Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Netia ma 150 tys. klientów szerokopasmowego Internetu

Netia ma 150 tys. klientów szerokopasmowego Internetu

sirmark 29 Sierpnia 2007 10:40

0 0

Już ponad 150 tys. klientów korzysta z usług szerokopasmowego dostępu do Internetu Netii. Podczas ostatniej akcji promocyjnej podpisano ponad 42 tys. umów. Netia potwierdza tym samym dotychczasowe plany zdobycia ponad 200 tys. klientów do końca br.




- Obserwowaliśmy ogromne zainteresowanie naszą ofertą "Internet - Rok za darmo". Codziennie wysyłaliśmy nawet do tysiąca umów. Promocja była przedłużona, aby dać szansę skorzystania klientom przebywającym na urlopach. Osiągnięta do dziś liczba aktywnych klientów usług szerokopasmowego dostępu do Internetu daje nam pewność, że do końca 2007 roku przekroczymy liczbę 200.000 klientów usług szerokopasmowych - mówi Mirosław Godlewski, prezes zarządu Netii. - Obecnie Netia oferuje w pakiecie usługi głosowe i internetowe dla klientów indywidualnych oraz dla małych i średnich firm. Dotychczasowi klienci TP mogą całkowicie zrezygnować z usług tego operatora i w pełni korzystać z usług Netii.

Źródło tekstu: Netia     

Dodaj do:
w sumie: 21
  • 0

    2.  2007-08-29 11:27:05

    Internauta - pozdrownienia dla TPSA w tym wypadku.

  • 0

    3. ~Chrome_TP  2007-08-29 12:02:27  host: brp8.neoplus.adsl.tpnet.pl

    lol jeżeli Netia przesyła wniosek prawie miesiąc później to czemu zrzucasz cały crap na TP - owszem w TP zdarzają się różne badziewie ale nie zachowujcie się jak UKE dostrzegając tylko problemy po jednej stronie... ostatnio rozmawiałem z klientką której netia wcisnęła umowę na net24 zamiast neo, neo tp zgodnie z umową wyłaczyła klientka czekała miesiąc i dostała info z Netii że jej jednak neta nie założą - nadal uważacie że wszystko zależy od TP ? :O

  • 0

    4.  2007-08-29 12:17:58

    Ja też zrezygnowałem całkowicie z TP. Ale jestem z siebie dumny :D tym bardziej, że mam UPC, więc nie wykorzystuję infrastruktury TP, o jak mi z tym dobrze! :) Swoją drogą moja dziewczyna wzięła Liveboxa i ponad 10 dni nie miała internetu bo awaria była, ma strasznie słaby zasięg WiFi i trudny w instalacji jest. A jak dała wniosek o zwrot opłat 1/30 za każdy dzień to dali zwrot opłat za koszystanie z Liveboxa, co dało 40 gr zamiast kilka zł za internet. STRASZNI KRĘTACZE w TP są. Nigdy więcej. N I G D Y ! Są mili tylko jak podpisujesz umowę...

  • 0

    5.  2007-08-29 12:20:03

    Chrome_TP - lol, a skad wiesz kiedy Netia przeslala wniosek? TPSA tak powiedziala? Jak to sie dzieje ze na swoich liniach Netia uaktywnia internet w pare dni, a jak sa to linie TPSA to nagle juz nie potrafi i zajmuje to TYM SAMYM ludziom tygodnie. Co do klientki to dokladnie tak - wina TPSA i to celowa: przekazuja Netii informacje o mozliwosciach technicznych, pozniej zmieniaja zdanie. I jeszcze raz: robia to celowo aby niektorzy naiwniacy pozniej powtarzali jaka ta Netia jest beznadziejna.

  • 0

    6. ~DMG  2007-08-29 12:34:27  host: 193.142.243.5

    Netia bardzo dlugo wykonuje wszystkie formalnosci. Poczytajcie sobie jak bylo w lutym - pare miesiecy oczekiwania na podlaczenie. Tym razem pewnie jest podobnie.

  • 0

    7. ~ad_gro  2007-08-29 12:43:57  host: nat-dom.aster.pl

    Tak , tak Netia już ponad miesiąc zakłada internet mojej koleżance. Pisma krążą między TP i Netią i ciągle cisza... TP utrudnia konkurencji jak może. Jam mam w domciu UPCza 39 zeta, zrezygnowałem kompletnie z TP i czekam na jakąś sensowną promocję UPC na jesień bo kończę umowę. Może coś wiecie?

  • 0

    8.  2007-08-29 12:46:36

    maxbike jak sie ma komputer zamulony smieciami to i sie livebox nie chce zainstalowac.. ja zrobilem format by nie bylo problemow z instalacja i nie bylo najmniejszych

  • 0

    9.  2007-08-29 13:15:15

    Moze i bym zalozyl lacze w Netii jako drugie lacze (choc tylko 512 - warunki techniczne rlz, choc na neo/dslu pewnie by TP spiewali inaczej), ale TP i tak zablokuje normalne dzialanie lacza, wiec ciezko o tym myslec racjonalnie - niestety. (bo brac neo + tel. standardowy, a nawet 'utrzymanie lacza' to po prostu za drogo :) Ktos wie, czy dalej mozna 'zawiesic lini telefoniczna' na rok za 20iles zl / miesiac ? ;)

  • 0

    10. ~w3s  2007-08-29 14:02:31  host: chello087207170125.chello.pl

    @PLANET : mozna bez zadnego problemu :)

  • 0

    11.  2007-08-29 14:10:15

    maniek - moj znajomy mial (czas przeszly) Liveboxa - to cudo tracilo zasieg po kilku metrach w otwartej przestrzeni. Szybko zrezygnowal.

  • 0

    12. ~joh  2007-08-29 15:26:55  host: 212.160.172.70

    ja ostatnio pomagalem w zalatwianiu formalnosci i podlaczenia u mojej dziewczyny netu. wzielismy wlasnie netie na linii tp, wszystko poszlo sprawnie, tepsa nic nie walkowala ale faktycznie trwalo to okolo 2 tygodnie i teraz net smiga bardzo fajnie i na razie zadnych problemow nie ma. cieszmy sie ze jest jakas alternatywa mimo ze to dalej te same kable - moze netia troche zarobi to tez troche swoich drucikow polozy i bedzie jeszcez lepiej. prawdziwa wojna sie zacznie za rok/dwa jak sie ludziom pokoncza umowy w tepsoie ;)

  • 0

    13. ~Chrome_TP  2007-08-29 19:53:24  host: 212.160.172.70

    do 5 -=> Gal 2007- sam internauta napisał "do TP przesłali dopiero 07.08.2007" (kłania się czytanie ze zrozumieniem),a co do dalszej częsci twojej wypowiedzi to : to że istnieją możliwości techniczne od strony TP to nie znaczy automatycznie że są też możliwości techniczne po stronie Netii - aka ta sytuacja co ja opisałem - nierzadkie są też przypadki że na linii gdzie ledwo zipie 256 Netia próbuje uruchomić usługę 1mb/s (i logiczne że nie działa usługa netii) a do usługi neo 256 od TP da się wrócić ... nie raz też wypisywano przypadki gdzie punkty styku Netii były przepakowane tak że nie dało się nikogo nowego dodać - a sieć TP przepełniona nie była (bo usługa neo wcześniej działała spokojnie). Nie czytaj i powtarzaj wszystkiego co pisze UKE bo ono samo czasem nie wie co pisze ;]

  • 0

    14. ~Chrome_TP  2007-08-29 20:09:28  host: 212.160.172.70

    Natomiast co do LB to fakt czasem jest to rosyjska ruletka ;p na pewno Dongle mają słaby zasięg i moga nie radzić sobie przez stropy - ale z drugiej strony na wszystkich reklamach z LB te dongle są używane w ramach jednego pomieszczenia :P (natomiast nic nie stoi na przeszkodzie żeby sobie we własnym zakresie sprezentować kartę wifi z zewnętrzną anteną - jeżeli dongiel jest nie wystarczający)... (nie wnikam też, że czasem ludzie mają np po drodze 3 ściany działowe + akwarium lub mikrofalówkę) Dlatego sprawy z LB i jego zasięgiem są dość infywidualnie rozpatrywane :)

  • 0

    15. ~  2007-08-29 21:57:18  host: nat-tar.aster.pl

    Ja czekam na podłaczenie Netii i mam nadzieje ze stanie sie to w tym tygodniu ,ale z tego co opowiadaja mi znajomi Netia przebija TP jesli chodzi o net.

  • 0

    16. ~marcin  2007-08-29 22:02:58  host: 87-205-226-39.adsl.inetia.pl

    ja sie długo zastanawiałem - czy brać neta od TPSA czy od Netii. Nie o cenę mi tak chodziło, a o jakość - brak przerw, prędkość itp. Zrobiłem mały wywiad, poczytałem fora - wybrałem Netię. Poczekałem około 3 tygodnie, ale net śmiga aż miło. Zamówiłem 1 mega - i dokładnie tyle mam, nic mniej. A przerw do tej pory nie miałem żadnych. Zamiast modemu kupiłem router U.S. Robotics - co daje mi większy komfort niż Livebox, a u mnie i tak nie ma możliwości mieć TV przez sieć TP. Z niecierpliwością czekam na jakieś inne usługi Netii, np. właśnie telewizję czy VOD.

  • 0

    17. ~  2007-08-30 12:41:24  host: cjv152.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja niestety musze jeszcze kilka miesiecy przecierpiec na wiecznie mulacej sie neostradzie; potem pewnie przesiade sie na Netie

  • 0

    18. ~Internauta  2007-08-30 14:09:37  host: 87-205-38-82.adsl.inetia.pl

    Prawda jest taka, że zarówno Netia, jak i TP dają d... Netia ma obowiązek przesłać dokumenty do TP w ciągu 10 dni od otrzymania, TP ma obowiązek przesłać parametry techniczne w ciągu 7 dni roboczych. Obie firmy nie wypełniły tego obowiązku. Termin przesłania dokumentów jest podawany przez Netię i widoczny w zamówieniach konta na tp.pl.

  • 0

    19. ~Grzesiek  2007-08-30 14:39:20  host: chp152.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja kombinuje na chłopski rozum: obu firmom zależy na kliencie; klient idzie do Netii, więc się tam starjajak najszybciej go podłaczyć; ucieka z tp, więc z kolei tam starają jak najbardziej utrzymać go przy sobie; traci na tym wizerunek tp, bo sie ludzie denerwuja, że ich ktos chce na sile uszczesliwic

  • 0

    20. ~Wiktor  2007-08-30 19:55:17  host: nat-tar.aster.pl

    A czy moze mi ktos napisac ile kosztuje net i podłaczenie w Netii ? Mam Aster a chciałbym przejsc na Netie.

  • 0

    21. ~shagg  2007-08-30 22:08:08  host: inet20909nc-2.eranet.pl

    a ja niestety mam awarie łącza bsa netii ;( i to po miesiacu działania. a wczesniej pol roku uzerania sie z call center netii. niestety neo jest drozsza ale jakosciowo lepsza. ktos mnie ostrzegal ze jak sie zrabie net w bsa to se poczekam na reakcje technikow tp

Dodaj swoją opinię