Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Netia Unified Communications - nowa usługa dla biznesu

Netia Unified Communications - nowa usługa dla biznesu

msnet 23 Kwietnia 2018 15:59

0 1

netia logo

Netia udostępniła usługę zintegrowanej komunikacji w chmurze dla biznesu, która łączy nielimitowane usługi telefonii stacjonarnej i mobilnej (numery stacjonarne i komórkowe) z nowoczesną komunikacją elektroniczną (komunikator biznesowy Unified Communications).

Dzięki usłudze Netia Unified Communications można prowadzić firmę z dowolnego miejsca oraz oszczędzać pieniądze na usługach telekomunikacyjnych. Rozwiązanie może zaspokoić potrzeby wszystkich rynków, począwszy od małych firm po duże korporacje. Sprawdzi się zarówno w przypadku pojedynczych biur, jak i tych z siecią rozproszonych oddziałów - powiedział Paweł Rychcik, Starszy Kierownik Produktu w Netii.

Netia Unified Communications umożliwia prowadzenie rozmów, wideospotkań i wideokonferencji, udostępnianie treści ze swojego pulpitu oraz aplikacji, nagrywanie rozmów, czy przesyłanie dowolnych informacji w czasie rzeczywistym. Pozwala na efektywną telepracę, umożliwiając płynne przesyłanie informacji między urządzeniami. Numery telefonów, wiadomości, statusów, itp. są na bieżąco synchronizowane. Usługa umożliwia korzystanie z dowolnych urządzeń - telefonu stacjonarnego, komórki, tabletu czy komputera w dowolnym miejscu oraz prowadzenie nieprzerwanej komunikacji.
Gdy odbierzesz połączenie w biurze na telefonie stacjonarnym, a potrzebujesz wyjść na spotkanie, przełączasz się na urządzenie mobilne, zachowując ciągłość rozmowy. Nie ma znaczenia, czy ktoś zadzwoni na numer firmowy czy komórkowy - wyjaśnił Paweł Rychcik. Netia UC działa zarówno w sieci komórkowej, jak i Wi-Fi, czy zwykłej usłudze telefonii stacjonarnej. Do wykonywania połączeń z wykorzystaniem tożsamości firmy można używać nawet osobistego smartfonu. Jesteś zawsze w zasięgu.

Dodatkową zaletą rozwiązania Netia Unified Communications jest panel ze statystykami (TelbazaNet), który dostarcza informacji w postaci tabelarycznej i graficznej, nie tylko o połączeniach wychodzących, ale również przychodzących, z możliwością zarządzania poprzez oddzwanianie.

Usługa Netia Unified Communications dostępna jest w jednym wariancie, który obejmuje wszystkie narzędzia komunikacji, w stałej cenie miesięcznego abonamentu w kwocie 55 zł netto za użytkownika.

Źródło tekstu: Netia     

w sumie: 4
 • 0

  1. ~ola  2018-04-23 17:51:26  host: 77-252-52-132.static.ip.netia.com.pl

  cos jak T mobile digits w usa?

 • 0

  2. ~LM  2018-04-23 18:20:42  host: 77-88-177-9.internetia.net.pl

  Połączenie technologii VOIP z GSM?

 • 0

  3. ~Spike  2018-04-23 23:06:16  host: 221-37.hukot.net

  Netia ogłoś w końcu ,że planujesz wprowadzić przepustowości 2Gbps/500Mbps i 5Gbps/1Gbps a wszyscy będą szczęśliwi.
  Przynajmniej te wolniejsze prędkości zmaleją a konkurencja będzie musiała wtedy sama ruszyć tyłkiem.

 • 0

  4. ~BARBA PAPAZAJAN  2018-04-24 06:18:21  host: cqv155.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Nie polecam. A znam od podszewki. Po co kupować coś od bankruta

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-11-137.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy płacisz smartfonem lub zegarkiem zbliżeniowo?

Garmin Pay dla klientów PKO BP

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet