Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Netia przedłuża promocję na Internet o 10 dni

Netia przedłuża promocję na Internet o 10 dni

WitekT 30 Lipca 2007 14:22

0 0

Netia przedłuża promocję, w ramach której oferuje dostęp do Internetu dla abonentów Telekomunikacji Polskiej oraz dla klientów własnej sieci. W promocji, która rozpoczęła się 9. lipca i potrwa do 10. sierpnia, można mieć Internet za darmo nawet przez rok.



Szerzej o promocji pisaliśmy w tej wiadomości.




Obserwujemy ogromne zainteresowanie naszą najnowszą ofertą, codziennie wysyłamy do klientów kilkaset, a nawet do tysiąca umów. Zdecydowaliśmy się przedłużyć promocję ze względu na znaczny wzrost zgłoszeń w jej końcowej fazie. Chcemy dać klientom szansę skorzystania z naszej świetnej propozycji, tym bardziej, że mamy sezon urlopowy. Słyszymy, że nasza rewolucyjna oferta jest kopiowana przez innych. Warto jednak pamiętać, że Netia jest liderem wśród operatorów niezależnych w pozyskiwaniu klientów usług szerokopasmowych, mamy sprawdzone procesy aktywacji i obsługi klientów - powiedział Mirosław Godlewski, prezes zarządu Netii.

Z usług dostępu do Internetu Netii korzysta obecnie około 138 tys. klientów. Są to zarówno klienci Netii, TP (tych jest około 44 tys.) oraz użytkownicy usług internetowych lokalnych sieci osiedlowych przejętych przez Netię w czerwcu.

Źródło tekstu: Netia     

Dodaj do:
w sumie: 37
  • 0

    18. ~Chrome_TP  2007-07-30 18:12:03  host: 212.160.172.70

    Gorzej jakby TP stwierdziło że gryzie nas to i zwinęli tu i tam kable (a studdzienki zabetonowali :P (ciekawe czy w mniej dochodowe miejsca [wsie/miasteczka] tak szybko na odsiecz wcisnęliby się alternatywni) ;]

  • 0

    19. ~Chrome  2007-07-30 18:13:49  host: 212.160.172.70

    PS do do przeciążeń to ostatnio wpadła w moje rączki lista miejsc i przeciążeń, nie słyszeliście tego odemnie ale ponoć najgorzej jest w strefie 0-61 :P

  • 0

    20.  2007-07-30 18:30:48

    JohnyK: a po co kłaść kable obok istniejących, nieużywanych? Ostatniej mili nie trzeba dublować, bo i tak większość ludzi korzysta z jednego operatora - więc po co się pytam? I TP wcale nie daje tych kabli za darmo - a że ma kosmiczny przerost kosztów, to już problem jej i jej akcjonariuszy, żeby wyżyć z tego, co ma...

  • 0

    21. ~poznaniak  2007-07-30 18:33:12  host: 213-238-103-73.adsl.inetia.pl

    ***JohnyK: Nie widzisz, bo nie chcesz widzieć. Zapewniam Cię, że obecnie pół Poznania jest rozkopane, gdyż PTC (era) kładzie kable. Dwa lata temu rył PolKomTel. Kable netii są od dobrych kilku lat (ruszyła po 2000 r.).

  • 0

    22.  2007-07-30 18:33:47

    ukenamuniu: bodaj 200 zł / 24h. Nie jestem tylko pewien czy od momentu zgłoszenia czy od momentu wystąpienia uszkodzenia (zdaniem składającego wniosek).

  • 0

    23. ~nick  2007-07-30 18:48:51  host: cbc188.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Widac jeszcze nie nachapali sie skoro przedłuzaja promo o 10 dni albo dobrze wiedzą że 3/4 złapanych jeleni z roznych powodów nie bedzie miało neta od netii.

