Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości New York Post nie dla iPada i Safari

New York Post nie dla iPada i Safari

Q! 20 Czerwca 2011 13:47

0 0

nypipad mCoraz więcej tytułów decyduje się na przejście na płatny model udostępniania swoich treści w formie elektronicznej. Do tej grupy dołączył również kolorowy magazyn New York Post, który nie jest już dostępny bezpłatnie dla użytkowników iPadów i przeglądarki Safari.

Do tej pory użytkownicy iPadów korzystający z przeglądarki Safari mogli czytać dziennik wchodząc na jego stronę WWW. Teraz się to zmieni. Takim użytkownikom wyświetlana jest już informacja o tym, że treści do których chcą dotrzeć dostępne są tylko poprzez App Store, czyli odpłatnie.

Aby możliwe było przeglądanie treści, należy wykupić w App Store prenumeratę dziennika. Miesięczny abonament oznaczać będzie wydatek 6,99, półroczny 39,99, a roczny 74,99 dolarów. Co ciekawe, przeglądanie internetowego wydania dziennika możliwe jest na iPadzie, ale przy wykorzystaniu każdej innej przeglądarki, np. Opery mini czy SkyFire.

Źródło tekstu: Business Insider     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • Ten komentarz został ukryty.

  0

  1. ~  2011-06-20 16:30:00  host: z45-15.opera-mini.net

  No i dobrze... Nie wszystko co dobre powinno być bezpłatne dla jabłuszkowców...

 • Ten komentarz został ukryty.

  0

  2.  2011-06-20 17:00:10

  No ale jak przez inne przeglądarki jest za darmo, to tak jakby autostrady były płatne jak jedziesz na trójce, a jak na innych biegach to już bezpłatne, śmieszne

 • Ten komentarz został ukryty.

  1

  3. ~  2011-06-20 17:13:36  host: z45-15.opera-mini.net

  Ta, bo na trójce uszkadzasz nawierzchnię, hehe

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-250-49.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy darmowy streaming muzyki zachęci cię do podpisania umowy?

Orange zachęca do oferty abonamentowej darmowym dostępem do Spotify

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet