Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Netia nie zostanie postawiona w stan upadłości

Netia nie zostanie postawiona w stan upadłości

WitekT 15 Grudnia 2004 22:34

0 0

Zarząd Netii SA informuje, że Sąd Rejonowy na rozprawie w dniu 14 grudnia 2004 roku rozstrzygnął w przedmiocie wniosków o ogłoszenie upadłości Netii złożonych przez Millennium Communications SA, jej jedynego akcjonariusza Newman Finance Corporation oraz jej spółkę zależną Genesis sp. z o.o.

W zakresie dotyczącym wniosków Millennium i NFC Sąd oddalił wnioski o ogłoszenie upadłości Netii, natomiast w zakresie dotyczącym wniosku Genesis - wskutek cofnięcia przez Genesis swojego wniosku - umorzył postępowanie w sprawie. Wydane przez Sąd postanowienie nie jest prawomocne.
Decyzja Sądu potwierdza wyrażoną wcześniej przez Zarząd Netii opinię, iż powyższe wnioski o ogłoszenie upadłości były całkowicie bezzasadne.

Źródło tekstu: Netia     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-86-28.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz pomysł z aparatami chowanymi w obudowie smartfonu?

Oppo Find X oficjalnie

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet