Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości NFI Midas nie zakupi akcji TelForceOne

NFI Midas nie zakupi akcji TelForceOne

sirmark 10 Kwietnia 2009 18:18

0 0

NFI Midas zakończył rozmowy i nie kupi "istotnego pakietu akcji" TelForceOne od luksemburskiej spółki Springfield Investments SARLw. Negocjacje trwały od stycznia. Jest jednak możliwość współpracy biznesowej.

O podpisaniu listu intencyjnego pisaliśmy w tej wiadomości.
Obie strony potwierdziły jednak możliwość współpracy biznesowej w zakresie:
1. Wykorzystania przez CenterNet, spółkę zależną od NFI Midas, wyspecjalizowanej w sprzedaży usług telekomunikacyjnych sieci dystrybucji Teletorium, która ma szerokie doświadczenie przy współpracy z operatorami telekomunikacyjnymi zgodnie z zawartym wcześniej porozumieniem.
2. Pełnej organizacji dostaw i sprzedaży nowego modelu telefonu MyPhone przygotowanego w Grupie Kapitałowej TelForceOne.
3. Wykorzystania centrum logistycznego TelForceOne.

Dla funduszu może to być kolejny krok wsparcia realizacji strategii spółki zależnej - CenterNet zmierzającej do uruchomienia kolejnego infrastrukturalnego operatora komórkowego w Polsce.

Źródło tekstu: NFI Midas, wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~mem  2009-04-11 20:43:33  host: host-5db0ca2f.sileman.net.pl

    ciarach chciał kupić ciaracha

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-160-105.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że Play zdąży pokryć własnym zasięgiem całą Polskę do 2020 roku?

Play ma 6000 stacji BTS

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet