Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Netia i GTS ostrzą zęby na Energis

Netia i GTS ostrzą zęby na Energis

WitekT 1 Lipca 2005 10:54

0 0
Netia oraz środkowoeuropejski holding GTS Central Europe, są zainteresowani przejęciem Energis Polska.

Na razie żaden z wymienionych nie chce mówić o przejęciach, jednak zarówno GTS jak i Netię stać na taką inwestycję. Pierwsza z firm w grudniu na czeskim rynku przejęła większego od siebie konkurenta (za ponad 60 mln euro), a jej tegoroczne przychody mają sięgnąć 220 mln euro (880 mln zł). Druga (jej przychody w 2004 r. wyniosły blisko 900 mln zł) deklaruje, że mimo inwestycji w budowę sieci komórkowej finansowanie transakcji nie stanowiłoby problemu.


Źródło tekstu: Puls Biznesu     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-141-12.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy wg Ciebie usługa Apple Pay odniesie w Polsce sukces?

[Aktualizacja] Apple Pay od jutra w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet