Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Netia: Business Office dla klientów korporacyjnych

Netia: Business Office dla klientów korporacyjnych

LuiN 1 Czerwca 2011 10:46

0 0

Netia wprowadziła na rynek Business Office - rozwiązanie telekomunikacyjne dla firm średniej wielkości.

Business Office to pakiet, w skład którego wchodzą usługi głosowe z darmowymi połączeniami stacjonarnymi wraz z pełną funkcjonalnością centrali PABX, szerokopasmowy, gwarantowany dostęp do Internetu (asymetryczny lub symetryczny), a także usługi dodatkowe podnoszące efektywność pracy i bezpieczeństwo danych w firmie.

Platforma NGN oferuje szereg innowacyjnych rozwiązań ułatwiających zarządzanie kontem użytkownika poprzez panel administratora dostępny przez www. Dzięki dodatkowej usłudze OnePhone, pracownik - bez względu na miejsce, w którym przebywa - może być zawsze dostępny pod jednym numerem telefonu i to niezależnie od tego, czy połączenie kierowane jest na numer stacjonarny czy komórkowy.

Rozwiązanie Netii posiada również funkcje wspomagające pracę w grupach, między innymi: praca grupowa (jeden numer wspólny dla grupy użytkowników z dowolnymi scenariuszami wywołań - funkcjonalność pozwalająca sprawnie obsługiwać połączenia przychodzące), przejmowanie połączeń od użytkowników w zdefiniowanej grupie, interaktywne kierowanie połączeń przychodzących (IVR), możliwość pracy w trybie agentów Call Center (mogą być zlokalizowani w Firmie lub poza nią).
Funkcje wirtualnej centrali abonenckiej PABX w ofercie Business Office to między innymi: natychmiastowe i warunkowe przeniesienie wywołania, blokada prezentacji numeru na żądanie, prezentacja nazwy osoby dzwoniącej, funkcje "nie przeszkadzać", poczta głosowa, skrócone wybieranie.

Pakiet Business Office przeznaczony jest dla firm jedno- i wielooddziałowych. W ramach oferty dostępny jest pakiet podstawowy dla 10 użytkowników (w standardzie 10 telefonów IP Polycom 335 HD Voice) z różnymi opcjami dostępu do Internetu oraz usługami dodatkowymi w cenie od 900 zł netto.

Pakiet można rozszerzać o dodatkowych użytkowników i wiele dodatkowych funkcjonalności, w tym fax serwer, telekonferencje, wirtualny dysk umożliwiający backup danych i inne.

Źródło tekstu: Netia     

Dodaj do:
w sumie: 5
 • 0

  1. ~  2011-06-01 10:53:47  host: public-gprs121366.centertel.pl

  Niech lepiej poprawią obsługę, bo już 8tydzień przełączają internet w firmie. Okazało się, że wnioski dwa razy zginęły u nich, co jest dziwne ponieważ na infolinii twierdzili, że lada dzień będzie przyłączenie bo wnioski już rozpatrzone. Obsługa dramatyczna.

 • 0

  2. ~@1 tpnet.pl  2011-06-01 16:53:22  host: public112291.cdma.centertel.pl

  @ 1 - Trzeba było zostać w TP, a nie tam szukać u innych atrakcji. Jak idziesz do sądu żeby wygrać sprawę to też wybierasz najtańszego prawnika? A może droższego z dobrą opinią, u którego wygranie sprawy jest bardziej prawdopodobne? Tańszy najczęściej nie znaczy lepszy ...

 • 0

  3. ~  2011-06-02 08:26:03  host: afme122.neoplus.adsl.tpnet.pl

  @2 - popieram Netia na sieci TP to pasmo porażek totalna niekompetencja na infolinii. Ja też dałem się nabrać na netie, po prawie 3 latach staram sie od nich uwolnić jednak to nie takie łatwe. Dla mnie NoLimits skończyło się miesięcznym jak na razie brakiem neta, stosem reklamacji, telefonów i wciąż nie mogę się od nich uwolnić i linii również.

 • 0

  4.  2011-06-03 16:56:11

  @2 dokładnie. Poza ceną, przy wyborze nowego dostawcy, zawsze warto zwrócić uwagę na inne czynniki (jakoś obsługi klienta, pomoc techniczną, dodatkowe bonusy dodawane do umowy itd), i tu TP w porównaniu do Netii, wypada raczej korzystniej.

 • 0

  5. ~Netialbn  2011-06-13 19:07:30  host: 77-254-239-14.adsl.inetia.pl

  sorry ale to jest *** i piszę to jako PH Netii. Lepiej jest wziąć symetryka i integralneta bo wtedy mamy wyższe SLA, wychodzi taniej, a i PH więcej zarabia więc na pewno będzie się słabo sprzedawało. netia.o8o.pl

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-82-29-141.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.