Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Netia przegrała przed WSA ws. zaległego podatku

Netia przegrała przed WSA ws. zaległego podatku

WitekT 15 Marca 2011 15:14

0 0
Wojewódzki Sąd Administracyjny oddalił skargę Netii na decyzję Izby Skarbowej dotyczącej zaległości podatkowych na kwotę około 60 mln zł. Wyrok nie jest prawomocny - pisze Parkiet.

Netia procesuje się z dyrektorem Izby Skarbowej, który zdecydował, że spółka zalega z płatnościami podatkowymi za 2003 rok. Ustalił kwotę podstawową zaległości na około 35 mln zł plus odsetki. Netia wpłaciła w sumie do urzędu około 60 mln zł, ale od decyzji się odwołała. Jej zarząd uważa, że istnieje duża szansa na odzyskanie pieniędzy wraz z ustawowymi odsetkami. Szerzej pisaliśmy o tym w tej wiadomości.


Źródło tekstu: Parkiet     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 1

    1. ~aaa  2011-03-15 15:21:43  host: korp14.avistamedia.pl

    Teraz Kot zaśpiewa adin 60 mln podatek .

  • 1

    2. ~  2011-03-15 15:28:48  host: 77-255-9-15.adsl.inetia.pl

    haha, a tak twardo pisali, że to "lokata" i na bank wygrają.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-104-202.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Co byś wybrał/a kupując iPhone'a z OLED-em?

Chińskie władze zatwierdziły nową fabrykę paneli OLED firmy LG

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet