Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Netia: do końca roku ponad 0,5 mln klientów dostępu do Internetu

Netia: do końca roku ponad 0,5 mln klientów dostępu do Internetu

LuiN 28 Września 2009 14:23

0 0

Netia podtrzymuje swoje prognozy dotyczące pokonania pułapu 0,5 mln łączy internetowych do końca tego roku. Nowa "hipnotyzująca" promocja ma pomóc w osiągnięciu tego celu - dowiaduje się TELEPOLIS.PL

Hipnotyzująca Promocja to oferta, w ramach której Netia oferuje swoim klientom rabat obniżający abonament za Internet oraz opcjonalnie abonament za telefon stacjonarny do 1 zł miesięcznie za każdą z w/w usług, przez pierwszych 6 miesięcy trwania umowy (umowa na 24 mies.). Promocja dotyczy wszystkich wariantów technologii oferowanych przez Netię (BSA, WLR, LLU, własnych łączy miedzianych, sieci Ethernet oraz WiMAX-u).

Szerzej o Hipnotyzującej Promocji pisaliśmy w tej wiadomości. Oferta ta ma ułatwić operatorowi uzyskanie planowanej ilości klientów usług internetowych do końca 2009 roku. Do przekroczenia pułapu 0,5 mln brakuje już tylko 12 tys. klientów.




Najaktualniejsza liczba klientów szerokopasmowych Netii to 488 tys. Prognoza zakłada na koniec roku 510 tys. - powiedział TELEPOLIS.PL Karol Wieczorek, kierownik ds. komunikacji korporacyjnej Netii.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 14
  • 0

    1.  2009-09-28 15:44:57

    To mi się podoba. Nie siedzą w miejscu jak TP SA.

  • 0

    2. ~z  2009-09-28 15:45:12  host: 87-205-51-126.adsl.inetia.pl

    ta, co z tego, skoro nie ma nic ciekawego dla aktualnych klientów... Co z tego że mam prawo zmieniać umowę w trakcie, skoro nie ma zmienić na co. Jeszcze rok mi został w Netii i jeżeli nie pojawi się LLU do tego czasu to pożegnam ją bez większego żalu.

  • 0

    3. ~preze  2009-09-28 15:47:35  host: dqx46.neoplus.adsl.tpnet.pl

    o a ja niedawno podpisałem z Netią umowe... eh:/

  • 0

    4. ~Yalp  2009-09-28 15:48:01  host: 143-atm.krak.tke.pl

    Jeśli przejrzeć wyniki zamykające 1H09, to Orange już prawie dogonił w BSA Netię, mimo o prawie dwa lata krótszym stażu na rynku :) W międzyczasie Netia przejęła też przecież Klientów BSA Tele2, coś słabo im chyba idzie ten biznes z BSA i szukają swoich rozwiązań ... ale to dobrze :)

  • 0

    5. ~  2009-09-28 16:36:28  host: 212-102-22-57.adsl.inetia.pl

    Ta... tylko orange to caly czas tp. Lepiej zeby kasa wpadala mniejsza ale do tej samej kieszeni.

  • 0

    6.  2009-09-28 17:12:01

    mogli tą promocję wprowadzić wcześniej, a nie teraz jak już podpisałem cyrograf na 24 miesiące... ale cóż...

  • 0

    7. ~Bartek  2009-09-28 17:31:26  host: ip-94-42-62-78.multimo.pl

    A BSA nie dotyczy?

  • 0

    8.  2009-09-28 18:07:29

    @7 na BSA tez LuiN -> korekta ;)

  • 0

    9.  2009-09-28 19:55:21

    Zero inwestycji wlasnych netii. I wszystko jasne

  • 0

    10. ~do Pedrosa  2009-09-28 20:01:01  host: bes64.neoplus.adsl.tpnet.pl

    i co z tego, że na BSA oferta jest aktualna skoro ceny są zdecydowanie wyższe dla przykładu 2 Mb/s są za 74zł a w tp to 79zł. Szkoda niestety, że nie wszyscy mogą skorzystać z tych atrakcyjnych cen w Netii

  • 0

    11.  2009-09-28 20:31:31

    @10 wyjaśnienie było gdyż w news'ie nie było to ujęte , zresztą biorąc pod uwage Hipnotyzującą oferte i pierwsze 6mce za 1zł to średnio 2MB w Netii to 55zł i dalej twierdzisz ze drozej niz w TP ?

  • 0

    12. ~bim  2009-09-28 20:57:15  host: bdx240.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @Pedros chyba coś pokręciłeś koledze zapewne chodziło o to, iż np, jeżeli ktoś ma łącze LLU to ma sporo taniej niż w BSA a nie o różnicę w cenie z tp (zresztą poparł to konkretnymi liczbami) czytaj ze zrozumieniem... :)

  • 0

    13. ~amigo  2009-09-28 21:53:16  host: 87-205-164-65.adsl.inetia.pl

    Witam ja mam netię i czekam na koniec umowy jeszcze 5 miesięcy i do multimedia idę tam mozna negocjować stawki, a wyjściowe ceny są o niebo niższe niż w neti

  • 0

    14.  2009-09-29 08:38:08

    8, Pedros - oczywiście masz rację, już uzupełniam. Dzięki!

Dodaj swoją opinię