Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Netia szybciej spłaci wierzycieli

Netia szybciej spłaci wierzycieli

WitekT 8 Listopada 2004 21:51

0 0

Zarząd i Rada Nadzorcza Netii postanowiły w dniu dzisiejszym o spłacie wszystkich pozostałych zobowiązań poukładowych wynikających z układów z wierzycielami przyjętych w postępowaniach układowych zatwierdzonych w 2002 r.

Ich łączna wysokość wynosi 11.872.036 złotych i spłacone zostaną do końca II kwartału 2005 r., to jest przed terminami wymagalności przypadającymi do 2012. Spłata ta umożliwi ukończenie wszystkich postępowań układowych.

Spółka przewiduje dokonanie spłaty zobowiązań w następujący sposób:
gotówką, na rachunki wskazane przez wierzycieli Spółki,
wymiany zobowiązań poukładowych na akcje spółki nowej emisji.
Kwoty równe zobowiązaniom poukładowym, których właściciele nie zgłoszą się do spółki w sposób określony w w/w punktach, zostaną złożone do depozytu sądowego.

Zarząd Spółki ogłosi do dnia 31 grudnia 2004 r. szczegółowe informacje dotyczące zasad i warunków spłat zobowiązań poukładowych. Szczegółowe informacje dotyczące zamiany zobowiązań poukładowych na akcje zostaną podane w I kwartale 2005 r. po opublikowaniu przez spółkę prospektu emisyjnego akcji.

Źródło tekstu: Netia     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-77-114.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Z jakiej wersji Androida korzystasz na głównym telefonie?

Huawei rozpoczął aktualizowanie P10 i P10 Plus do Androida Oreo

 

Zobacz wynik | Opinie (2)

Archiwum Ankiet