Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości NFI Midas nie zakupi akcji TelForceOne

NFI Midas nie zakupi akcji TelForceOne

sirmark 10 Kwietnia 2009 18:18

0 0

NFI Midas zakończył rozmowy i nie kupi "istotnego pakietu akcji" TelForceOne od luksemburskiej spółki Springfield Investments SARLw. Negocjacje trwały od stycznia. Jest jednak możliwość współpracy biznesowej.

O podpisaniu listu intencyjnego pisaliśmy w tej wiadomości.
Obie strony potwierdziły jednak możliwość współpracy biznesowej w zakresie:
1. Wykorzystania przez CenterNet, spółkę zależną od NFI Midas, wyspecjalizowanej w sprzedaży usług telekomunikacyjnych sieci dystrybucji Teletorium, która ma szerokie doświadczenie przy współpracy z operatorami telekomunikacyjnymi zgodnie z zawartym wcześniej porozumieniem.
2. Pełnej organizacji dostaw i sprzedaży nowego modelu telefonu MyPhone przygotowanego w Grupie Kapitałowej TelForceOne.
3. Wykorzystania centrum logistycznego TelForceOne.

Dla funduszu może to być kolejny krok wsparcia realizacji strategii spółki zależnej - CenterNet zmierzającej do uruchomienia kolejnego infrastrukturalnego operatora komórkowego w Polsce.

Źródło tekstu: NFI Midas, wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~mem  2009-04-11 20:43:33  host: host-5db0ca2f.sileman.net.pl

    ciarach chciał kupić ciaracha

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-234-45-10.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.