Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości NextiraOne współpracuje z Energisem

NextiraOne współpracuje z Energisem

WitekT 3 Marca 2005 15:16

0 0

NextiraOne podpisała umowę o współpracy z niezależnym operatorem telekomunikacyjnym, firmą Energis.

W ramach realizacji umowy NextiraOne współpracuje z Energisem przy wdrażaniu rozwiązań komunikacyjnych u klienta końcowego w oparciu o sprzęt firm Alcatel i Cisco Systems.

Podpisana umowa ramowa precyzuje warunki współpracy firm NextiraOne Polska i Energis Polska, w tym zakres dostaw i instalacji serwerów telekomunikacyjnych Alcatel OmniPCX Enterprise 4400 oraz urządzeń Cisco Systems. Dodatkowo kontrakt określa zasady serwisowania urządzeń Cisco Systems oraz warunki udzielania gwarancji na urządzenia obu firm.
Celem Energis Polska jest zapewnienie klientom kompleksowych usług telekomunikacyjnych o najwyższej jakości. Dzięki współpracy z partnerami oferującymi nowoczesną infrastrukturę nasza oferta jest konkurencyjna i możemy kierować ją do najbardziej wymagających klientów. Współpraca z firmą NextiraOne w zakresie udostępniania i rozbudowy infrastruktury telekomunikacyjnej w znaczącym stopniu zbliża nas do realizacji naszych celów biznesowych - powiedział Marcin Kotlarski z Energisu.

Energis Polska to kolejny operator telekomunikacyjny, z którym podpisaliśmy umowę o współpracy. Zawarty przez nas kontrakt stanowi początek dobrej współpracy między naszymi firmami, a tym samym przyczynia się do rozszerzenia oferty dla naszych obecnych i potencjalnych klientów o produkty i usługi oferowane wspólnie przez NextiraOne i Energis - powiedział Piotr Jarmoliński, Dyrektor Handlowy w NextiraOne Polska.

Planowana współpraca obejmie także wspólne pozyskiwanie klientów i oferowanie im zintegrowanego pakietu produktów i usług opartego na ofercie NexitraOne i Energis.

Źródło tekstu: NextiraOne     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-217-80.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz ofertę abonamentową na komórkę w MultiMedia?

MultiMedia z nową ofertą na komórki

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet