Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Netia dalej chce kupić Dialog

Netia dalej chce kupić Dialog

WitekT 10 Listopada 2004 11:38

0 0

Netia nie traci wiary w kupno od KGHM należącej do niego Telefonii Dialog. Prezes Wojciech Mądalski ujawnił także, że największy polski alternatywny telekom chce znów rozmawiać z PSE na temat odkupienia jego aktywów telekomunikacyjnych.

Mądalski powiedział na konferencji prasowej, że sprzedaż Dialogu jego spółce jest korzystniejsza dla KGHM niż wprowadzenie jej na giełdę. Argumentem jest premia za kontrolę, którą jest gotowa zapłacić Netia. Według prezesa tej ostatniej, może ona sięgnąć nawet połowę kwoty, którą KGHM pozyskałby ze sprzedaży Dialogu przez giełdę.
Mądalski powiedział, że Netia może wrócić do rozmów z Polskimi Sieciami Energetycznymi w sprawie odkupienia jego aktywów telekomunikacyjnych. PSE jest właścicielem spółki Exetel, która powstała po połączeniu Tel-Energo i Telbanku.

Źródło tekstu: Puls Biznesu     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-112-7.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz pomysł z aparatami chowanymi w obudowie smartfonu?

Oppo Find X oficjalnie

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet