Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Netia reklamuje "tego, ten"... GigaNagrywarkę

Netia reklamuje "tego, ten"... GigaNagrywarkę

orson_dzi 20 Kwietnia 2015 09:20

9 4

Netia zaprezentowała spoty reklamowe prezentujące GigaNagrywarkę. Trzeba przyznać, że są one naprawdę udane.



Spoty Netii w bardzo udany sposób pokazują jak GigaNagrywaka pozwala radzić sobie z zanikami pamięci.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy





Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy


GigaNagrywarka to rozwiązanie, które daje abonentowi pełną swobodę w oglądaniu programów - jakich chce i w dowolnym momencie. Klienci, którzy aktywują GigaNagrywarkę mogą korzystać z usługi 2-godzinnego nagrywania, która pozwala na cofanie wybranego programu o 2 godziny. Można także obejrzeć dowolny program, który został wyemitowany w ciągu ostatnich 7 dni. Usługa daje również możliwość nagrywania wielu programów jednocześnie - posiadając odpowiedni pakiet telewizyjny, można rejestrować programy nawet na 148 kanałach w tym samym czasie. Nie trzeba już rezygnować z jednego programu, aby móc nagrać inny.

Zobacz: Netia rusza z GigaNagrywarką, czyli sieciowym PVR

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: giganagrywarka | netia

w sumie: 31
  • 1

    12. ~ibnalqq  2015-04-20 10:14:27  host: apn-37-7-168-78.dynamic.gprs.plus.pl

    Przednie. O poprawności politycznej poucza ten, któremu Boże Narodzenie przez gardło nie przejdzie.

  • -5

    13. ~Pazdzioch  2015-04-20 10:16:14  host: acqp100.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @WitekT Czyli sam wiesz że stan ten jest chorobą. Rak czy AIDS też nimi są. Epatowanie nimi w tanich reklamach też uznałbyś za coś właściwego? Tu nawet nie chodzi o poprawność polityczną ale zwykłą przyzwoitość.
    W świecie kultu pieniądza i młodości to jednak towar deficytowy, podobnie jak empatia.

  • 5

    14.  2015-04-20 10:23:10

    Pazdzioch: ja nie odmawiam nikomu empatii i nie zakładam złej woli. Nie widzę tu nic nieprzyzwoitego, widzę dowcipne przedstawienie kłopotów z pamięcią, jaką ma każdy starszy człowiek. No i co to znaczy EPATOWANIE? Ja tu nie widzę czegoś takiego.

    Skoro mówisz o raku i AIDS, to jak ktoś wymyśli podobnie śmieszny i lekki scenariusz jak ten Netii, to nie widzę absolutnie żadnego problemu. Bo do każdego tematu trzeba podejść umiejętnie. Netii się udało.

  • 3

    15.  2015-04-20 10:30:07

    Widzę że bakteria poprawności politycznej jątrzy się w ranach pewnych osób. Reklama jest zabawna i z przyjemnością się ją ogląda.

  • 3

    16.  2015-04-20 10:36:58

    trzeba przyznać Netii, że reklamy jak zwykle na bardzo wysokim poziomie i przyjemnie się je ogląda. P4 powinno się od nich uczyć, bo gdy widzę ich reklamy to wstyd mi za te głupie dialogi i scenariusze.

  • 6

    17.  2015-04-20 10:54:10

    Świetna reklama, a najbardziej z niej śmieją się ludzie starsi. Więc nie przesadzajcie.

  • 4

    18. ~pozytywny  2015-04-20 11:25:02  host: user-164-126-24-110.play-internet.pl

    przednia :) mój dziadek sam się smiał z własnych tekstów jak coś zapomniał :) wiecej optymizmu i dystansu do siebie ludzie, bo zgnuśniejecie

  • -6

    19.  2015-04-20 11:30:58

    @6 - Witku, jest mi naprawdę bardzo, bardzo daleko do poprawności politycznej i czuję się zaskoczony takim sformułowaniem w stosunku do mnie. Mam wiele niepoprawnych poglądów, chociażby w stosunku do modnej ostatnio Ukrainy...
    Tu jest inna kwestia. Reklama może jest i zabawna, ale jak to się mówi - alienuje pewną grupę ludzi. Ludzi, którzy obserwują jak ich ukochana osoba przestaje stopniowo być sobą, którzy nic na to poradzić nie mogą i którzy są wrażliwi na takie tematy...
    Ta reklama nie jest uniwersalna i ja bym jej dla usługi, która ma mieć możliwie szerokie grono odbiorców zwyczajnie nie dał. Trzeba też pamiętać, że w przypadku dostępu do internetu najmniej "spenetrowaną" grupą są właśnie seniorzy i robienie reklamy, która ich potencjalnie obraża w mojej ocenie jest głupie. Weź zestaw np. tę reklamę z inną, "legendarną" w której też senior występuje http://tlp.is/61m . Dla mnie widać tu skrajnie inne podejście, no, ale nie będę tematu rozwijał bo i tak pińćset minusów dostanę :-).
    Wszystkim życzę udanej starości (o ile dożyją).

  • -6

    20.  2015-04-20 11:33:41

    @19 - i zanim mi ktoś napisze, że tu jest reklamowana trelewizja, nie Internet, to ja bym chciał przypomnieć, że Netia to Internet...

  • 5

    21. ~Pgpg  2015-04-20 11:46:59  host: user-31-174-49-6.play-internet.pl

    @Sig - Netia to przedewszystkim od dawna telewizja, Internet i telefon.

  • 3

    22.  2015-04-20 11:59:04

    @18: Każda wypowiedź, nawet najbardziej wyważona i prawdziwa, może kogoś urażać lub alienować. Nie da się tego uniknąć, szczególnie jeśli ludzie na skutek jakichś własnych doświadczeń lub przeżywanych problemów są na jakiś temat dużo bardziej niż przeciętnie wyczuleni. Moim zdaniem warto patrzeć nie na to kto jest przedstawiany, a w jaki sposób. Według mnie, ci starsi panowie w reklamie Netii budzą raczej sympatię niż niechęć, a sama reklama w żaden sposób nie pobudza do negatywnych uczuć czy reakcji. Jeśli w jakiś sposób przekłamuje rzeczywistość, to raczej w ten sposób, że prezentuje jej cukierkową wersję. Uważam, że naprawdę nie ma o co się do niej przyczepić.

  • -1

    23. ~xxx  2015-04-21 13:28:25  host: host-81-190-252-193.elk.mm.pl

    wg mnie slabe to jest szczegolnie pierwszy spot.
    wogole mnie to nie bawi.
    reklama=pranie mozgu
    wiec nie wiem czym sie podniecacie ;)

  • 1

    24. ~czaro  2015-04-22 14:33:49  host: h4F629742.cli.nitronet.pl

    wg mnie swietna reklama zawsze mam ubaw jak ja widze w telewizorze hahaha az mnie serio zachecilo do przetestowania tej uslugi brzmi ciekawie i nikt inny nie ma takiej na rynku brawo netia!!!!!!1

  • 1

    25. ~olga  2015-04-24 16:28:48  host: 212.180.210.98