Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Netia ma 20 tys. klientów dzięki BSA w TP

Netia ma 20 tys. klientów dzięki BSA w TP

WitekT 5 Lutego 2007 19:37

0 0

Umowę na świadczenie usługi szerokopasmowego dostępu do Internetu, którą oferuje Netia na infrastrukturze Telekomunikacji Polskiej dzięki bitstream access, podpisało już 20 tys. abonentów TP.

Są to głównie klienci indywidualni, którzy wcześniej mieli "neostradę tp". Korzystają oni z tego, że do 14. lutego można bez konsekwencji rozwiązać umowę na "neostradę tp" w związku ze zmianą regulaminu świadczenia tych usług - powiedziała Jolanta Ciesielska, rzecznik Netii.




Netia z ofertą pilotażowo wystartowała w grudniu ubiegłego roku, a komercyjnie w 18 strefach numeracyjnych ruszyła 17. stycznia. W ciągu kilku miesięcy, według zapewnień przedstawicieli firmy. powinna być dostępna w całej Polsce.

Źródło tekstu: ISB, wł     

Dodaj do:
w sumie: 65
  • 0

    46.  2007-02-06 07:39:46

    1 umowe z netia podpisalem w firmie, przyjechal ich hanlowiec, 22 stycznia zamowilem druga, przyszla poczta 31 stycznia (nie kurierem), teraz czekam, az mnie przepna z 1MB NEO na 6MB Net24 ;)

  • 0

    47. ~ankh  2007-02-06 08:46:11  host: 212.160.172.70

    TP ma przygotowaną niezłą ofertę dla obecnych klientów NEO, którzy po 15.02.2007 bedeą nadal klientami TP. Niestety nie bedą mogli skorzystać z tej oferty osoby które rozwiaza umowę przed 15.02.2007

  • 0

    48. ~  2007-02-06 09:18:03  host: netcache1-mad.tiscali.es

    ~ankh 2007-02-06 08:46 212.160.172.70 Ta... co ty powiesz pracowniku z TPSA Departament Osrodek Informatyki 40-506 Katowice ul. Francuska 101 . Wystarczy sprawdzić twój numer IP http://tiny.pl/wbjd

  • 0

    49.  2007-02-06 09:25:04

    ~ankh - no to chyba oczywiste? Nie będą jużklientami TP jeśłi rozwiążą umowę na neostradę i podpiszą z innym dostawcą? A może Netia oferuje umowy na czas nieoznaczony? I bez problemu będzie można wrócić?

  • 0

    50.  2007-02-06 09:26:11

    Witek... A niegdzie nie widzę cennika Netii - żadnych promocji... Nic. Co jest grane?

  • 0

    51. ~  2007-02-06 10:37:38  host: acmc160.neoplus.adsl.tpnet.pl

    48 SWIETNA ROBOTA :) ankh szybko cie rozszyfrowali odejdź póki możesz to uczynić bez wstydu :D

  • 0

    52.  2007-02-06 10:47:03

    wlo: jak to nie widać? Było w newsach, pełen cennik...

  • 0

    53. ~cbool  2007-02-06 15:22:11  host: edl98.internetdsl.tpnet.pl

    kto ze strefy 046 ma juz netie??? wczoraj wpadla do mnie taryfa z umowa do podpisania... tak tak, taryfa! koles pomaga i rozwozic bo nie moga sie wyrobic... ile teraz bede czekal na modem?

  • 0

    54.  2007-02-06 15:35:14

    OK - szukałem w promocjach ;-)

  • 0

    55. ~majkels  2007-02-06 20:52:52  host: aaoi208.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Kto wystraszył ankh, jestem ciekaw nowej promocji, proszę o szczegóły mistrzu

  • 0

    56. ~  2007-02-07 12:54:00  host: obsysa.net

    Czarno ich widze z taka iloscia nowych uzytkowników, zawsze sa jednak inne alternatywy jak DialNET, pojutrze mi zakladaja :) Zegnaj TPSA

  • 0

    57. ~koń który mówi  2007-02-07 15:44:53  host: very.crazy.internetserviceteam.com

    Taka wielka akcja i 20 tys. to jest po prostu śmiechu warte i koń by się na pewno uśmiał, bez dwóch zdań. A to napinanie że taksówkarze pomagają Netii umowy wozić to chyba jakiś żart, tym bardziej że Netia już nie dostarcza umów tylko samemu je trzeba sobie wydrukować i wysłać. Ogólnie czas promocji dobiega końca i te 20 tys. ludzi w skali Polski to raczej wielki śmiech i żenada w porównaniu z 1.6 mln neostrad. Teraz się jeszcze okaże, że połowa tych co podpisali z Netią nie będzie miała warunków technicznych na centrali i zostanie z palcem w nocniku. Koń gratuluje naiwnym, zwłaszcza że jest Multimo które wcale nie robi tak nachalnej kampanii, a dziennie mają parę tysięcy zapytań o możliwość podłączenia. I tak trzymać, zwłaszcza że oferta Multimo jest lepsza, a stoi za tym firma ze wspaniałym szkieletem i bezpośrednim wpięciem w Berlinie.

  • 0

    58. ~getITright  2007-02-08 04:12:33  host: chello087206213042.chello.pl

    20 tysięcy w pare tygodni to dużo, zresztą widać że TP się popłakała ze strachu bo jak szybciutko znieśli limity, proszę, jakoś dziwnym trafem akurat w momencie jak klienci mają możliwość przechodzenia do neti która nie ma limitów. Jak dobrze robi konkurencja, no... ale widać idiota/pracownik TP i w tym znajdzie jakiś negatyw :D

  • 0

    59. ~jezdziec konny  2007-02-13 09:35:38  host: edl98.internetdsl.tpnet.pl

    brrr szalony mowiacy koniu....

  • 0

    60. ~LEchus  2007-02-14 00:13:13  host: c74-24.icpnet.pl

    Do "koń który mówi" - ty rzeczywiście jesteś koń he he he Że niby GTS Energis ma taka fajną sieć szkieleową?? ale zarąbisty joke:-) Sieć szkieletowa GTS Energis oparta jest na dzierżawkach od TK Telekom, który wypowie im umowę już w niedługim czasie:-) i Exatel, który buduje własną sieć sprzedaży i też będzie blokował dostęp do własnego szkieletu.

  • 0

    61. ~xxx  2007-02-14 08:43:32  host: absb158.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Podpisalem z nimi umowe ktora szla do mnie 8 dni ale to jeszcze nic bo juz dzisaj 16 dzien od odeslania umowy czekam na modem a zeby sie z nimi skontaktowac uuuuu... wczoraj dzwonilem 18 minut i nic wszyscy konsultancji zajeci dzis znowu dzwonie -wlasnie mija 22 minuta jak wisze na sluchawce i dalej wszyscy zajeci-kiedy ten modem w koncu przyjdzie??

  • 0

    62. ~xxx  2007-02-14 08:44:43  host: absb158.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no i fajnie:/rozlaczylo mnie:/:/:/

  • 0

    63.  2007-02-14 19:01:32

    No ja też dzisiaj wysłałem umowę, zobaczymy jak to będzie, co prawda nie mam neo ale chce zmienić operatora :)

  • 0

    64. ~xxx  2007-02-14 19:11:56  host: absb158.neoplus.adsl.tpnet.pl

    tzn zamowilismy do szwagra on wogole nie ma neta i bez modemu nie wystartujemy:/a to juz 24 dni od zgloszenia checi zalozenia neta mija

  • 0

    65. ~CYBERNAUTA  2007-02-14 20:44:17  host: eva162.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Do kolegi, który w opinii nr 48 "rozszyfrował" pracownika TP - możesz sobie potłuc o kant d... sprawdzanie IP bo to akurat jest IP zewnętrzne TP i koleś do którego się zwracasz może mieć tyle wspólnego z departamentem informatyki w Katowicach co Ty z lądowaniem kosmitów w Klewkach :))) Czytaj: może pisac z kompletnie innego miejsca w Polsce cwaniaczku :) A to co TP szykuje na pewno nie wiedzą szeregowi pracownicy. Pozdrawiam.

Dodaj swoją opinię