Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Netia: Umowa na 9 miesięcy w sam raz dla ucznia lub studenta

Netia: Umowa na 9 miesięcy w sam raz dla ucznia lub studenta

LuiN 29 Czerwca 2012 19:30

0 0

Uczniowie wreszcie zaczynają wakacje a Netia rusza ze sprzedażą oferty, stworzonej z myślą o osobach, które nie chcą lub nie mogą związać się z operatorem na okres 2 lat, czyli przede wszystkim studentów.

Z myślą o nich stworzona została oferta promocyjna w umowami lojalnościowymi na okres 9 miesięcy. Dostępne są warianty: do 1 Mb/s, do 4 Mb/s oraz Max 20 Mb/s w cenach (przy wyborze e-faktury) odpowiednio: 39,90 zł, 49,90 zł i 59,90 zł miesięcznie.

Krótszy okres zobowiązania niesie kilka ograniczeń. W ofercie nie ma żadnych darmowych miesięcy i nie można skorzystać z większości usług dodatkowych oprócz aktywowanych domyślnie Bezpiecznego Internetu oraz Wirtualnego Dysku.

Nie ma zatem możliwości ani dzierżawy Netia Playera, ani zakupu żadnej z usług TV czy Mobilnego Internetu. W tej promocji nie ma również za darmo urządzenia dostępowego. Możliwa jest jednak dzierżawa Netia Spota w cenie 4,99 zł/miesiąc lub zakup starszej generacji urządzenia w cenie obniżonej do 39 zł.




Wyżej opisana promocja dostępna jest tylko dla nowych klientów i wyłącznie na sieci własnej Netii (ETTH oraz sieć miedziana w technologii ADSL/ADSL2+). W Dialogu analogiczna oferta powinna być dostępna za kilka tygodni.

Nieta nie pobiera dodatkowych opłat za utrzymanie łącza, więc prezentowane ceny dostępu do internetu są cenami końcowymi.

Źródło tekstu: Netia     

Dodaj do:
w sumie: 23
  • 0

    1. ~abc  2012-06-29 19:37:27  host: ip-37-209-140-123.free.aero2.net.pl

    genialna oferta. Ciekawe czy u mnie bedzie cos takiego

  • 0

    2. ~  2012-06-29 20:19:19  host: 77-254-36-207.adsl.inetia.pl

    drogo jak dla studentów...

  • 0

    3. ~  2012-06-29 20:36:56  host: 213-238-101-124.adsl.inetia.pl

    ta Netia to ma samych majketingowych "geniuszy". W większości przypadków do tej opąłty trzeba dodać opłatę za utrzymanie łącza, lub jakiś abonament telefoniczny to raz. Dwa - "studenci" zazwyczaj studiują w dużych miastach, z dużą penetracją atrakcyjnych ofert kablówek, dobrym zasięgiem mobilnego internetu (jak komuś limit nie wadzi) które zjadają na śniadanie tę pseudofertę Netii (z uwzględnieniem utrzymania łącza).

  • 0

    4. ~  2012-06-29 20:38:41  host: 213-238-101-124.adsl.inetia.pl

    wróć, doczytałem, nie ma tej oferty na kablach TP, nie ma więc opłaty za utrzymanie łącza. Zdania jednak nie zmienię, studenciny wybiora kablówki z lepszą predkością, bo zazwyczaj mieszkają w kilka osób, więc duża prędkość po podziale kosztów wychodzi tanio. No i dochodzi jeszcze "jakość" Netii, która jest po prostu tragiczna. Wiem co mówię, jestem ich klientem (co zresztą widać po hoście).

  • 0

    5. ~  2012-06-29 20:42:13  host: 213.241.94.104

    >4. Mam Netie i poza ostatnia awaria sprzed kilku dni sa swietni.

  • 0

    6. ~  2012-06-29 20:43:24  host: 213.241.94.104

    O prosze bardzo: http://results.tester.netia.pl/jllpgjimfb

  • 0

    7. ~  2012-06-29 22:04:37  host: 178-37-219-109.adsl.inetia.pl

    @3,4 centrum Wrocławia i do wyboru kable tp i multimedia które ma ceny 1:1 do ofert adsl. xD

  • 0

    8. ~ortotroll  2012-06-29 23:05:43  host: host25.v47.interkam.pl

    przedostatnia linijka blad w pierwszym wyrazie, 1 linijka brak przecinka przed litera "a", 1 linijka 2 akapitu litera "w",

  • 0

    9.  2012-06-29 23:10:01

    Żeby nie robić reklamy powiem, że są jeszcze operatorzy BSA gdzie umowy na start są bezterminowe:)

  • 0

    10. ~belfer  2012-06-30 07:32:44  host: z57-11.opera-mini.net

    ucznie i studenty niech sie wezma za nauke a nie w internecie siedza!

  • 0

    11. ~  2012-06-30 09:41:35  host: user-109-243-97-40.play-internet.pl

    Już widzę jak uczniowe walą drzwiami i oknami, żeby płacić 40 zł za 1 mbit, hehehe...

  • 0

    12. ~dobrze wam radzę  2012-06-30 09:51:02  host: 77-254-77-221.adsl.inetia.pl

    Omijajcie Netię szerokim łukiem, chyba, że nie szkoda wam nerwów.

  • 0

    13. ~  2012-06-30 10:47:12  host: 159-205-123-12.adsl.inetia.pl

    A co w niej nie halo? Mam od 2 lat i miałem zgrzyt od listopada 2010 do marca 2011 - net zwolnił i tp dopiero w marcu rozbudowała centrale. Od tamtego czasu śmiga rewelacyjnie. 56zł płace za 20mbit.

  • 0

    14. ~em  2012-06-30 11:32:53  host: 84-10-219-49.dynamic.chello.pl

    Zgadzam się z negatywnymi opiniami. Ja z BOKiem musiałem się kontaktować średnio raz w tygodniu. To net nie działa, to z routerem coś nie tak, to pingi słabe. Są tragiczni. Nigdy więcej Netii. Obsługa niemiła. Z rozwiązywaniem umowy też problem. Oddanie routera osobiście graniczy z cudem - we Wrocławiu, więc trzeba wysyłać pocztą. Dlaczego? "Bo przyszedł Pan o 15:30 a osoba odpowiedzialna już poszła a ja nie mogę tego przyjać", albo w przypadku gdy poszła żona "musi być mąż żeby oddać ten router" (sic!). Alternatywą oczywiście jest wysłanie pocztą, gdzie "mąż" już nie jest potrzebny. W przeszlości miałem też internet w innym mieszkaniu i tam zarejestrowany był mój MAC. Wyprowadziłem się i od tego czasu nie mogłem podpiąć mojego komputera do nowego łącza, bo najpierw musiałem "wyrejestrować" w starej umowie, czego nie mogłem zrobić, bo nie byłem właścicielem. Firma pełna absurdów i jeszcze dużo się muszą nauczyć.

  • 0

    15. ~Piotrek  2012-06-30 14:00:38  host: apn-77-112-80-4.dynamic.gprs.plus.pl

    Aero 2 połowa niższa prędkość ale za daermo i bez umowy :P

  • 0

    16. ~abc  2012-06-30 15:42:02  host: ip-78-30-123-198.free.aero2.net.pl

    zadzwonilem.. no i coz :D nie ma u mnie kabli i musial bym sobie brac tp abonamnt albo 24zl utrzymania lini tkzw zawieszenie telefonu.. to niec sie wypchaja dziady ;D i jak stwierdzila na infolini ze nie moze mi nic sprzedac to powiedziala "nie mozemy nic tu zrobic innego " i sie pinta rozlaczyla

  • 0

    17. ~  2012-06-30 17:21:45  host: afmj222.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ciekawe czy Netia panuje jeszcze na tymi umowami, co chwile nowa oferta, konsultanci będą zakręceni jak nigdy dotąd. Prawda jest niestety taka, kable Netii to bierz Netię, kable TP to TP (tzn Orange), bo w Netii na TP to można i gratisowa podróż dookoła świta otrzymać, konsultanci powiedzą klientowi wszystko co chce, aby tylko umowę podpisał.

  • 0

    18. ~klakier  2012-06-30 17:49:55  host: user-46-113-113-85.play-internet.pl

    Czy oni sądzą, że student to jakiś wybrakowany Klient o niższych wymaganiach? Sorry, ale już wolę "pomęczyć" się z umową o 3mce dłużej np w T-Mobile za 19,90PLN i mieć transfer do 46mb/s czyli po prostu hspa+ To jest dosłowne minimum w tych czasach.

  • 0

    19. ~wosq  2012-06-30 21:53:00  host: user-109-243-14-129.play-internet.pl

    Umowa bezterminowa jest jeszcze lepsza niż jakakolwiek terminowa. Wystarczy dać wybór. Poza tym czekam aż Netia, taki genialny i innowacyjny operator da w ofercie telewizję à la carte. Czyli, to ja sam decyduję o pakiecie TV jaki dla siebie stworzę. Wybieram interesujące mnie kanały i tylko za nie płacę.

  • 0

    20. ~  2012-06-30 22:27:56  host: z39-06.opera-mini.net

    Hehehe... tak to tylko w YouTube.

  • 0

    21. ~  2012-07-01 02:03:34  host: user-46-112-1-234.play-internet.pl

    @19, wosq, przecież mowa jest o internecie a nie telewizji.

  • 0

    22. ~  2012-07-01 07:05:17  host: z08-11.opera-mini.net

    @klakier, tylko jaki masz limit w tmobile? W netii nie masz limitu co nie znaczy, ze ta oferta mi pasuje. W upc po zlozeniu wypowiedzenia dostalem umowe na 12mcy i 25Mb ze srednia oplata 35zl/mc

  • 0

    23. ~  2012-07-01 12:29:40  host: static-81-219-162-172.devs.futuro.pl

    Nie pakujcie sie w Netię, chyba, że bawi was wieczne użeranie się z kłamiącym BOK...

Dodaj swoją opinię