Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Netia: Business Office dla klientów korporacyjnych

Netia: Business Office dla klientów korporacyjnych

LuiN 1 Czerwca 2011 10:46

0 0

Netia wprowadziła na rynek Business Office - rozwiązanie telekomunikacyjne dla firm średniej wielkości.

Business Office to pakiet, w skład którego wchodzą usługi głosowe z darmowymi połączeniami stacjonarnymi wraz z pełną funkcjonalnością centrali PABX, szerokopasmowy, gwarantowany dostęp do Internetu (asymetryczny lub symetryczny), a także usługi dodatkowe podnoszące efektywność pracy i bezpieczeństwo danych w firmie.

Platforma NGN oferuje szereg innowacyjnych rozwiązań ułatwiających zarządzanie kontem użytkownika poprzez panel administratora dostępny przez www. Dzięki dodatkowej usłudze OnePhone, pracownik - bez względu na miejsce, w którym przebywa - może być zawsze dostępny pod jednym numerem telefonu i to niezależnie od tego, czy połączenie kierowane jest na numer stacjonarny czy komórkowy.

Rozwiązanie Netii posiada również funkcje wspomagające pracę w grupach, między innymi: praca grupowa (jeden numer wspólny dla grupy użytkowników z dowolnymi scenariuszami wywołań - funkcjonalność pozwalająca sprawnie obsługiwać połączenia przychodzące), przejmowanie połączeń od użytkowników w zdefiniowanej grupie, interaktywne kierowanie połączeń przychodzących (IVR), możliwość pracy w trybie agentów Call Center (mogą być zlokalizowani w Firmie lub poza nią).
Funkcje wirtualnej centrali abonenckiej PABX w ofercie Business Office to między innymi: natychmiastowe i warunkowe przeniesienie wywołania, blokada prezentacji numeru na żądanie, prezentacja nazwy osoby dzwoniącej, funkcje "nie przeszkadzać", poczta głosowa, skrócone wybieranie.

Pakiet Business Office przeznaczony jest dla firm jedno- i wielooddziałowych. W ramach oferty dostępny jest pakiet podstawowy dla 10 użytkowników (w standardzie 10 telefonów IP Polycom 335 HD Voice) z różnymi opcjami dostępu do Internetu oraz usługami dodatkowymi w cenie od 900 zł netto.

Pakiet można rozszerzać o dodatkowych użytkowników i wiele dodatkowych funkcjonalności, w tym fax serwer, telekonferencje, wirtualny dysk umożliwiający backup danych i inne.

Źródło tekstu: Netia     

Dodaj do:
w sumie: 5
 • 0

  1. ~  2011-06-01 10:53:47  host: public-gprs121366.centertel.pl

  Niech lepiej poprawią obsługę, bo już 8tydzień przełączają internet w firmie. Okazało się, że wnioski dwa razy zginęły u nich, co jest dziwne ponieważ na infolinii twierdzili, że lada dzień będzie przyłączenie bo wnioski już rozpatrzone. Obsługa dramatyczna.

 • 0

  2. ~@1 tpnet.pl  2011-06-01 16:53:22  host: public112291.cdma.centertel.pl

  @ 1 - Trzeba było zostać w TP, a nie tam szukać u innych atrakcji. Jak idziesz do sądu żeby wygrać sprawę to też wybierasz najtańszego prawnika? A może droższego z dobrą opinią, u którego wygranie sprawy jest bardziej prawdopodobne? Tańszy najczęściej nie znaczy lepszy ...

 • 0

  3. ~  2011-06-02 08:26:03  host: afme122.neoplus.adsl.tpnet.pl

  @2 - popieram Netia na sieci TP to pasmo porażek totalna niekompetencja na infolinii. Ja też dałem się nabrać na netie, po prawie 3 latach staram sie od nich uwolnić jednak to nie takie łatwe. Dla mnie NoLimits skończyło się miesięcznym jak na razie brakiem neta, stosem reklamacji, telefonów i wciąż nie mogę się od nich uwolnić i linii również.

 • 0

  4.  2011-06-03 16:56:11

  @2 dokładnie. Poza ceną, przy wyborze nowego dostawcy, zawsze warto zwrócić uwagę na inne czynniki (jakoś obsługi klienta, pomoc techniczną, dodatkowe bonusy dodawane do umowy itd), i tu TP w porównaniu do Netii, wypada raczej korzystniej.

 • 0

  5. ~Netialbn  2011-06-13 19:07:30  host: 77-254-239-14.adsl.inetia.pl

  sorry ale to jest *** i piszę to jako PH Netii. Lepiej jest wziąć symetryka i integralneta bo wtedy mamy wyższe SLA, wychodzi taniej, a i PH więcej zarabia więc na pewno będzie się słabo sprzedawało. netia.o8o.pl

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-23-20-236-61.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że Play zdąży pokryć własnym zasięgiem całą Polskę do 2020 roku?

Play ma 6000 stacji BTS

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet