Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Netia: 5. edycja Kongresu "Biznes to Rozmowy"

Netia: 5. edycja Kongresu "Biznes to Rozmowy"

sirmark 13 Września 2013 11:32

1 0

3 października odbędzie się kolejna, piąta edycja Kongresu "Biznes to Rozmowy" organizowanego przez Netię. Do grona doświadczonych ekspertów, którzy wystąpią na tym wydarzeniu dołączają kolejni specjaliści.

Na Kongresie prezentowane są nowości ze świata internetu, nowych technologii i biznesu. Dzięki wymianie pomysłów oraz partnerstwu, firmy takiej jak np. Google, znalazły własną drogę do sukcesu. Jak przenieść te wzorce na rynek polski? Jak stworzyć nową jakość w biznesie? Odpowiedzi na te pytania przyniesie sesja pod tytułem "1+1=3. Jak zamienić partnerstwo w realny biznes?". Poprowadzi ją Julian Kozankiewicz, dyrektor operacyjny spółki COMP Centrum Innowacji. Kozankiewicz jest jednym z założycieli spółki akcyjnej MEDIACAP, a także współtwórcą kilku startupów. Od lat wspiera szereg inicjatyw opartych na idei partnerstwa oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniami, takich jak TEDx, fundacja The King's Foundation oraz stowarzyszenie i plebiscyt Mediatory.

John J. Scherer i Amy Barnes podejmą temat "The Impossible Possibility: Jak skutecznie budować relacje biznesowe w pędzącym świecie?". Współczesne czasy stwarzają ogromne możliwości błyskawicznej komunikacji. Jednak w związku z tym powierzchowne kontakty coraz częściej wypierają istotne relacje międzyludzkie. John i Amy zaprezentują podczas Kongresu metodę pogłębiania relacji i ocieplania stosunków międzyludzkich oraz komunikacji w biznesie.

Przedstawiciele organizatora Kongresu poprowadzą sesję o inteligentnym wideomonitoringu i analizie zachowań klientów. Obraz rejestrowany przez kamery może mieć więcej zastosowań niż tylko ochrona obiektów. Jak go wykorzystać w połączeniu z informacjami z innych systemów, takich jak sieci informatyczne, bazy danych, sieci WI-FI, aby zarządzać sklepem w nowatorski sposób? Na to pytanie odpowiedzą Beata Sawicka, Mariusz Krzanowski oraz Paweł Rychcik z Netii.
Nowi paneliści dołączają do szerokiej listy ekspertów tegorocznego kongresu. Wśród nich znajduje się trend hunter numer 1 na świecie - Jeremy Gutsche, twórca serwisu TrendHunter.com. Oprócz niego w Warszawie wystąpi także Natalia Hatalska, blogerka i ekspert od komunikacji, która opowie o tegorocznych i przyszłych trendach w świecie biznesu i komunikacji. Piotr Czarnecki, prezes Raiffeisen Polbank poprowadzi sesję poświęconą "Brand Video, czyli jak firmy rozmawiają z Generation C". Natomiast Marcin Sowiński, szef Departamentu Hostingu Microsoft zajmie się tematem dynamiki zarządzania relacjami z klientami.

Bogusław Chrabota, redaktor naczelny dziennika Rzeczpospolita razem z Markiem Rudzińskim, dyrektorem finansowym Sage poprowadzą sesję "Polska Elektroniczna. Od outsidera do lidera."

To nie koniec prelegentów tegorocznej edycji Kongresu "Biznes to Rozmowy". W najbliższym czasie Netia potwierdzi kolejne nazwiska.

