Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Netia wygrała nowe kontrakty

Netia wygrała nowe kontrakty

sirmark 29 Sierpnia 2008 12:23

0 0

Netia wygrała kolejne przetargi na dostarczenie korporacyjnych usług telekomunikacyjnych. Podpisała kontrakty z Grupą NFI EMF, Canal+ oraz Media Saturn.

Netia świadczy usługi telekomunikacyjne dla biznesu w oparciu o szereg rozwiązań głosowych, szerokopasmowych i transmisji danych, skalowalnych w zależności od potrzeb klienta. Ponadto, zespół biznesowy Netii przygotowuje projekty dopasowane nawet do niestandardowych wymagań.

Grupa NFI EMF podpisała 36-miesięczny kontrakt z Netią. W ramach umowy, Netia dostarczy usługi IntegralNet czterem spółkom Grupy Narodowego Funduszu Inwestycyjnego EMPIK MEDIA & FASHION S.A. z możliwością podłączenia kolejnych. Ponadto, po przeniesieniu do nowej siedziby, Netia umożliwi uruchomienie usług głosowych IntegralNet w sieci sprzedaży EMPIK.
W sierpniu Netia rozpoczęła świadczenie usług Canal+ w ramach projektu "Stadiony". Netia połączy 16 stadionów, na których odbywają się rozgrywki Ekstraklasy z siedzibą Canal+ w Warszawie - w tym celu zestawi łącza o przepustowości 34 Mbit/s, umożliwiające realizowanie transmisji w standardzie High Definition. Jest to pierwszy projekt w Polsce dla stacji telewizyjnych realizowania transmisji cyklicznych wydarzeń sportowych łączami stałymi zamiast drogą satelitarną.

Netia podpisała również umowę o współpracy z Media Saturn na obsługę sieci MPLS. Kontrakt został podpisany na 36 miesięcy.

W tym roku są to już nasze kolejne kontrakty korporacyjne, co najlepiej świadczy o jakości i elastyczności naszej oferty dla biznesu. Jesteśmy w stanie indywidualnie dopasować nasze usługi, opierając się zarówno na gotowych rozwiązaniach dla biznesu, jak i tworząc nowatorskie projekty. Znakomitym przykładem takiego rozwiązania jest projekt "Stadiony" dla Canal+ - powiedział Michał Ciemiński, Dyrektor Zarządzający Rynkiem Biznes.

Źródło tekstu: Netia     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 0

  1. ~suvvvv  2008-08-29 12:54:57  host: enw114.internetdsl.tpnet.pl

  kopac TP w dupsko :D

 • 0

  2.  2008-08-29 14:36:08

  Ciekawe moze teraz nie bedzie takich przerw jak beda burze?

 • 0

  3. ~nick  2008-08-30 01:17:39  host: bzr71.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Cytat: "Netia połączy 16 stadionów, na których odbywają się rozgrywki Ekstraklasy z siedzibą Canal+ w Warszawie - w tym celu zestawi łącza o przepustowości 34 Mbit/s, umożliwiające realizowanie transmisji w standardzie High Definition." Czyli co? Sklad ekstraszmaty sie zmienia więc bedą podłaczać kolejne stadiony? A gdy anal- straci koncesje na pokazywanie meczów to co wtedy? No i czy nie powinno byc conajmniej 50MBit? Chyba że stosują jakąś kompresję.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-153-90.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

W jaki sposób najczęściej oglądasz transmisje meczów piłki nożne podczas tegorocznego mundialu?

Jakość i płynność gry - tego online szukają kibice

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet