Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Netia chce być operatorem komórkowym

Netia chce być operatorem komórkowym

WitekT 26 Stycznia 2005 17:00

0 0

Do końca roku Netia chce zaoferować swym klientom dostęp do usług telefonii komórkowej.

Wspólnie z partnerem spółka planuje wziąć udział w przetargu na nowego operatora sieci komórkowej, a jeśli nie zostanie on rozstrzygnięty po myśli Netii, rozpocznie współpracę z istniejącymi sieciami, powiedział prezes Netii.
Jako sukces określam posiadanie przez Netię dostępu do telefonii komórkowej, w taki sposób, bym mógł pójść do swojego klienta i powiedzieć, że oprócz tego co do tej pory oferuję, a oferuję wszystko w telekomunikacji, teraz mam jeszcze komórkę z napisem Netia - dodał.

Największą bolączką operatorów telefonii stacjonarnej jest spadek przychodów z telefonii głosowej wywołany obniżkami cen rozmów. Dlatego też starają się oni dywersyfikować źródła przychodów oferując usługi transmisji danych oraz dostęp do dynamicznie rosnącej telefonii komórkowej.

Źródło tekstu: Reuters, wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~www.fazafm.com  2005-01-26 23:41:00  host: 212.244.168.131

    Czyli chca zostac albo 4 opem albo byc MVNO???No ciekawie ciekawie sie robi jakby tele2 jeszcze wzielo w tym udzial to moze doszedl by nam 4 op i przynajmniej 1 wirtualny wreszcie prawdziwy wirtualny a nie tylko Sztucznie wirtualny jak Heyah

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-145-103-69.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uruchamianie Windowsa 10 na urządzeniach mobilnych z Androidem ma sens?

Na smartfonach Huaweia można uruchomić Windowsa 10 dzięki chmurze

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet