Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Netia też chce być bliżej klientów, dosłownie

Netia też chce być bliżej klientów, dosłownie

msnet 23 Marca 2018 16:33

2 2

netia wyspa

24 marca Netia otworzy cztery nowe pop-up store w Warszawie - w Galerii Bemowo, Galerii Renova (Targówek), Tesco Gocław oraz Tesco Kabaty.

Badania konsumenckie, na które powołuje się Netia pokazują, że dla klientów salon operatora to wciąż kluczowy kanał, poprzez który chcą oni poznawać i kupować usługi telekomunikacyjne i telewizyjne. Wychodząc im naprzeciw, Netia zamierza intensywnie rewitalizować i powiększać swoją sieć kilkudziesięciu punktów/salonów. Nowo powstałe punkty w Warszawie umożliwią potencjalnym klientom przede wszystkim podpisać umowę, na przykład na pakiet Internet z TV w cenie 49,90 zł miesięcznie, który Netia obecnie reklamuje, między innymi w telewizji. Konsultanci będą dostępni w godzinach pracy galerii, również w najbliższą niedzielę (handlową).

Wybór lokalizacji nowych punktów Netii nie jest przypadkowy.
Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Do tej pory nasz salon znajdował się na Służewcu, przy ul. Taśmowej 7A. Odpowiadając na oczekiwania naszych obecnych i potencjalnych klientów, którzy oczekują takich punktów kontaktu w pobliżu swojego miejsca zamieszkania, postanowiliśmy otworzyć tzw. wyspy w galeriach handlowych - powiedział Karol Wieczorek, PR Manager Netii. Wybraliśmy obiekty w dzielnicach, w których występuje największe zagęszczenie naszych super szybkich łączy. Statystycznie w Warszawie łącza Netii, pozwalające na dostarczanie nielimitowanego Internetu 300 Mb/s, docierają do co trzeciego mieszkania w stolicy.

netia warszawa

Zobacz: Nowa oferta Netii
Zobacz: Netia: Roaming w Unii Europejskiej za grosze
Zobacz: Wyniki Netii po 2017 roku
Zobacz: Styczniowe wyniki Speedtestu
Zobacz: Cyfrowy Polsat rozpoczął przejmowanie Netii

Źródło tekstu: Netia     

Dodaj do:

Tagi: netia

w sumie: 2
  • 0

    1. ~Spike  2018-03-23 16:47:45  host: 221-37.hukot.net

    Tam mają o co walczyć bo jest to jeden z niewielu bastionów UPC gdzie internet tej firmy chodzi w miarę stabilnie w grach online.Zresztą Orange także najlepiej się tam prezentuje ze swoimi światłowodami.

  • 0

    2. ~Buli  2018-03-23 20:36:27  host: 217.97.68.202.ipv4.supernova.orange.pl

    A usługi oparte na ISDN też tam będzie można kupić?

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-104-202.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet