Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Netia - miliard na przejęcia

Netia - miliard na przejęcia

sirmark 8 Lipca 2004 00:10

0 0
Netia jest pewna, że jej oferta przejęcia konkurencyjnej telekomunikacyjnej spółki Dialog zakończy się sukcesem. Ma też nadzieję na partnerstwo z innym operatorem w staraniach o czwartą licencję na telefonię komórkową, gdy tylko będzie się można o taką licencję ubiegać. Poinformował o tym szef Netii Wojciech Madalski. Jak powiedział, Netia - największy polski alternatywny operator telefonii stacjonarnej - jest w stanie wydać około 1 mld zł (wliczając w tym kredyty) na przejęcia innych firm z branży. Obecnie jej ofertę przejęcia Dialogu rozważa główny właściciel tej spółki - grupa KGHM.


Źródło tekstu: Gazeta Wyborcza     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-196-35.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze