Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości NEUTRON-IT kontratakuje

NEUTRON-IT kontratakuje

WitekT 25 Listopada 2004 12:28

0 0
Prezes zarządu NEUTRON-IT wystąpił do portalu o2.pl z żądaniem wypłaty odszkodowania w wysokości 100 tys. zł za wprowadzenie klientów w błąd przez naśladowanie w nazwie i rozwiązaniu technicznym wtyczki o!phone. To kolejny etap toczącego się w ostatnich tygodniach sporu między firmą a portalem.

Na początku listopada o2.pl zażądał od NEUTRON-IT 500 tys. zł zadośćuczynienia za bezprawne posługiwanie się nazwą wtyczki podobną do nazwy produktu autorstwa portalu. O2.pl rozważa też wniesienie sprawy do sądu na podstawie zapisów artykułów kodeksu cywilnego o nieuczciwej konkurencji.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-71-68.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz nową ofertę dla biznesu w sieci Play?

Play wprowadza nowe oferty dla klientów biznesowych

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet