Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Netia zdobyła tytuł "Business Superbrand Polska 2007"

Netia zdobyła tytuł "Business Superbrand Polska 2007"

WitekT 8 Sierpnia 2007 10:30

0 0
Marka Netia została jedną z najsilniejszych marek biznesowych na rynku polskim i uzyskała prestiżowy tytuł Business Superbrand Polska 2007.

Działająca od 12 lat międzynarodowa organizacja Superbrands, prowadząca programy Superbrands i CoolBrands, wyłoniła najsilniejsze marki sektora B2B w Polsce. Tytuł Business Superbrands przyznawany jest niewielkiej liczbie marek w danym kraju, poniżej 5% ogółu marek ocenianych przez niezależną Radę Marek.

Programy organizacji Superbrands polegają na wyłonieniu najsilniejszych marek w ponad 70 krajach.


Źródło tekstu: Netia     

Dodaj do:
w sumie: 23
  • 0

    4. ~ukenamuniu  2007-08-08 10:48:04  host: nat-go2.aster.pl

    piotrM: udowodnij, że to co jest lepsze, nie jest związane (połączone) z TP.

  • 0

    5. ~mirekb  2007-08-08 11:04:53  host: blb8.neoplus.adsl.tpnet.pl

    *4 wiadodmo ze netia dziala na laczach tp i ma hurtowy rynek w ręku czy to tele2 czy jeszce benda inni,kto ma siec ten rzadzi.wogole neo to dobra usluga ale gdybym mial brac to od netii..marza mi sie umowy na 6 mies 1Mb/s za 50pln/mies ale przez wiele lat tak nie będzie ;-)

  • 0

    6.  2007-08-08 11:54:33

    PiotrM - chodź może trudno jest w to uwierzyć, ale jest coś gorszego, niż TP S.A. - jest to sieć Aster w Warszawie: ceny chyba ustala u nich wariat, a obsługa jest chamska. W grudniu zrezygnowałem z internetu i telefonu u nich - bo w TP S.A. wypadało taniej (a jakość dokładnie ta sama, albo nawet w TP S.A.), a teraz przechodzę nawet z kablówką...

  • 0

    7.  2007-08-08 11:55:19

    jakość w tpsa nawet lepsza (to chciałem powiedzieć)

  • 0

    8. ~jessicaalba.ir.pl  2007-08-08 12:55:07  host: zofia2.net.autocom.pl

    Wydaje mi sie ze tytul im sie nalezy, prowadza agresywna polityke marketingowa i to przynosi skutki. Na ceny takze nie mozna nazekac.

  • 0

    9. ~newit  2007-08-08 13:15:03  host: acog14.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no właśnie jak to przekłada się na ceny? w telefoni komórkowej polkomtel wydaje najwięcej na reklame tymczasem orange ma najwięcej klientów, paradoks? czy orange tak przyciąga swoimi niskimi cenami w sieci że utrzymuje się na pierwszym miejscu

  • 0

    10.  2007-08-08 13:48:19

    9 - większy sens ma porównywanie wydatków na reklamę i liczbę nowych aktywacji. I tu się zgadza - Plus ma największy przyrost.

  • 0

    11. ~  2007-08-08 14:35:17  host: jumponlinewith.us

    Dzieki netii nie ma limitow, chwala im , tp precz

  • 0

    12. ~jacik  2007-08-08 15:43:56  host: acog14.neoplus.adsl.tpnet.pl

    szkoda że nie podają podobnych newsów względem naszych opów i ich ofert dla biznesu.Nie wiem czy są prowadzone w tej kwestii jakieś badania ale z tego co zauważyłem wiekszość firm z którymi się kontaktuje (jestem przedstawicielem handlowym) ma numery zaczynające się na 5...czyli tak jakby częściej wybierali łorynż

  • 0

    13. ~renata  2007-08-08 15:58:14  host: 87-205-206-153.adsl.inetia.pl

    niezłe wyróżnienie dla netii, spoko należy im się. Swoja drogą jest jeszcze ta promocja na internet netii?

  • 0

    14. ~jessicaalba.ir.pl  2007-08-08 16:44:34  host: zofia2.net.autocom.pl

    13 - tak jak pisal jeden z przedmowcow promocja obowiazuje do 10 sierpnia.

  • 0

    15. ~Gal  2007-08-08 17:02:31  host: 83.238.149.184

    Nalezy im sie: Play i aktualna promocja na internet "zmiataja" konkurencje.

  • 0

    16. ~Mikołaj  2007-08-08 20:08:32  host: nat-tar.aster.pl

    promocja jest,ale juz 2 dni tylko, ja załapałem sie na nia i mam gdzies Aster,czekam na podłaczenie

  • 0

    17. ~  2007-08-08 23:13:36  host: ciw170.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Netia zrobila duzo dobrego na rynku. brak limitow, nizsze ceny, wreszcie konkurencja!!! teraz tylko czekac na zmiane opa ;)

  • 0

    18. ~PWK  2007-08-09 02:23:23  host: 15-pr2-10.acn.waw.pl

    @ Jardo & Mikołaj: a pod jakim względem Netia jest lepsza od Aster? Bo na pewno nie jest tańsza, a net w Aster działa bez zarzutu.

  • 0

    19.  2007-08-09 08:56:41

    PWK - ja mówię, że TP S.A. jest lepsza od Aster, nie Netia. Przede wszystkim grają fair (w Aster po skończeniu promocji, nie możesz skorzystać z następnej przez 6 miesięcy - musisz płacić ceny cennikowe, które są chore - w TP S.A. można skorzystać z następnej promocji). Poza tym w Aster jest chamska obsługa (wyłączają non stop dobre programy telewizyjne włączając samą sieczkę - po wyłączeniu M6 zadzwoniłem do niech z pytaniem dlaczego tak zrobili i mimo, że byłem grzeczny Pani rzuciła po prostu słuchawką). A co do jakości - to w TP S.A. i w Aster jest dokładnie taka sama jakość łącza.

  • 0

    20. ~  2007-08-09 13:11:38  host: 15-pr2-10.acn.waw.pl

    @ Jardo: Miałem przez dwa lata Neo, teraz już trzeci rok mam Aster i według mnie jakość w Aster jest dużo lepsza (no chyba że w Neo w tym czasie coś się zmieniło), żadnych przerw, żadnego zwalniania itp., wszystko po prostu działa tak jak powinno. Powiem więcej: w pracy mamy DSLa od TP i również uważam, że Aster chodzi lepiej. Jeśli chodzi o tv to faktycznie można im trochę zarzucić, ale ja akurat nie bardzo mam czas na siedzenie przed telewizorem (praktycznie tylko sport), zresztą rozmowa dotyczyła netu a nie tv. Natomiast jeśli chodzi o promocje to rozwiązanie jest proste: podpisujesz umowę na rok, po czym jej nie przedłużasz, a kolejną podpisuje inny domownik. W lipcu właśnie skorzystałem z takiej opcji po raz trzeci. I wcale nie jest to mój patent, tylko pana z Aster, który właśnie tak kazał mi kiedyś postępować.

  • 0

    21. ~dżony  2007-08-09 14:17:32  host: chj158.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a ja jak wracam wieczorem do mieszkania i muszę sie przesiąśc na aster to mnie cholera strzela; transfer na poziomie kilku kilobitow; wole adsl;

  • 0

    22.  2007-08-09 15:05:11

    20 - nie wiem - każdy ma inne doświadczenia, ja z neostradą nie mam najmniejszego problemu - miże to po prostu kwestia linii. A w sprawie kombinowania z umowami - to prościej mi było zmówić po prostu multipakiet - zwłaszcza, że bardziej mi układ programów odpowiada...

  • 0

    23. ~  2007-08-09 23:17:55  host: cmu15.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No i jest zasluzona nagroda dla Netii. Co by nie mowic, to glowny trzon konkurencji, dzieki ktorej mamy TANIEJ!

Dodaj swoją opinię