Źródło tekstu: Netia     

Dodaj do:

Tagi: netia

w sumie: 10
 • 0

  1. ~Martin88  2013-09-17 23:47:31  host: 89-68-122-203.dynamic.chello.pl

  Wow, nie sądziłem, że pojawią się jeszcze jakieś nowe nazwiska prelegentów, Netia jednak wciąż zaskakuje. Razem z resztą mojej firmy czekamy niecierpliwie na ten kogres, zapowiada się wyśmienicie:)

 • 0

  2. ~Maciek Biernacki  2013-09-19 21:03:48  host: afag34.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Witam! Kongres faktycznie w tym roku zapowiada się bardzo ciekawie. Wielu znakomitych gości zaszczyci swoją obecnością konferencję "Biznes to rozmowy" Jeżeli ktoś zainteresowany jest udziałem, to serdecznie zapraszam po bilety wstępu, które można jeszcze zakupić na stronie internetowej kongresu"Biznes to rozmowy". Zapraszam również na portal Linkedin, gdzie w grupie "Biznes to rozmowy" można poczytać wiele ciekawych artykułów dotyczących tegorocznej konferencji. W razie pytań pozostaję po Państwa dyspozycji. Pozdrawiam, Maciek Biernacki Online Expert BiznesToRozmowy

 • 0

  3.  2013-09-25 00:04:58

  Kilka dni temu kupiłem bilet, bo bardzo zaciekawili mnie goście z Gutsche na czele. Tymczasem czytam coraz to nowsze wieści, że prelegentów ma być coraz więcej- takie niespodzianki bardzo mi odpowiadają;) Czekam na wystąpienie na temat videomonitoringu- taka tematyka szczególnie mi odpowiada.

 • 0

  4.  2013-10-04 14:33:29

  Zapowiadało się wyśmienicie i tak tęz właśnie było:) A jakie są Wasze spostrzeżenia odnośnie kongresu? Mnie wystąpienie Gutshe wręcz powaliło, tak samo przemówienie o videomonitoringu.

 • 0

  5. ~Bartosz  2013-10-05 18:01:54  host: 159-205-187-78.adsl.inetia.pl

  Slavko, dokładnie takie same odczucia:) poza tym bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie Hatalska. Ogólnie bardzo pozytywnie wspominam kongres, za rok się widzimy?:)

 • 0

  6.  2013-10-05 18:52:53

  Jak najbardziej, nie odpuszczę takiego wydarzenia;) Hatalska była świetna. Jestem pod wrażeniem, że potrafiła się aż tak wybić dzięki pisaniu bloga.

 • 0

  7. ~Kaja  2013-10-09 13:11:53  host: 89-76-55-219.dynamic.chello.pl

  Ja jestem ciągle pod wrażeniem wystąpienia J. Gutsche. facet ma łeb na karku. W dodatku, to w jaki sposób piszę i mówi- rewelacja!

 • 0

  8.  2013-10-09 16:14:03

  Witam! Widzę, że konferencja "Biznes to rozmowy" podobała się Państwu i cieszy mnie to niezmiernie. Dołożyliśmy starań, aby to wydarzenie było wydarzeniem wyjątkowym i jak widać po pochlebnych opiniach udało się nam to. Dziękuję w imieniu Netii za udział i zapraszam Państwa za rok na kolejną edycję kongresu "Biznes to rozmowy". Maciek Biernacki Online Expert BiznesToRozmowy.pl

 • 0

  9. ~Barbara  2013-10-13 23:07:07  host: 89-68-122-203.dynamic.chello.pl

  Panie Maćku również bardzo dziękujemy:) do zobaczenia za rok:) Mam nadzieję, że frekwencja kolejnej edycji kongresu będzie równie imponująca a prelegenci na równie wysokim poziomie:) Pozdrawiam

 • 0

  10.  2013-10-29 18:36:10

  Postaramy się o to i liczymy, że spotkamy się za rok na VI już edycji kongresu "Biznes to rozmowy". A pro po kongresu mam jeszcze jedno pytanie do Państwa. W jaki sposób uzyskaliście Państwo informację o tegorocznej edycji? Będę wdzięczny za taką informację niezmiernie. Pozdrawiam, Maciek Biernacki Online Expert BiznesToRozmowy pl

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-41-76.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze