Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Netia ciągle szuka partnera do przetargu

Netia ciągle szuka partnera do przetargu

WitekT 1 Kwietnia 2005 12:16

0 0

Netia nadal rozmawia z potencjalnymi partnerami, zarówno z Polski jak i zagranicy, wspólnie z którymi mogłaby wziąć udział w przetargu na wolne częstotliwości w paśmie GSM 1800 i UMTS.
Decyzję, czy wystartujemy w przetargu, podejmiemy niedługo przed upływem terminu składania ofert. Najpierw musimy uzyskać odpowiedzi regulatora dotyczące dokumentacji przetargowej - powiedział Eugeniusz Gaca, dyrektor ds. korporacyjnych Netii. Gaca powiedział, że Netia poprosiła URTiP m.in. o odpowiedź na pytanie, czy istnieje możliwość rozłożenia na raty opłaty koncesyjnej za nowe częstotliwości, oraz o poinformowanie, na jak długi okres musi być przygotowana projekcja finansowa.

Źródło tekstu: PAP, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-173-9.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że smartfony z ekranami zupełnie pozbawionymi ramek to dobry kierunek rozwoju?

Vivo Apex zadebiutuje 12 czerwca

 

Zobacz wynik | Opinie (2)

Archiwum Ankiet