Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nexus 6 i BlackBerry Passport dostępne w Play

Nexus 6 i BlackBerry Passport dostępne w Play

LuiN 16 Stycznia 2015 16:52

0 0

W ofertach dla firm i dla klientów indywidualnych sieci Play pojawiły się dwa ciekawe urządzenia: BlackBerry Passport i Google Nexus 6.



blackberry passport motorola nexus 6

Zarówno Nexus 6 jak i BlackBerry Passport to jedne z droższych smartfonów w ofercie sieci. W zestawie z Play na Kartę kosztują odpowiednio 2399 i 2469 zł.




Choć po ostatnich zmianach regulaminu Google pozwala na wprowadzanie modyfikacji oprogramowania przez operatorów w urządzeniach linii Nexus, oferowany w Play Nexus 6 (produkcji Motoroli) ma zainstalowanego zupełnie "gołego" Androida 5.0.

Zobacz: inne filmy z kategorii Telefony

Zobacz: inne filmy z kategorii Telefony


Zobacz: cennik BlackBerry Passport w ofertach Play
Zobacz: cennik Google Nexus 6 w ofertach Play

Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:

Tagi: blackberry passport | nexus 6 | play

w sumie: 25
  • 0

    6.  2015-01-16 19:48:20

    @BBfan i co z tego. Passport owszem fajna słuchawka ale to egzotyka dla fanatyka :) Większość aplikacji z google ma problem ze skalowaniem do ekranu, dwa dni szału nie robi poza tym po co komuś fizyczna klawiatura? Kiedyś BB miał niepodważalny argument czyli APN BB, nowy system potrzebuje normalnego netu więc po co płacić za telefon 2700 skoro lepsze urządzenie kupisz za mniejszą kasę.

  • -1

    7.  2015-01-16 19:50:23

    Super telefony, koszmarne ceny!

  • 3

    8. ~JustMe  2015-01-16 20:44:06  host: cpc37-wolv14-2-0-cust377.16-1.cable.virginm.net

    @6 wskaż mi te lepsze telefony I uzasadnij czemu fizyczna klawiatura to coś złego.
    Mam BlackBerry Passport I uważam że to najlepszy telefon na rynku do którego androidowe zabawki I apple nawet nie sięgają...

  • 4

    9. ~e  2015-01-16 21:15:57  host: mdm.opteris.net

    Cena Passporta całkiem całkiem :)

    PS. Telepolisu, zróbcie coś z działaniem strony! 15 lat temu na modemie 28.8 strony ładowały się szybciej! :[

  • -1

    10.  2015-01-16 21:56:46

    @8 choćby Nexus 6 :) sorry chłopie ale BB to nisza, naprawdę 90% użytkowników smartfonów uzna fizyczną klawiaturę za zbędny gadżet. Na zachodzie Passport sprzedaje się słabo, Classic przebił go już w pierwszym dniu. Niestety coś co jest fajne dla kilku osób nie wróży sukcesu w sprzedaży.

  • 1

    11. ~PeeNokio  2015-01-16 23:55:49  host: 91-233-69-251.henet.pl

    @10 używałeś jakikolwiek model BB chociaż ze 3 dni, odpowiadając co chwilę na emaile, smsy czy czatując z kimś?
    Gdybyś miał taką okazję, doceniłbyś fizyczną klawiaturę.
    Mam do czynienia z telefonami na co dzień, bawiłem się już chyba wszystkim, owszem są świetne smarfony i wiele z nich chciałbym mieć, każdy do czego innego najlepiej :).
    Do pracy z tekstem i pisaniem ZDECYDOWANIE BB.

    p.s. obecnie posiadam Q10

  • 1

    12.  2015-01-17 00:50:16

    My, staruchy, lubimy czuć fizyczny przycisk pod palcem. Natomiast dzieciaki są już tak wyćwiczone w klawiaturze ekranowej, że dla nich jest szybsza i wygodniejsza w obsłudze. Dlatego fizyczna nie jest przyszłością.

  • 0

    13. ~Nadszyszkownik Kilkujadek  2015-01-17 01:11:01  host: n15-03-05.opera-mini.net

    A to świntuchy! Jakieś gołe Androidy w telefonach mają! Pewnie jeszcze kondomów zamiast termometru używają. Co na to poseł Pawłowicz?! Terlikowski, ty to widzisz i nie grzmisz?! Kiedyś to młodzież była badziej umoralniona.

  • 3

    14. ~BBfun:-)  2015-01-17 01:55:43  host: public-gprs514581.centertel.pl

    @Red_PL wiesz... który jest lepszy to ja tego nie wiem. Wiem tylko co dobre dla mnie. Nawet miałem dobre chęci i poszedłem do sklepu Apple... złapałem 6-ke i prawdę mówiąc odłożylem po 2 minutach. Po prostu nie zaiskrzyło. Może dlatego, że używam BlackBerry od dawna, ale chyba jednak lubię złapać coś konkretnego :-D Myślę, że kto dużo pracuje... doceni. Zresztą dużo ludzi w moim otoczeniu tez sobie chwali.

  • 1

    15. ~bb9810  2015-01-17 08:26:38  host: 93-186-31-112.rdns.blackberry.net

    Passy "wychodzą" z magazynów i to czwórkami, są tacy co 2 miesiące czekali na tą słuchawke

  • 1

    16. ~lomax  2015-01-17 08:52:30  host: aflx16.neoplus.adsl.tpnet.pl

    To prawda że BlackBerry to nie przedmiot pożądania milionów osób. Ale ci co używają chwała. Spójrzcie na sukces BES, na ta jak rozwija się QNX w samochodach.
    Siłą jest stabilność i praktyczne rozwiązania interfejsu, że nie wspomnę o bezpieczeństwie. Odkladam kasę na Passporta.

  • 0

    17. ~lomax  2015-01-17 08:52:40  host: aflx16.neoplus.adsl.tpnet.pl

    To prawda że BlackBerry to nie przedmiot pożądania milionów osób. Ale ci co używają chwała. Spójrzcie na sukces BES, na ta jak rozwija się QNX w samochodach.
    Siłą jest stabilność i praktyczne rozwiązania interfejsu, że nie wspomnę o bezpieczeństwie. Odkladam kasę na Passporta.

  • 1

    18.  2015-01-17 13:06:59

    Miałem przez chwile Passporta, świetny telefon ale ... No właśnie coś w nim nie do końca mi pasuje. Zmieniłem na Classic'a i jestem dużo bardziej zadowolony. Generalnie jak już ktoś tu napisał ci co mieli czy mają używają i są zadowoleni. U mnie nastąpił swoisty podział, do pracy BB z klawiaturą, do rozrywki i konsumpcji multimediów iPhone.

  • -3

    19. ~  2015-01-17 14:11:49  host: cpc37-wolv14-2-0-cust377.16-1.cable.virginm.net

    @10 BlackBerry Passport rozkłada tego Nexusa na łopatki, fizyczna klawiatura? W czym ci ona przeszkadza? Udowodnione jest to ze pisze się na niej szybciej, wiec w czym problem? Nisza? To samo możesz powiedzieć o Maserati czy innym "niszowym" samochodzie. Świat was dzieci oglupil, wbili mam we łby ze iPhone czy inny android to podstawa.. Używacie masowki, popkupy, dajecie się śledzić, inwigilowac I jeszcze to chwalicie...

  • -3

    20. ~JustMe  2015-01-17 14:25:47  host: cpc37-wolv14-2-0-cust377.16-1.cable.virginm.net

    Dodam jeszcze ze to jest naprawdę smutne, jak możecie oceniać produkt na podstawie wyników sprzedaży? Przecież te porównania to kula w stopę, sami sobie w nią strzelacie. Ile na świecie sprzedaje się dyskontowych produktów a ile wysokiej jakości?
    I to dotyczy wszystkich branż, co popularne I tanie idzie w setki milionów.
    Bawi was ta zabawa z Google? Mnie to nie bawi, lubię być tam gdzie chce być bez informowania nikogo o tym, nie bawi mnie po wejściu do domu komunikat na telefonie : Jesteś w domu I tym podobne brednie. Czytnik lini papilarnych? To jeszcze czytnik dna musi się wkrótce pojawić. Na to chyba czekacie...

  • -2

    21. ~borbi  2015-01-17 17:20:18  host: 80.50.149.116

    Jw. Większość zachowań konsumenckich to owczy pęd po gadżety reklamowane w telewizji i gazetach reklamowych. Blackberry to nisza ale wypełniona wysoką jakością, stylem i paroma innymi pozytywami.

  • 5

    22.  2015-01-17 19:21:03

    aż strach popatrzec na ceny w abonamentach:) passporta bym z chęcią przytulił, a po ostatnich doświadczeniach ze stockowym softem na N5 odechciało mi sie Nexusów - bateria teź bez rewelacji cały dzień intensywnego korzystania wytrzymuje ale czasami stres jest

  • -1

    23. ~stz  2015-01-17 23:01:45  host: user-94-254-129-194.play-internet.pl

    Ja mam BlackBerry Z30, ale już się czaję na passporta. Przed Z30 miałem samsunga galaxy S3, a wcześniej BlackBerry Bold 9900. Tęsknię za klawiaturą fizyczną. Wcale mi to nie przeszkadza, że BlackBerry jest mało, a wręcz przeciwnie. Lubię mieć to czego inni nie mają, tym bardziej, że BlackBerry robi świetne telefony ze znakomitym systemem.

  • -4

    24. ~bonobo  2015-01-18 09:51:14  host: host-89-230-65-253.rzeszow.mm.pl

    BB jest optymalnym narzędziem: próbowałem się przekonać do s5 i innych tego typu...ale brak wielofunkcyjności wybił mi z głowy kombinowanie. Poza tym wszystkie niemal te smartfony są za bardzo "młodzieżowe".

  • 0

    25. ~Sap  2015-01-19 00:52:49  host: 89-73-214-228.dynamic.chello.pl

    19 pomijając to, że trochę Bredzisz - To pokaż mi proszę te testy szybkości, w których BB rozkłada tego Nexusa przynajmniej w szybkości pisania. Jak już ich nie znajdziesz to podeślij mi porównanie szybkości pisania ogólnie na klawiaturą fizycznych i ekranowych, bo szczerze mówiąc z tego co wiem - wszystkie rekordy są pobijane przez klawiatury ekranowe. Sam zresztą miałem kilka telefonów z fizycznymi klawiaturami (zaczynając od Nokii e63, e72 a kończąc na Motoroli Milestone), ba - na co dzień używam służbowego BlackBerry i telefon generalnie w porządku ale pisze mi się o wiele szybciej i o wiele wygodniej na prywatnym telefonie z 5.5 dotykowym ekranem. Nie mówiąc już, że system BlackBerry nie spełniłby moich wymagań. Rozważałem Passporta, widziałem kilka recenzji na YT, miałem przez chwilę w ręce i.. wolniejsze i mniej funkcjonalne od konkurencji. Nie mówiąc już o tej klawiaturze, która jest gorsza niż w starszych modelach jedyne w czym naprawdę ten passport miażdży to design, tutaj czapki z głów. Wiadomo - indywidualna sprawa, ale moim zdaniem wygląda fenomenalnie.

Dodaj swoją opinię