Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Netia i GTS ostrzą zęby na Energis

Netia i GTS ostrzą zęby na Energis

WitekT 1 Lipca 2005 10:54

0 0

Netia oraz środkowoeuropejski holding GTS Central Europe, są zainteresowani przejęciem Energis Polska.
Na razie żaden z wymienionych nie chce mówić o przejęciach, jednak zarówno GTS jak i Netię stać na taką inwestycję. Pierwsza z firm w grudniu na czeskim rynku przejęła większego od siebie konkurenta (za ponad 60 mln euro), a jej tegoroczne przychody mają sięgnąć 220 mln euro (880 mln zł). Druga (jej przychody w 2004 r. wyniosły blisko 900 mln zł) deklaruje, że mimo inwestycji w budowę sieci komórkowej finansowanie transakcji nie stanowiłoby problemu.

Źródło tekstu: Puls Biznesu     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-204-217-140.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy darmowy streaming muzyki zachęci cię do podpisania umowy?

Orange zachęca do oferty abonamentowej darmowym dostępem do Spotify

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet