Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Netia rozmawia z TP

Netia rozmawia z TP

WitekT 6 Grudnia 2005 18:52

0 0

Netia wciąż negocjuje z Telekomunikacją Polską warunki umowy o współpracy, która ma umożliwić abonentom TP posiadającym preselekcję w Netii rozmowy lokalne za pośrednictwem Netii.

Trudno powiedzieć kiedy zakończą się te rozmowy - powiedziała Jolanta Ciesielska, rzecznik Netii.

Od poniedziałku, kiedy wydłużone zostały numery telefoniczne (wprowadzono konieczność wyboru numeru strefy także przy rozmowach lokalnych) abonenci TP, którzy mają preselekcję w Netii muszą realizować połączenia lokalne za pośrednictwem Telekomunikacji Polskiej, wybierając prefix 1033. Co za tym idzie opłaty za takie połączenia pobiera TP.
Netia nie podpisała z TP SA umowy, która umożliwiałaby realizację takich połączeń za pośrednictwem Netii, gdyż nie odpowiadały jej warunki porozumienia przedstawione przez Telekomunikację Polską.

Jest konflikt i staramy się jakoś go rozwiązać. Trwają negocjacje, ale nie wiem kiedy mogą się zakończyć - powiedziała Ciesielska.

Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1.  2005-12-06 21:26:40

    hmm a mis ie wydawalo ze oni ze soba co dzien gadaja jak dzwonia - a jednak kable tylko tneli....

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-198-173.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

W jaki sposób najczęściej oglądasz transmisje meczów piłki nożne podczas tegorocznego mundialu?

Jakość i płynność gry - tego online szukają kibice

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet