Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Netia rusza z GigaNagrywarką, czyli sieciowym PVR

Netia rusza z GigaNagrywarką, czyli sieciowym PVR

Piszemy o tym pierwsi WitekT 13 Kwietnia 2015 11:07

5 3

16. kwietnia rusza nowa oferta cenowa telewizji Netii, a wraz z nią usługa GigaNagrywarka. Klienci Telewizji Osobistej będą mogli rejestrować programy nawet na 148 kanałach jednocześnie i cieszyć się nielimitowaną przestrzenią dyskową.



GigaNagrywarka to rozwiązanie, które daje abonentowi pełną swobodę w oglądaniu programów - jakich chce i w dowolnym momencie. Klienci, którzy aktywują GigaNagrywarkę mogą korzystać z usługi 2-godzinnego nagrywania, która pozwala na cofanie wybranego programu o 2 godziny. Można także obejrzeć dowolny program, który został wyemitowany w ciągu ostatnich 7 dni.

Usługa daje również możliwość nagrywania wielu programów jednocześnie - posiadając odpowiedni pakiet telewizyjny, można rejestrować programy nawet na 148 kanałach w tym samym czasie. Nie trzeba już rezygnować z jednego programu, aby móc nagrać inny.




Dodatkowo, GigaNagrywarka oferuje nielimitowaną przestrzeń w ramach posiadanych kanałów. Dostęp do nagrań jest możliwy ze wszystkich dekoderów przypisanych do danego klienta, co oznacza, że w przypadku posiadania usługi Multiroom, nagrane programy można odtwarzać z dowolnego dekodera. Dodatkowo, usługa oferuje możliwość nagrywania cyklicznego pozwalającego na nagrywanie wybranych seriali. Nagrane programy przechowywane są maksymalnie przez 180 dni od daty nagrania.

Netia wprowadza również nową ofertę cenową GigaOferty. Każdy nowy abonent, który podpisze umowę z dostawcą, przez pierwsze 6 miesięcy będzie cieszył się telewizją za 1 zł miesięcznie. Dodatkowo, przez pierwszy miesiąc może za darmo i bez konsekwencji testować nową usługę - GigaNagrywarka, po tym okresie usługa jest oferowana w cenie 15 zł miesięcznie.

Obecni klienci Telewizji Osobistej Netii również mogą aktywować GigaNagrywarkę. Aktywacja może być przeprowadzona bezpośrednio z Netia Playera. Rezygnacja jest możliwa w dowolnym momencie i nie wiążą się z tym żadne kary.

Źródło tekstu: Netia, wł     

Dodaj do:

Tagi: netia | giganagrywarka

w sumie: 45
  • 0

    26. ~baska  2015-04-22 10:30:32  host: 212.180.210.98

    dla mnie np fajna opcja bo ciagle mnie nei ma w domu a uwielbiam filmy i nie mam czym nagrywac

  • 0

    27. ~franko  2015-04-22 16:06:20  host: webmail.ulc.gov.pl

    Jak się pojawiła ta usługa to nie było wyjścia i trzeba było ją zamówić by nagrywać - komunikat w TV nie wspominał, że nadal można to robić za darmo. Wtedy udało mi się wejść w gigangrywarkę i ustawić "nagrywanie lokalne" by nagrywać po staremu. Potem zrezygnowałem z tej usługi.
    Wczoraj zrestartowałem dekoder i po wejściu w giganagrywarkę, w celu ustawienia nagrywania za darmo, wyskakuje mi ten błąd "brak odpowiedzi na token", a ja już nie chcę drugi raz aktywować tej drogiej i niepotrzebnej mi usługi by móc nagrywać za darmo.

    Ot wyciąganie kasy z klienta na wszelkie sposoby.

  • 0

    28. ~dejsi  2015-04-27 18:12:10  host: 212.180.210.98

    wg mnie spoko oferta, taka nagrywarka sie przydaje bo w necie ogladac to srednio, gorszy obraz

  • 1

    29. ~posh  2015-04-28 09:52:00  host: h4F629742.cli.nitronet.pl

    boze, co za hejterzy. to jest naprawde przydatna usluga dla tych, ktorzy nie maja calego dnia na siedzenie w domu i ogladanie tv :)

  • 0

    30. ~Vera  2015-04-30 10:16:55  host: apn-31-1-75-26.dynamic.gprs.plus.pl

    mi sie podobaja te reklamy z dziadkami haha ;)

  • 0

    31. ~grzywek  2015-05-07 20:42:55  host: 89-187-226-249.internetia.net.pl

    Giganagrywarka chodzi u mnie od miesiąca. Usługa dopiero co wprowadzona, więc bywają błędy jak brak możliwości zapisu (jeden dzień nic nie dało się zapisać - brak epg), albo niemożliwość zapisu na swój dysk (dwa dni), który też posiadam. Za 3 dni odliczono mi 1.50 po rozmowie z konsultantem - bo dziennie wychodzi 50 groszy za usługę. Jestem więc bardzo zadowolony. Jak komuś nie pasuje niech nie kupuje, A hejterzy piszący o natręctwie i włączeniu usług jakichkolwiek poprzez OK naciśnięcie to zwykli idioci - by uruchomić jakąkolwiek usługę płatną należy wpisać kod PIN jaki ustalamy sami. Polecam usługę tym, którym brakuje miejsca na dysku lub spóźniają się na film - w giganagrywarce można każdy kanał cofnąć o 2 godziny, a wybrane (u mnie wszystkie filmowe) można cofnąć o 7 dni!

