Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości New York Post nie dla iPada i Safari

New York Post nie dla iPada i Safari

Q! 20 Czerwca 2011 13:47

0 0

nypipad mCoraz więcej tytułów decyduje się na przejście na płatny model udostępniania swoich treści w formie elektronicznej. Do tej grupy dołączył również kolorowy magazyn New York Post, który nie jest już dostępny bezpłatnie dla użytkowników iPadów i przeglądarki Safari.

Do tej pory użytkownicy iPadów korzystający z przeglądarki Safari mogli czytać dziennik wchodząc na jego stronę WWW. Teraz się to zmieni. Takim użytkownikom wyświetlana jest już informacja o tym, że treści do których chcą dotrzeć dostępne są tylko poprzez App Store, czyli odpłatnie.
Aby możliwe było przeglądanie treści, należy wykupić w App Store prenumeratę dziennika. Miesięczny abonament oznaczać będzie wydatek 6,99, półroczny 39,99, a roczny 74,99 dolarów. Co ciekawe, przeglądanie internetowego wydania dziennika możliwe jest na iPadzie, ale przy wykorzystaniu każdej innej przeglądarki, np. Opery mini czy SkyFire.

Źródło tekstu: Business Insider     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 0

  1. ~  2011-06-20 16:30:00  host: z45-15.opera-mini.net

  No i dobrze... Nie wszystko co dobre powinno być bezpłatne dla jabłuszkowców...

 • 0

  2.  2011-06-20 17:00:10

  No ale jak przez inne przeglądarki jest za darmo, to tak jakby autostrady były płatne jak jedziesz na trójce, a jak na innych biegach to już bezpłatne, śmieszne

 • 1

  3. ~  2011-06-20 17:13:36  host: z45-15.opera-mini.net

  Ta, bo na trójce uszkadzasz nawierzchnię, hehe

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-162-8-185.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.