  • 0

    24. ~Kombat  2007-07-30 18:54:08  host: ip-195.114.160.150.netia.pl

    Ludzie, nie kupujcie! Pracuje obecnie w obsludze technicznej net24 i nie potrzeba nam wiecej roboty ;)

  • 0

    25. ~ukenamuniu  2007-07-30 19:02:10  host: nat-go2.aster.pl

    WitekT: dzięki. Znalazłem o BSA na stronie UKE w BIP. Jest (o ile aktualne) 300 zł/abonent/24h. Nie tylko za awarie i naprawy ale również za opóźnienia w przełączaniu abonentów. Są też 3 różne kary za po 10 000 zł/dzień za opóźnienia w rozbudowie punktów styku. Kary w umowach narzucone przez UKE (nieproporcjonalne do ew. straty przychodów przez opa) to też fajna metoda finansowania "działalności".

  • 0

    26.  2007-07-30 19:16:14

    ukenamuniu: w BIPie masz chyba tylko umowę ramową, a co wynegocjowali to nie wiadomo. ;) Co do finansowania, to kwoty te miały mobilizować TP do działania. Raczej nie mobilizują, a ja się zapytam jutro Wituckiego co zamierzaz tym zrobić, bo faktury alternatywnych zaczynają już być pomału fajne...

  • 0

    27. ~ukenamuniu  2007-07-30 19:36:25  host: nat-go2.aster.pl

    WitekT: fakt. Tele-tu masz przychodów co z kar.

  • 0

    28. ~  2007-07-30 20:12:04  host: 216.163.40.100

    Zmiany w umowach BSA i kary z tym związane zostały nakazane 17 lipca przez UKE http://tiny.pl/578r

  • 0

    29. ~  2007-07-30 20:14:01  host: 216.163.40.100

    Dotychczas wszystkie kary za nieterminowe podłączanie były zawieszone.

  • 0

    30.  2007-07-30 20:15:50

    29: hym... skoro były zawieszone, to czemu Netia, GTS i Tele2 wystawiły łącznie faktur na ponad 20 mln zł?

  • 0

    31. ~  2007-07-30 20:28:55  host: chx206.neoplus.adsl.tpnet.pl

    NIe dziwie sie, ze przedluzaja. Opcja jest naprwde super jezeli chodzi o nowy tanszy internet. Netia moze duzo zyskac wiec na pewno zadbaja o klienta, oferujac chocby darmowy net dluzej :)

  • 0

    32. ~ukenamuniu  2007-07-30 21:10:07  host: nat-go2.aster.pl

    28#- Tak, o łączach nieaktywnych próbowałem rozpocząć dyskusję, ale jakoś nikogo to nie rajcuje (że totalna głupota). Następny kwiatek to współdzielone lub dedykowane DSLAM. Współdzielić można z jednym, dwoma, gdyż nie ma innych rozwiązań technicznych. Jak będzie - kto pierwszy ten lepszy? Dedykowane, OK, ale pewnie szeryf ustali cenę po swojemu - np. nie więcej niż za obudowę (bo zdaniem Prezesa koszty DSLAM mogą stanowić barierę wejścia na rynek... czy coś podobnego). Już nie kwiatek a klombik to dostęp IP.

  • 0

    33. ~mateusz  2007-07-30 23:06:42  host: nat-tar.aster.pl

    no i git,wróciłem z wakacji i dowiedziałem sie o promocji wiec sie jeszcze załapie.

  • 0

    34. ~Gal  2007-07-31 08:17:43  host: 80.50.40.250

    nick - no widzisz, a ja mam po rownym tygodniu i jestem tym jeleniem.

  • 0

    35. ~  2007-07-31 20:22:19  host: 3.ver.airbites.pl

    Byłem dzisiaj w salonie play i pytałem o internet netii, konsultanci jeszcze nie wiedzą o przedłużonej ofercie :)

  • 0

    36. ~  2007-08-02 18:53:12  host: 213-238-77-55.adsl.inetia.pl

    to wpadnij do olsztyna my już wiedzieliśmy od początku promocji tj. 09.07.07

  • 0

    37. ~  2007-08-06 22:41:26  host: 87-205-166-146.adsl.inetia.pl

    Podpisałem umowę 2 dni przed tą promocją :(:(:(

Dodaj swoją opinię