Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Netia dla przedsiębiorstw z prekonfigurowalnym hotspotem dla ich klientów

Netia dla przedsiębiorstw z prekonfigurowalnym hotspotem dla ich klientów

WitekT 29 Stycznia 2014 12:33

3 7

netia wifi mspmRuszyła sprzedaż nowego rozwiązania Netii, opracowanego specjalnie z myślą o firmach, których klienci spędzają czas na oczekiwaniu (np. przychodnie, recepcje, poczekalnie, gastronomia, itp.). Usługa pod nazwą Netia WIFI dla MŚP to platforma komunikacji marketingowej. Usługa jest niezależna od łącza dostępowego.

Netia WiFi dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw to usługa polegająca na zapewnieniu bezprzewodowego dostępu do Internetu w technologii Wi-Fi, w ramach której klient może ustawić dla swoich gości dostęp bezwarunkowy (goście mogą korzystać z dostępu natychmiast po wybraniu sieci Wi-Fi klienta) lub dostęp warunkowy (goście mogą korzystać z dostępu do internetu po przejściu przez portal ustawiony przez klienta, np. strona logowania, ankieta, reklama itp.) Jak podaje Netia, głównym elementem oferty i przewagą konkurencyjną nad innymi rozwiązaniami jest platforma marketingowa, do której klient ma dostęp z poziomu przeglądarki internetowej. Platforma daje możliwość reklamowania usług i produktów, przeprowadzania ankiet, wyświetlania reklam i ustawiania stron startowych na urządzeniach mobilnych, logujących się do Netia WiFi. Platforma zapewnia również dostęp do statystyk oraz daje przedsiębiorcy możliwość zdalnego zarządzania kampanią marketingową dla firm wielolokalizacyjnych.

Netia WIFI dla MŚP to rozwiązanie z prekonfigurowanym routerem Netia WiFi, które klient może samodzielnie zainstalować. W ramach usługi, na jednym urządzeniu, klient może uruchomić dwie sieci Wi-Fi (dwa SSID): jedną dla swoich pracowników (zabezpieczoną hasłem i niedostępną dla innych osób), drugą dla gości (sieć otwarta z dostępem warunkowym lub bezwarunkowym).
Dużym atutem usługi, jak podaje operator, jest bezpieczeństwo jakie zapewnia Netia dla otwartych sieci Wi-Fi klienta. Operator na bieżąco zabezpiecza transmisję poprzez certyfikowane mechanizmy tunelowania i zarządzania.

Usługa Netia WiFi jest niezależna od usługi dostępu do internetu i może być świadczona z wykorzystaniem dowolnego łącza, dowolnego operatora. Umowa jest zawierana na okres 24 miesięcy. Opłata aktywacyjna wynosi 49 zł netto, zaś miesięczny abonament to 89 zł netto.

Źródło tekstu: Netia     

Dodaj do:

Tagi: netia

w sumie: 6
 • 0

  2. ~tkubon  2014-01-29 13:57:38  host: public-gprs516893.centertel.pl

  za co oni chcą 89 zł + VAT miesięcznie? dwie sieci SSID ma większość nowych routerów, reklamować się można np. przez google co netia ma takiego innowacyjnego, żeby brac za to ponad stówę miesięcznie

 • 0

  3. ~Jamessz  2014-01-29 14:57:57  host: 94-229-213-167.static.espol.com.pl

  Bardzo fajny pomysł na przyciągnięcie małego biznesu

 • 0

  4. ~uwe  2014-01-29 18:25:37  host: 213.158.216.202.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl

  @tkubon To zależy jak na to spojrzysz. Z tego co piszą to portal daje pewne możliwości , jak będzie łatwy w obsłudze a oni przy sprzedaży podpowiedza jak można wykorzystać zebrane dane marketingowo to dla małego biznesu może to być ciekawe. Dodatkowo jeżeli ktoś chce udostępniać internet klientom to raczej nie udostępni go na zwykłym routerze domowym chyba ze nie jest świadomy jakie obowiązki związane z retencja danych na nim wtedy ciąża

 • 0

  5.  2014-01-29 22:12:11

  skopiowali usługę white mobile dla firm, czy to się jednak czymś rożni? http://www.whitemobile.pl/firma/system-white-mobile-wifi

 • 0

  6. ~Adam M  2014-01-30 11:17:24  host: www2.euron.pl

  Ciekawie ma się ta oferta to przepisów o retencji danych. I ciekawe jest to kto będzie odpowiadał za przestępstwa internetowe popełnione przy łączeniu się ta drogą - Netia czy abonent?

 • 0

  7. ~Bob  2014-01-31 00:43:30  host: 87-206-142-5.dynamic.chello.pl

  @6 netia

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-156-85-167.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy płacisz smartfonem lub zegarkiem zbliżeniowo?

Garmin Pay dla klientów PKO BP

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet