Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Netia o pętli, zysku i przetargu

Netia o pętli, zysku i przetargu

WitekT 18 Marca 2005 11:02

0 0

Netia złoży oficjalne pismo do Urzędu Regulacji Telekomunikacji i Poczty w sprawie uwolnienia lokalnej pętli abonenckiej uznając, że zaproponowane stawki opłaty są zbyt wysokie dla operatorów.

Wojciech Mądalski, prezes Netii powiedział, że pomimo zaproponowanej wypłaty dywidendy i przekazania części wolnych środków na skup akcji własnych spółka nie ma zamiaru zaniechać akwizycji. Łącznie na program wykupu akcji i dywidendę spółka przeznaczy ok. 160 mln zł m.in. z zysku netto za 2004 rok w wysokości 120,6 mln zł.
Mądalski podtrzymał także zainteresowanie Netii wzięciem udziału w przetargu na częstotliwości UMTS i GSM 1800. Złożymy naszą ofertę na obie częstotliwości wspólnie z silnym partnerem finansowym – zapewnia prezes.

Źródło tekstu: ISB, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-158-195.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy wg Ciebie usługa Apple Pay odniesie w Polsce sukces?

[Aktualizacja] Apple Pay od jutra w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet