Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Netia ma 100 tys. klientów szerokopasmowego Internetu

Netia ma 100 tys. klientów szerokopasmowego Internetu

WitekT 17 Kwietnia 2007 10:11

0 0

Liczba użytkowników szerokopasmowego dostępu do Internetu Netii przekroczyła 100 tys. - osiągając 70-procentowy wzrost od początku roku.

Usługi szerokopasmowego dostępu do Internetu są świadczone nie tylko na liniach telefonicznych Netii, ale również na liniach Telekomunikacji Polskiej oraz bezprzewodowo - w technologii WiMAX.

Netia ma 64 tys. użytkowników usługi dostępu do Internetu na własnej sieci oraz 36 tys. klientów usługi świadczonej na sieci TP.




Obecnie 75% abonentów TP oraz 95% abonentów Netii znajduje się w zasięgu usług dostępu do Internetu świadczonych przez Netię.

100-tysięczny klient będzie korzystać z Internetu Netii za symboliczną złotówkę przez cały czas trwania umowy. Otrzyma również telefon komórkowy Nokia 6151 wraz z zestawem startowym Play.

Źródło tekstu: Netia     

Dodaj do:
w sumie: 24
  • 0

    5. ~rookie  2007-04-17 10:58:15  host: nat1.wspiz.edu.pl

    Stąd słabe transfery w net24 BSA to norma:(

  • 0

    6.  2007-04-17 10:58:23

    Moja siostra czeka od 16 lutego na podłaczenie NET24 na łączu TPsa i chyba jeszcze sporo poczeka.

  • 0

    7. ~maniek  2007-04-17 11:31:40  host: cqg206.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wiem ze net wtp drogi jest glownie przez abonament telefoniczny za stacjonarke ale przynajmniej net chodzi stabilnie

  • 0

    8. ~  2007-04-17 11:32:37  host: 87-205-220-251.adsl.inetia.pl

    100tyś. to marginalna sprawa, jak ująłby to prezes Polkomtela ;)

  • 0

    9.  2007-04-17 11:46:24

    Moich 3 znajomych przeszło z TP-sy co zprawda z małym 1.5 tygodniowym poślizgiem i są bardzo zadowoleni, taniej szybciej, bez zrywania połączeń.

  • 0

    10.  2007-04-17 12:04:06

    sorki za off-topic ale ktos wie kiedy netia ma wprowadzic taryfy biznesowe w play=u? podali jakis termin?

  • 0

    11. ~pavel  2007-04-17 12:33:24  host: 195.114.161.51

    ja mam net24 via WiMax od sierpnia i żadnych problemów i awarii. W sumie abonentem jestem od ponad 8 lat a internet mam droższy niż klienci BSA w TP.

  • 0

    12. ~  2007-04-17 13:41:18  host: aclc249.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wszyscy gadacie (Piszecie) głupoty. Polska to nie tylko Warszawa, Kraków, Poznań, Łódź. Polska to także setki wsi, małych miast, itp. gmin. gdzie jedyną alternatywą na internet jest neostrada. Żaden dialog, ani netia czy cheello nie dotrą do wyżej wymienionych miejsc. Stąd też tepsa prowadzi i będzie prowadzić.

  • 0

    13. ~grv  2007-04-17 15:37:14  host: 155-tar-5.acn.waw.pl

    zgadzam sie z kolega ,jest jeszcze polaczenie przez laptopa albo satelite ale to sa juz dosc drozsze opcje. netiaplay narazie wchodzi w klienta biznesowego wiec cos powinna wymyslic sensownego

  • 0

    14. ~Bartek  2007-04-17 15:46:52  host: gdn114.internetdsl.tpnet.pl

    1# Mnie też to cieszy.... :)

  • 0

    15.  2007-04-17 16:35:58

    U mnie Netia, bez problemu smiga, teraz zaluje, ze nie wzialem 6 Mb/s...

  • 0

    16. ~machtomi  2007-04-17 18:01:31  host: 212.160.172.70

    droga wolna kto chce niech odchodzi z TP.. ale jeszcze wrocicie,...... ja mam dwie neo, od ponad 4 lat, i nie narzekam, 000000 - problemow

  • 0

    17. ~  2007-04-17 18:50:57  host: acls232.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ty 16 czyli TPSA Departament Osrodek Informatyki 40-506 Katowice ul. Francuska 101 w twoim wypadku jest akurat mało obiektywzimu gosciu

  • 0

    18. ~osiedlowicz  2007-04-17 18:58:44  host: w3cache2.icm.edu.pl

    16. ROTFL (TPSA Departament Osrodek Informatyki)

  • 0

    19.  2007-04-17 19:48:40

    Hehe widze, ze Netia dala sie we znaki tepsie :)

  • 0

    20. ~jurek  2007-04-17 19:56:30  host: ogorek.akron.net.pl

    he he, "16" jesli to prawda to chciałbym zobaczyc twą minę, menagero he he, adieu

  • 0

    21. ~krzycho123  2007-04-17 20:31:57  host: 88-199-30-40.tktelekom.pl

    A ja tam mam Telekomunikację Kolejową i problemów nie ma WCALE! :)

  • 0

    22.  2007-04-17 21:06:50

    Nie wiem jak było z TPSA bo nie sprawdzałem, ale przy każdym połączeniu z modemem w neti (internet działa znakomicie) mam inny ip - no i w sumie bardzo dobrze. Jak będę się łączył z internetem co 24h policja jest w stanie mnie namierzyć i powiedzieć mi, że ściągam nielegalnie pliki? Chyba nie mogą uzyskać nakazu sądowego po max 1 dniu obserwacji?

  • 0

    23. ~lukaszkkk  2007-04-17 23:30:42  host: 212.160.172.70

    To, ze masz zmienne ip wcale nie utrudni policji ewentualne wysledzenie twoich polaczen. Z drugiej strony komu by sie chcialo....

  • 0

    24. ~człek z laptopem  2007-04-25 10:15:39  host: arg186.internetdsl.tpnet.pl

    Ludzie dajcie sobie spokój z Netią! Czekasz, czekasz i czekasz aż w końcu i tak się okazuje, że nie ma możliwości technicznych. W biurze obsługi klienta niczego nie można się dowiedzieć, tylko karzą czekać i powtarzają te same wyuczone formułki. Totalna strefa chaosu. To szarpanie się z nimi nie warte jest tych 11zł oszczędności. Oto dobra rada.

Dodaj swoją opinię