Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości NextiraOne zmienia właściciela

NextiraOne zmienia właściciela

WitekT 11 Maja 2006 21:05

0 0
Fundusz Platinum Equity chce sprzedać akcje spółki NextiraOne Europe firmie ABN AMRO Capital France.

NextiraOne działa w 16 krajach Europy, w tym w Polsce. Zajmuje się dostarczaniem przedsiębiorstwom rozwiązań i usług telekomunikacyjnych, w tym związanych z telefonią przez Internet. W 2005 r. miała ponad 1 mld euro przychodów (w Polsce - 206 mln zł).

NextiraOne powstała w 2002 roku w wyniku wydzielenia z koncernu Alcatel działu zajmującego się dystrybucją i usługami dla przedsiębiorstw.


Źródło tekstu: Rzeczpospolita     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-161-40-41.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy doczekamy się cenzury internetu w Polsce?

Kolejna próba cenzurowania Internetu w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet