Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Netia przesuwa naliczanie odsetek

Netia przesuwa naliczanie odsetek

WitekT 28 Listopada 2006 11:36

0 0

Z powodu strajku listonoszy Poczty Polskiej mogą nastąpić opóźnienia w doręczeniu faktur. Netia, starając się zminimalizować skutki związane z tą sytuacją, podjęła decyzję o jednorazowym przesunięciu terminu naliczania odsetek dla swoich klientów. Decyzja dotyczy faktur, które nie mogły być opłacone w wymaganym terminie z powodu strajku.
Netia informuje swoich klientów o możliwościach opłacenia należności bez konieczności otrzymania faktury pocztą. Informację o wysokości faktur do zapłaty można uzyskać pod bezpłatnym numerem infonetii *88 i wybraniu cyfry 6 lub przez stronę internetową www.netiaonline.pl. W celu dokonania płatności, klienci powinni wykorzystać numeru rachunku bankowego z ostatniej otrzymanej faktury.

Źródło tekstu: Netia     

Dodaj do:
w sumie: 4
 • 0

  1. ~wacek  2006-11-28 12:34:07  host: cuf2.internetdsl.tpnet.pl

  Ale łaskę robią. Jeśli z powodu strajku listonoszy nie dociera do mnie faktura, to zasranym obowiązkiem netii jest przyniesienie faktury w zębach klientowi !!!!!

 • 0

  2. ~  2006-11-28 12:44:05  host: nat-mo4.aster.pl

  Od wczoraj listonosze w Warszawie nadrabiają zaległości. Dzisiaj dostałem zaległości, m.in. faktury telekomunikacyjne.

 • 0

  3. ~pavel  2006-11-28 12:46:15  host: 213-238-77-138.adsl.inetia.pl

  wcale nie. W myśl prawa to obowiązkiem konsumenta jest uregulowanie płatności dotyczącej zamówionej usługi, nawet w przypadku braku faktury. Dostawca usługi musi tylko dostarczyć klientowi iformację co do kwoty zapłaty.

 • 0

  4. ~ttt  2006-11-28 13:23:08  host: ccp182.neoplus.adsl.tpnet.pl

  wacek - a twoim zasranym obowiązkiem jest ją płacić w terminie

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-83-221.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy masz antywirusa w swoim telefonie?

Nastolatki zabezpieczają się, a Ty chronisz się przed wirusami?

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet