Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Netia kontra TP w sprawie preselekcji

Netia kontra TP w sprawie preselekcji

WitekT 5 Listopada 2004 19:59

0 0

Zarząd spółki Netia SA informuje, że w dniu 5 listopada 2004 r. otrzymał postanowienie Sądu Okręgowego w Warszawie, XX Wydział Gospodarczy z dnia 25 października 2004 r., w którym Sąd wydał zarządzenie tymczasowe zabezpieczające roszczenia Netii przeciwko Telekomunikacji Polskiej SA w sprawie o zaniechanie czynów nieuczciwej konkurencji.

W Postanowieniu Sąd nakazał TP powstrzymanie się do czasu prawomocnego rozstrzygnięcia sporu od działań polegających na opóźnianiu realizacji składanych przez klientów Netii zleceń preselekcji, dotyczących wyboru Netii jako operatora świadczącego na ich rzecz usługi telekomunikacyjne, ponad 14 dni od daty ich otrzymania.
W toczącym się postępowaniu Netia domaga się od TP zaniechania opisanych wyżej czynów nieuczciwej konkurencji, jak też opublikowania w mediach stosownych przeprosin skierowanych do klientów Netii. W ocenie Sądu, Netia uprawdopodobniła dochodzone roszczenie, co uzasadniało udzielenie jej tymczasowej ochrony na czas trwania procesu.

Źródło tekstu: Netia     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-71-219.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że Play zdąży pokryć własnym zasięgiem całą Polskę do 2020 roku?

Play ma 6000 stacji BTS

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet