Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Netia weźmie udział w przetargu

Netia weźmie udział w przetargu

WitekT 7 Kwietnia 2005 19:01

0 0

Netia zamierza walczyć w przetargu wolne częstotliwości GSM i UMTS.

Przygotowujemy dokumenty potrzebne do złożenia oferty. Oczywiście nigdy do końca nie wiadomo, czy złożymy ofertę, ale wszystko na to wskazuje – powiedziała rzeczniczka Netii, Jolanta Ciesielska.
Netia oficjalniue nie informuje czy pozyskała inwestora finansowego, który miałby jej pomóc w szacowanych na 1 mld euro inwestycjach związanych z uruchomieniem nowej sieci. Wcześniej Netia zapowiadała, że złoży ofertę w przetargu pod warunkiem pozyskania inwestora finansowego. Od kilku miesięcy Netia prowadziła rozmowy na ten temat z potencjalnymi kandydatami.

Źródło tekstu: Puls Biznesu, wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~misiek7  2005-04-07 23:09:00  host: lotnikow.gl.digi.pl

    Tylko nie netia.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-235-183.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy wg Ciebie usługa Apple Pay odniesie w Polsce sukces?

[Aktualizacja] Apple Pay od jutra w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet