Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Netia odświeżyła ofertę mobilnego dostępu do Internetu

Netia odświeżyła ofertę mobilnego dostępu do Internetu

LuiN 2 Sierpnia 2010 12:01

0 0

2. sierpnia Netia wprowadziła zmiany z usłudze mobilnego dostępu do Internetu. Dostępne są nie tylko nowe taryfy, z wyższymi limitami transferu danych, ale również możliwość zamówienia usługi bez Internetu stacjonarnego, jedynie z telefonem.

Mobilny Internet był dotychczas dostępny w Netii jako usługa dodatkowa przy zakupie stacjonarnego dostępu do Internetu. Teraz mogą z niego skorzystać również klienci, którzy decydują się jedynie na telefon stacjonarny lub pakiet: stacjonarny Internet+telefon. W ramach oferty Netia wprowadza także nowe taryfy dla mobilnego dostępu do Internetu:

pakiet 2GB za 29 zł brutto (lub 24 zł netto w ofercie dla firm)
pakiet 4GB za 39 zł brutto (lub 32 zł netto w ofercie dla firm), dostępny przy zakupie pakietu One Office w specjalnej cenie 29 zł netto.




Na 24-miesięczną umowę na Mobilny Internet nie trzeba jednak decydować się od razu. Klienci mogą teraz bezpłatnie testować usługę przez okres 30 dni od aktywacji, z limitem 1 GB. Do 30 dni od aktywacji z usługi można zrezygnować i odesłać urządzenie lub przejść na jedną z nowych taryf i kupić modem w cenie od 1 zł.

Usługa Mobilny Internet oferowana jest na bazie sieci 3G firmy P4. Maksymalna prędkość transmisji danych to 1 Mb/s.

Źródło tekstu: Netia, wł     

Dodaj do:
w sumie: 18
  • 0

    1. ~jan kowalski  2010-08-02 12:13:53  host: 217-73-249-71.nordisk.reva.evdo.pl

    hahaha P4 przegieli na max-a bedzie totalny syf :) pieknie dziala internet w play....Dziekuje juz stalem i nigdy wiecej doczynuienia z P4 i ich internetem :)

  • 1

    2.  2010-08-02 12:19:56

    eh szkoda że nie na nadajnikach Plusa ale pewnie wtedy cena odpowiadała by jakości :)

  • -1

    3. ~zzz  2010-08-02 12:22:22  host: 77-254-91-247.adsl.inetia.pl

    do 2 - dokładnie, gdyby to było na zasięgu Plus/Orange (z Erą nie mam doświadczeń) to brałbym w ciemno. Nie chcę się ładować w dwa lata związku z Play, bo jeżeli chodzi o internet to prędkości i stabilność są bardzo kiepskie (z mojego doświadczenia). Zresztą, czy ta oferta jest cenowo konkurecyjna? Nie chce mi się sprawdzać, ale czy te ceny (zwąłszcza pierwsza) nie są tożsame z tymi w _samym_ Play?

  • 2

    4.  2010-08-02 12:24:35

    Netia niech lepiej weźmie się za migracje klientów na LLU. Pół roku temu skusili mnie na internet+telefon ale ponieważ były problemy z odejściem z TP zaproponowali najpier BSA+WLR i obiecali, że po pół roku zmigrują mnie bez problemu na LLU. Pół roku mineło, Netia ma mnie gdzieś i twierdzi, że nie będzie żadnej migracji na LLU a ja zostałem z badziewnym internetem i jeszcze gorszymi opłatami niż w TP. Obiecywali, obiecywali a teraz okazuje się, że kłamali na potęgę! Do tego arogancja pracowników infolinii jest niewyobrażalna! A tak byłem zadowolony jak do nich przechodziłem! teraz okaząło się, że chcieli tylko łyknąc klienta od TP i mają mnie daleko. ODRADZAM NETIĘ, na początku jest świetnia a potem kończy sie jak widać... :(

  • 0

    5. ~sanczo  2010-08-02 12:29:32  host: ig2.internetdsl.tpnet.pl

    Wlasnie jestem po telefonach- 7 (siedmiu) do Netii. Okazalo sie ze Pani konsultantka nie WPROWADZILA mojego zamowienia i od 31 lipca odcieli mi internet. Jak poprosilem ich aby podlaczyli mi go to uslyszalem iz jest to mozliwe dopiero od...1 WRZESNIA 0_o Jak zadzwonilem do TP powiedziano mi iz 2-3 dni to max na podlaczenie. Podsumowujac: w Netii pracuja osoby ....... (nie bede klal) i niedouczone- kazda mowi co innego. Sama firma to DNO i 5 metrow mulu. Wpier zapewniaja iz 20mb pojdzie na 100000% a potem okazuje sie ze 1mb to max. Firma zenada i na "Zachodzie" nie utzymalaby sie na rynku.

  • 0

    6. ~plej  2010-08-02 12:40:05  host: 94.254.171.243

    W P4 (Łódź), nie lepiej, nadal w godzinach szczytu transfer spada do 110kbit, a ping sięga 260ms. Poziom sygnału ok -75dBm, czyli przyzwoity. W nocy lepiej chodzi, ale nie każdy może w nocy siedzieć na necie.

  • 0

    7.  2010-08-02 13:02:27

    @4: No przykro to słyszeć, ja mam mieszane uczucia do netii. Jestem w sumie zadowolony z ich usług, ale muszę potwierdzić twoje słowa, że na infonetii czasem wprowadzają w błąd! Chciałem zrezygnować z telefonu i zostawić sam internet, bo miałem umowę na 3 lata. Jeden konsultant powiedział że mogę zrezygnować, 2 innych kategorycznie zaprzeczyło. Parę miesięcy później zadzwoniłem do netii, bo kolega w tym samym czasie podpisał umowę na internet i zrezygnował z telefonu. Okazało się że jednak można mieć sam internet :| Nie wiem już komu wierzyć, nagram ich rozmowę, bo w końcu się okaże że mnie w błąd wprowadzono i pewnie będę musiał płacić karę. Jeśli chodzi o internet mobilny to jestem umiarkowanie zadowolony. Korzystam z Play online w telefonie, gdzie osiągam prędkości do 600kbps

  • 0

    8.  2010-08-02 13:40:22

    A jak jest z prędkością? Netia też ogranicza prędkość, czy daje możliwość korzystania za maksymalnej przy zasięgu 3G?

  • 0

    9. ~TM  2010-08-02 13:40:52  host: 77-255-119-248.adsl.inetia.pl

    A na blogasku niewygodnie opinie nie pojawiaja sie w ogole ;) Netia wiele obiecuje,a niewiele robi. Mieli ruszyc temat Netia Online, ale jak widac wszyscy na urlopach i zeby zamknac usta malkonetom takim jak ja zmienili layout panelu. Reszta pozostala bez zmian. Przylaczam sie do opinii o mule i wodorostach ;>

  • 0

    10.  2010-08-02 15:05:00

    Nic ciekawego, tyle że przychodzić będzie nam jedna faktura, rachunek jak mamy telefon w Netii nic poza tym. Opcje identyczne tak jak w P4.

  • 0

    11. ~havelock  2010-08-02 15:39:24  host: dow64.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @1 masz racje brać net z zasięgiem Play, to jest porażka i nie życzę nikomu nerwów związanych z wiecznym traceniem zasięgu.

  • 0

    12. ~Mysz  2010-08-02 16:17:44  host: 77-253-255-237.adsl.inetia.pl

    Niewykorzystany limit z danego miesiąca przechodzi na 1 kolejny Okres Rozliczeniowy. Są plusy tej oferty;)

  • 0

    13. ~?  2010-08-02 20:16:53  host: bsk5.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Drodzy koledzy trzeba słuchać co ludzie do Was mówią. Nie wszyscy konsultanci są jak wiecie "równo douczeni" (A w Neti w większości). A co do Neti jak się pojawią propozycje zastosujcie mój manewr: NIE JESTEM ZAINTERESOWANY! Ale czym pan nie jest zainteresowany? jescze pan nie wie co ja chce panu zaproponować a już pan nie jest zainteresowany? DO WIDZENIA.

  • -1

    14. ~  2010-08-02 21:57:24  host: t14-11.opera-mini.net

    z netia miałem do czynienia od środka.masakra miejscami..mam kumpla ma w netii 512/128.wykonałem 3 fony aby sprawdzili jaka predkosc moze miec max:1 odp 2mbs,2 odp 1mbs,3 odp taka jaka jest :)oni nie są wiarygodni a to kosztuje i to sporo.mirekb

  • 0

    15.  2010-08-03 09:53:20

    No w końcu coś zrobili z tym swoim mobilnym syfem :)

  • 0

    16. ~oszukali?  2010-08-03 10:16:35  host: 212.160.172.70

    Jezeli to idzie na Playu, to znaczy ze tam gdzie Play korzysta z Plusa w ogole nie ma internetu mobilnego Netii? Niezla mobilnosc!

  • 0

    17. ~hejka  2010-08-04 03:56:18  host: 212-106-22-149.adsl.inetia.pl

    Pytanie do posiadaczy łącz 8 mbit na LLU: jakie macie prędkości? Przepustowość ograniczona jest do 8 mbit czy do możliwości łącza czyli wykupuje 8 mb/s ale moge miec np 10 mb/s czy 14 mb/s.

  • 0

    18. ~tylko UPC!  2010-08-10 10:13:27  host: 212.160.172.70

    hejka: realna przepustowość na 8 na LLU to około 2 Mb/s - bo siec szkieletowa nie uniesie więcej. ;)

Dodaj swoją opinię