Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Netia wprowadza nowe stawki za połączenia międzynarodowe

Netia wprowadza nowe stawki za połączenia międzynarodowe

sirmark 7 Maja 2004 14:35

0 0

Netii poinformowała o wprowadzeniu ze skutkiem od dnia 1 maja 2004 r. nowych, niższych stawek za niektóre połączenia międzynarodowe. Zmiany dotyczą oferty dla abonentów Netii korzystających z bezpośrednich usług głosowych, a także klientów usług Netia 1055, świadczonych za pośrednictwem prefiksu.

Najistotniejsze zmiany w taryfach obejmują:
I. Taryfy Netii z naliczaniem sekundowym dla usług realizowanych w technologii standardowej (taryfy: "Efektywna", "Efektywna Pro", "Przedsiębiorcza" i "Przedsiębiorcza Pro")
- Stawka za minutę połączenia do sieci stacjonarnych w krajach członkowskich Unii Europejskiej wyniesie 0,87 zł netto (1,06 zł brutto)
- Stawka za minutę połączenia do sieci stacjonarnych i komórkowych w Australii, Kanadzie i USA wyniesie 0,87 zł netto (1,06 zł brutto)
- Stawka za minutę połączenia do sieci stacjonarnych i komórkowych w Rosji, Japonii i Izraelu wyniesie 1,07 zł netto (1,31 zł brutto)

II. Taryfy Netii z naliczaniem minutowym dla usług realizowanych w technologii standardowej (taryfy: "Spokojna", "Praktyczna", "Rozmowna", "Wszechstronna", "Profesjonalna" i "Ekonomiczna")
- Stawka za minutę połączenia do sieci stacjonarnych i komórkowych w Australii, Kanadzie i USA wyniesie 1,05 zł netto (1,28 zł brutto)
- Stawka za minutę połączenia do sieci stacjonarnych i komórkowych w Rosji, Japonii i Izraelu wyniesie 1,19 zł netto (1,45 zł brutto)

Źródło tekstu: Netia     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-111-185.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy doczekamy się cenzury internetu w Polsce?

Kolejna próba cenzurowania Internetu w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet