Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości NetWorkS! pokazuje jak modernizuje sieć [wideo]

NetWorkS! pokazuje jak modernizuje sieć [wideo]

WitekT 30 Czerwca 2013 18:11

7 3

Orange opublikował film, w którym informuje i pokazuje jak przebiega proces modernizacji sieci w ramach NetWorkS!



Zobacz: inne filmy z kategorii Wydarzenia




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: networks!

w sumie: 28
  • 0

    11. ~  2013-07-01 07:48:27  host: abaf132.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Klasyczna propaganda powielana przez blogi i portale gratis. Operatorzy oszczędzają, a chinole zarabiają. Nie chodzi o przecież o modernizację, aby było lepiej dla klienta tyko o oszczędności. Pojechałem na wschód i te mapki to fikcja. Nie ma takiego zasięgu 3G. W Warszawie, gdzie już sieć jest zmodernizowana mogę w miarę normalnie korzystać z 2G, bo z 3G nie bardzo się da. Co ciekawe złożyłem reklamację na problemy z siecią i mi ją uznano. Czyżby byli świadomi, że chińczycy spaprali?

  • 0

    12. ~  2013-07-01 08:04:27  host: apn-46-215-93-198.dynamic.gprs.plus.pl

    We wszystkich sieciach, które stoją na Huawei, jakości i stabilności nie uświadczysz.

  • 0

    13. ~  2013-07-01 08:15:07  host: v58-03.opera-mini.net

    które sieci stoją na Huawei? wiem, że Play na pewno

  • 1

    14. ~patryklu2  2013-07-01 08:28:01  host: v59-15.opera-mini.net

    @13 Orange T-mobile i Play. Jedyny który ma lepsze nadajniki to Plus i grupa midas :)

  • 0

    16. ~  2013-07-01 08:54:36  host: abaf132.neoplus.adsl.tpnet.pl

    15. Ale na wschodzie nie inwestują w 3G, bo po co? Sieją tylko propagandę zamiast zasięg.

  • 1

    17. ~  2013-07-01 09:07:25  host: public-gprs514588.centertel.pl

    @16, nie narzekam na 3G na wschodzie. Poprawili znacznie a jak odpalą u900 będzie jeszcze lepiej

  • 1

    18. ~  2013-07-01 09:11:24  host: abaf132.neoplus.adsl.tpnet.pl

    17. Jak jeździłem w weekend to rzeczywiście 3G działa stabilnie, ale nie ma go, aż tyle jak wynika to z map.

  • 0

    19. ~  2013-07-01 09:20:07  host: public-gprs514588.centertel.pl

    @18, ja przeważnie około 5Mb / 2 Mb mam. http://www.speedtest.net/result/2807884977.png

  • 0

    20.  2013-07-01 10:23:12

    Jak to pięknie na tym nagraniu wygląda. Podczas modernizacji w mojej miejscowości technicy nie nosili nawet kasków. Robota tak w praktyce nie wygląda, technicy pracowali na wieży co chwile przeklinając. No cóż...

  • 0

    21. ~  2013-07-01 10:46:35  host: v20-10.opera-mini.net

    15. A co ma plus? można wiedzieć czym się głównie tym sprzęt różni? zawsze myślałem, że najwięcej do powiedzenia ma ilość stacji (zagęszczenie, obciążenie)

  • 1

    22. ~majki  2013-07-01 12:30:01  host: cgq245.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @ 20 Flash999 chyba w większości to firmy podwykonawcze. Jestem ze śląska i ostatnio rozmwiałem z gościem i szuka ludzi znających się na SWAP. Najlepsze jest to, że wymaga się nie wiem jakich umiejtności inżynierskich, a praca na umowę zlecenie z zarobkami 1600 brutto plus jakieś dodatki. Masakra

  • 0

    24. ~  2013-07-01 14:52:13  host: static-ip-77-89-104-178.promax.media.pl

    Ja na Huawei nie narzekam. Ciągnę net z Play i transfery czesto w granicach 6-7 mb/s download oraz ok 1mb/s upload.

  • 0

    25. ~  2013-07-01 14:54:56  host: static-ip-77-89-104-178.promax.media.pl

    ad 11. Ponoć 3G na 900Mhz Network ma odpalić jak skończą modernizacje całej sieci czyli gdzieś za rok. W tej chwili testowo mają uruchomione w kilku lokalizacjach zdaje się Gorzów Wlkp, Nowy Sącz.

  • 0

    26. ~fajny99  2013-07-01 16:00:52  host: aapz220.neoplus.adsl.tpnet.pl

    w Ochotnicy było tylko same EDGE a teraz HSDPA śmiga aż miło :) i porowa zasięgu jest znaczna

  • 0

    27. ~fajny99  2013-07-01 16:02:03  host: aapz220.neoplus.adsl.tpnet.pl

    25 ja mieszkam w Ochotnicy i UMTS 900 działa normalnie

  • 0

    28. ~  2013-07-01 16:03:52  host: static-ip-77-89-104-178.promax.media.pl

    ad 27. Po czym poznajesz ze jest to własnie UMTS900 a nie 2100?

  • 0

    29. ~  2013-07-01 16:07:01  host: v54-16.opera-mini.net

    networks super sprawe robi. Pewnie maja problemy i nie wszystko jest git ale przy Pley są gigantami z mistrzostwem swiata

  • 0

    30. ~fajny99  2013-07-01 16:10:36  host: aapz220.neoplus.adsl.tpnet.pl

    28 bo mam nokię n95 i ona posiada tylko pasmo umts 2100 i nie działa mi w niej 3G tel jest sprawny bo sprawdzałem w innej lokalizacji i śmiga 3G. a w tel który posiada samo UMTS 900 działa. a telefony bez pasma UMTS 900 nie chcą ruszyć.

  • 0

    31.  2013-07-02 02:27:59

    28 *#0011# wklepuje i widac (samsung)

  • 0

    32. ~Emeryt_75  2013-07-02 18:38:11  host: 46.235.122.21

    @23. Nie do końca to prawda w tych 100% w Huawei'em... Wprawne oko odnajdzie tam węzeł dostępowy Tellabs EdgeNode 8607 zabudowany w outdoorowej szafie sprzętowej firmy Delta Power System. Jest tam także przełącznica optyczna systemu FIST firmy Raychem (TYCO). Potem widać migawkę z innego węzła Tellabsa - T8660 Core Node, na którym zbudowano szkietet dla tych sieci.... Także - spokojnie - Huawei to nie wszystko... jeszcze mu dużo brakuje żeby wygryźć Tellabsa :D

Dodaj swoją opinię