  • 0

    32. ~karolo  2015-05-10 11:48:13  host: 185.9.124.246

    Zgadzam sie z grzywkiem, mam dopiero kilka tygodni, ale nie narzekam -j ak dla mnie same plusy. bardzo lubie ogladac filmy na canal czy hbo ale ciagle nie mam czasu wracam padnieta do domyu i marze tylko o spaniu, a tu giganagrywarka i mam spokoj, wszystko na mnie czeka

  • 0

    33. ~pola  2015-05-22 12:06:03  host: apn-95-40-23-93.dynamic.gprs.plus.pl

    czy ktos juz ma i moze mi powiedziec czy to latwe w obsludze? bo chce zamowic swojej mamie czyli starszej pani...

  • 0

    34. ~Karo  2015-05-25 11:50:12  host: 83.218.102.34

    Powiem Wam, jako młoda mama nie mogę sobie wyobrazić, że kiedyś nie można było nagrywać kanałów w telewizji. Teraz to mnie ratuje. Netia sie popisała z tą giganagrywareczką :)

  • 0

    35. ~love  2015-05-25 12:14:14  host: 83.218.102.34

    A ja uważam, że to super pomysł. Idzmy z duchem czasu! Nie musimy już pedzic do domu jak jest cos ciekawego, tylko nagrac i zajac sie swoimi sprawami. Powiem tak, nie wiem, jak sie zylo kiedys :)

  • 0

    36. ~ernie-heist  2015-06-02 14:48:43  host: h4F629742.cli.nitronet.pl

    długo sie wachalem, po przeprowadzce z dziewczyna zamowilismy giganagrywarke neti i jest ok, nie załujemy. P rosta w obslude nawet moja dziewczyna kuma haha :) nie lubie krasc filmow z neta wszystko co chce se nagrywam a na kino czasu nie mam. u nas w miejscowosci zreszta kina brak :( bezstresowo ludziska, bierzcie nie zastanawiajcie sie. pis

  • 0

    37. ~_kototkot_  2015-06-03 16:39:48  host: h4F629742.cli.nitronet.pl

    Mistrzostwo świata!! strasznie mi się przydaje ta giganagrywarka :D chyba umarłabym gdyby nie Netia :P lol

  • 0

    38. ~Caĺm7  2015-06-03 16:42:54  host: n20-07-07.opera-mini.net

    Ludzie, a kiedy Wy macie czas, aby oglądać te nagrane x4 kanały?
    :-o

  • 0

    39. ~majsterklepka  2015-06-08 23:21:59  host: 31-178-183-36.dynamic.chello.pl

    Wreszcie ktos pomyslal, ze w tych czasach technologia powinna sie dostosowywac do ludzi, a nie odwrotnie.

  • 0

    40. ~Marta  2015-06-10 19:01:39  host: host-37-190-152-235.dynamic.mm.pl

    dla rodziców dzieciaków kinomaniaków giganagrywarka to giga opcja :) już teraz nie ma opcji żeby siedziały długo przed tv

  • 0

    41. ~deisy  2015-06-12 16:17:43  host: apn-31-1-197-95.dynamic.gprs.plus.pl

    jak ktos ma duzo czasu to dla niego fajna opcja szczegolnie jesli lubi tv filmy itp. moj chlopak np uzywa do nagrywania meczow :D

  • 0

    42. ~Andrzej  2015-07-06 11:59:30  host: public-gprs361383.centertel.pl

    za moich czasów takich bajerów nie było, to dlatego pewnie do reklamy wzieli dziadków ;)

  • 0

    43. ~rawuszka  2015-08-31 10:01:05  host: h4F629742.cli.nitronet.pl

    Taki bajer to ja lubię :) mam giganagrywarkę która sprawuje się genialnie w dodatku za bardzo niską cenę. Trochę już mam dość wszechobecnych malkontentów, bo uważam że netia ma bardzo konkurencyjną ofertę. Tak też zachęcam, tym bardziej, ze można nagrywać kilka programów na raz :D

  • 0

    44. ~trep  2015-11-09 11:39:14  host: 195.238.227.81

    a to juz nagrywanie na własny dysk nie jest trendy?

  • 0

    45. ~drstrangelove  2016-03-07 14:35:12  host: 188.146.66.236.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Strasznie spoko oferta, wreszcie można nagrywać kilka programów na raz bez ograniczeń. Na razie się nawet u mnie nie wiesza.

Dodaj swoją opinię