzie one są? gdzie je można uzyskać? gdzie jakieś przetargi? co dwa lata NFZ powinien w takim razie przekazywać około 500słuchawek?!

  • 0

    19.  2013-05-19 08:20:08

    Pewnie większość prawie nie nadaje się do użytku,tak to jest ze służbowymi że padają itp. :D

  • 0

    20. ~cv  2013-05-19 08:44:05  host: 83-238-233-196.adsl.inetia.pl

    Cały kontrakt przeliczono na ok. 45 000 zł / m-c. Jeżeli zdejmiemy z niego karty DATA (po ok 15 zł) zostaje na voice kwota ok. 40 000 zł/m-c. Przy 190 000 minut (łącznie z bramkami) - co daje stawkę ważoną 0,21 zł / min (ze sprzętem). Teraz pytanie jaki sprzęt to ma być skoro sama oferta kartowa przy (realnej wtedy) stawce ~0,07 daje 13 300 zł abonament czyli co miesiąc NFZ mogłby kupować na rynku telefony o wartości 26 700 (co miesiąc) x 24 miesiące daje to 640 800 zł na sudsydia!!. W przeliczeniu na kartę voice SIM daje to 821 zł netto na kartę :) Składając zamówienie hurtowe za 640 800 zł można dodatkowo liczyć na solidny rabat od ceny rynkowej -> czyli każdy pracownik NFZ musi otrzymać solidnego smartfona na poziomie S3 mini+ . Czego się nie robi dla dobra...... pacjenta ;)

  • 0

    21. ~  2013-05-19 09:37:47  host: user-164-126-38-108.play-internet.pl

    TMobile bierze to w cuglach. Jedynie Plus może im zagrozic. Orange ostatnio ma problem z ofertami dla korpo a Play nie liczy się w takich przetargach

  • 0

    22. ~wawiak  2013-05-19 10:58:08  host: host-80-238-103-196.jmdi.pl

    nie do końca tak jest. to właśnie Orange ostatnio szaleje z ofertami dla korpo i w ramach przetargów publicznych. szacuję, że zwycięska oferta będzie na poziomie 750 tys brutto. A play się nie liczy w przetargach publicznych, bo nie startuje.

  • 0

    23. ~Prawda  2013-05-19 11:23:39  host: 89-67-188-122.dynamic.chello.pl

    Kto kupuje jeszcze PRA 30B+D ??? starożytna technologia !

  • 0

    24. ~Adam  2013-05-19 15:03:28  host: host-89-229-29-1.torun.mm.pl

    Widzę, że sami specjaliści.

  • 0

    25.  2013-05-19 20:36:32

    Nasuwa się w związku z przetargiem pytanie - Jak myślicie kto go wygra ? ...i dlaczego właśnie sieć PLUS :p

  • 0

    26. ~fff  2013-05-19 21:11:39  host: static-46-238-241-161.awacom.net

    Widziałem te telefony i nie są to żadne extra smartfony. Zwykłe z dobrą baterią urządzenia do komunikacji. I tyle.

  • 0

    27. ~Luc  2013-05-19 21:16:14  host: 95-178-14-56.belchatow.msk.pl

    Może ktoś wie z usług jakiego operatora wcześniej korzystał NFZ?

  • 0

    28. ~DaftPunk  2013-05-19 21:27:54  host: 89-69-168-249.dynamic.chello.pl

    a może Play się odważy :) z tego co wiem mają teraz LOT z korpo klientów to moze i sie skuszą a tak, żeby pokazać jednak, że nie w ciemię bici... :)

  • 0

    29. ~Coxxi  2013-05-20 10:55:16  host: 84-10-243-176.dynamic.chello.pl

    Nie wszystkie telefony odbierają MMS-y, wiec, to jest bzdura.

Dodaj swoją opinię